Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Real Madrid snížil své dluhy o 82 milionů eur

Real Madrid
Real Madrid
Foto: Reuters

"Bílý balet" je momentálně nejlépe vydělávajícím klubem světa.

Fotbalový velkoklub Real Madrid snížil svůj čistý dluh o 82,1 milionu eur (asi dvě miliardy korun) na současných 244,6 milionu (šest miliard). Pomohlo mu k tomu zvýšení příjmů o 8,6 procenta na 442,3 milionu eur a čistý zisk 24 milionů eur, který je o 11,5 procenta vyšší než před rokem.
 

Real je momentálně nejlépe vydělávajícím klubem světa. Podle auditorské společnosti Deloitte se stal před rokem vůbec prvním klubem v jakémkoliv sportu, který dosáhl ročního příjmu přes 400 milionů eur.
 

"Bílý balet" sice v uplynulé sezoně nezískal žádnou trofej a musel se ve španělské lize sklonit před Barcelonou, ale podle všeho je v lepší ekonomické situaci než jeho katalánský rival. Nový prezident Barcelony Sandro Rosell totiž v srpnu oznámil, že klub za poslední rok zaznamenal ztrátu 77,1 milionu eur.
 

http://poker.nova.cz
Přidat názor (0)
Poslat e-mailem
Tisk
0 hlasů
reklama
reklama
Související články
David Villa

Fotbalisté Barcelony zvítězili v prvním kole španělské ...

více
Německý fotbalový reprezentant Mesut Özil.

Německý fotbalový reprezentant Mesut Özil přece jen ...

více
Hlavním strůjcem vítězství

Před devadesátitisícovým publikem porazily hvězdy "Bílého ...

více
Reklamní sdělení
Nejčtenější články
Nejkomentovanější články
Nejlépe hodnocené články
reklama
reklama
NOVA Sport
zbývá 53 min.
17:30

THW Kiel-TV Hüttenberg

19:00 Sport Expres
19:10 Volvo Ocean Race (8)
19:45 Teleshop
20:00 Magazín HBL (18/2011)
20:30 Outdoor speciál (7/2012)
21:00 Sport Expres
21:10 Everton-Chelsea
23:00 Sport Expres
23:10 Chelsea-Manchester United
0:45 Teleshop
1:00 Videotext
reklama
reklama