Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.3. 2018 16:49
plzeň otřesný případ

Zvrhlík znásilňoval kamarádku ve spánku! Chytili ho přímo při sexu

Spící dívka
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Mělo jít o zábavný večírek v jednom z plzeňských bytů, mladá dívka na něj ale rozhodně v dobrém vzpomínat nebude. Podle jejích kamarádů byla znásilněna ve spánku, pachatele měli chytit přímo při činu. Případ už řeší policie.

Plzeňští policisté prověřují otřesný případ znásilnění, které se mělo odehrát v noci na neděli v Puškinově ulici v Plzni. Co přesně se na místě stalo, popsal jeden z účastníků.

 

"Pili jsme a bavili jsme se, jedna kamarádka byla ale nemocná, brala prášky a tak jí alkohol vůbec nesedl. Šli jsme tedy s ní na záchod, tam zvracela a pak jsme ji uložili do pokoje, aby se vyspala,“ popsal svědek pro Krimi Plzeň.

 

Podle mladého muže se všichni dobře bavili a byla skvělá nálada. Asi po hodině se ale všechno zvrtlo. Jeden z účastníků, čtyřiatřicetiletý muž, zmizel.

 

 

"Šli jsme ho tedy po bytě hledat, nikde nebyl, tak jsme se podívali i k té dívce do pokoje, otevřeli jsme dveře a on na ní ležel se staženými kalhoty a dělal jí to. Hned jsme ho z ní stáhli, odvedli ho od ní, zavolali policii a toho muže jim předali,“ dodal muž.

 

 

Policejní mluvčí TN.cz potvrdila, že případ řeší. "Zahájili jsme úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání závažného zločinu znásilnění," sdělila Veronika Hokrová s tím, že veškeré okolnosti případu jsou ještě v šetření.

lud TN.cz
Reklama