Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 23. 9. 2016
Pokus o znásilnění

Zvrhlík "řezal" ženám kafe prášky na spaní, pak se nad nimi ukájel

Ilustrační foto - káva, zneužití
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Velmi neobvyklý případ řeší náchodští kriminalisté. Nesmělý muž si chtěl užít sexuální dobrodružství, bál se ale oslovit ženy přímo. Tak jim nasypal do kávy prášky na spaní. Policistům se k činu přiznal, ti teď zjišťují, kolik žen vlastně zneužil.

Jedna z obětí se policistům přihlásila před několika dny. Oznámila, že jí zřejmě její známý dal do kávy neznámou omamnou látku a její snížené schopnosti vnímat zneužil ke svému sexuálnímu uspokojení. Jak ukázalo vyšetřování, nebyla jedinou obětí.

Reklama

 

"Muž k ní počátkem září, pod záminkou, že si potřebuje promluvit o osobních problémech, přišel na návštěvu a nabídl se, že jí pomůže s přípravou kávy. Podle jejích slov se ihned po vypití kávy cítila ovlivněna, ztrácela pojem o čase, pociťovala nevolnost a měla výpadky paměti," popsala čin policejní mluvčí Eva Prachařová.

 

"Když si později dávala vše dohromady a snažila se přijít na důvod jejího podivného stavu, kromě jiného si vybavila pohled na polosvlečenou mužskou postavu s obnaženou spodní částí těla stojící nad ní," vypráví mluvčí Prachařová.

 

Policisté podezřelého odvezli na výslech, kde se k činu přiznal. A přiznal, že podobně zneužil i další kamarádku. "Doufal, že ženy pak budou souhlasit s jeho návrhy sexuálního charakteru," vysvětlila pachatelův motiv policejní mluvčí. Pachatel stál o sex, ale neměl odvahu ženy oslovit přímo.

 

 

Případ vyšetřuje náchodská kriminálka. Kvalifikovala jej jako trestný čin pokus o znásilnění. Obětí by přitom mohlo být i více. "Kriminalisté nevylučují možnost, že si muž mohl ´dát kávu´ i s jinými ženami. V případě že ano, žádáme je, aby se nám přihlásily na telefon 724 183 755," vyzvala policejní mluvčí Prachařová.
 

vbo TN.cz
Reklama