Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.2. 2018 17:12
nové informace

Nová fakta o zlínském mordu! Mezi mrtvolami bylo i tělo vraha

Tragédie ve Zlíně - 3
Zdroj: TV Nova

Na smrti matky a jejích dvou dospělých dětí ve Zlíně se nepodílela žádná další osoba. V úterý to potvrdila policie. Bližší informace o případu nesdělila.

Mrtvá těla začátkem února objevil příbuzný obětí, všichni tři ale zemřeli pravděpodobně už koncem minulého roku. Příčinu smrti měla objasnit soudně nařízená pitva, ta proběhla minulý týden.

 

Policie výsledky pitvy doposud odmítla komentovat. "Po dohodě s dozorujícím státním zástupcem můžeme v souvislosti s prověřováním úmrtí trojice osob v rodinném domku ve Zlíně s ohledem na zklidnění situace mezi veřejností sdělit, že dosavadním prověřováním kriminalisté nezjistili, že by se na smrti dvou žen a muže podílela nějaká další osoba,“ uvedla Javorková.

 

 

Kriminalisté případ dál intentivně řeší. Hlavní slovo nyní budou mít odborníci a jejich znalecké posudky. Javorková už dříve prohlásila, že kriminalisté zahájili trestní řízení pro podezření ze spáchání zločinu vraždy. A toto řízení nadále trvá.

 

Dům, kde se oběti našly, měla rodina v pronájmu. Nacházel se v klidné čtvrti Zlína, jen kousek od dětského hřiště. Sousedi byli zprávou o smrti příbuzných v šoku, potvrdili ale, že rodinu dlouhé týdny neviděli. Podobně se vyjádřila i pošťačka, podle které poštu nikdo nevybral tři měsíce.

 

Podívejte se na reportáž o smrt tří lidí ve Zlíně:

lud TN.cz
Reklama