Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 13:03 10.6.2011

Chtěli mě zastřelit, tvrdí Kubíček, je to lhář a demagog, odpovídá Rak

Kubíček
Foto: Mediafax
Sdílet Přidat názor

Páteční deník Sport přinesl informaci o tom, že někdo prý chtěl zastřelit Jiřího Kubíčka, bývalého sportovního ředitele a místopředsedu představenstva Sigmy Olomouc.

Martin Rak, manažer a člen představenstva Sigmy Olomouc, na oficiálních internetových stránkách klubu okamžitě reagoval.
 

reklama

„Lidi se ptali mého známého, o kterém nevěděli, že je můj známý, jestli neví, kde bydlí Kubíček. Když se můj známý zeptal, proč to chtějí vědět, odpověděli: Chceme ho nechat zastřelit,“ líčil včera odpoledne Jiří Kubíček, někdejší ředitel Sigmy Olomouc, jehož nahrávka přivedla disciplinární komisi ke znovuotevření kauzy údajné korupce. Na otázku, co následovalo, odpověděl: „Když zjistili, že dotyčný je můj známý, omluvili se mu a utekli. Ale nejsem v jednoduché situaci.“
 

Reakce olomouckého klubu na sebe nenechala dlouho čekat: „Mám známého, který dnes našel před stadionem Sigmy zbraň, a protože je to můj dobrý známý, který se zajímá o dění v klubu a četl dnešní deník Sport, zbraň mi okamžitě přinesl, jestli to prý náhodou není ta zbraň, kterou mohli mít ti neznámí a zlí lidé, kteří potkali toho známého od pana Kubíčka a ptali se ho, kde pan Kubíček bydlí, že ho chtějí zastřelit, ale pak se lekli, když zjistili, že mluví se známým pana Kubíčka a utekli,“ poukazuje na absurdnost Kubíčkových vět Martin Rak, manažer a člen představenstva Sigmy.
 

„Teď vážně. Kubíček je herec, manipulátor, demagog, lhář a podvodník! Tím jsem snad řekl vše. Pokud jsem na něco zapomněl, doplním později. A klidně se pod to podepíši,“ říká důrazně ke slovům Kubíčka Martin Rak, jeho dlouholetý blízký spolupracovník. „Došla mi trpělivost číst ty jeho lži a polopravdy! Deset let jsem mu byl pravou rukou a znám ho velmi dobře! Začneme se bránit a ukážeme ho v pravém světle!“ dodává Rak. „Pan Kubíček má rád detaily, takže jistě bude znát odpovědi na otázky, které v deníku Sport nezazněly: Kdo byl ten známý? Kdy ten známý ty lidi potkal? Kde je potkal?,“ táže se Rak.
 

„Divím se, že Kubíček nevěří policii, jak tvrdí v článku, protože tam často jezdil, má tam známé a když jej pan Kapr označil v rozhovoru jako jednoho z hlavních strůjců celé úplatkářské kauzy, okamžitě popsal situaci kolem své osoby do policejního protokolu dne 24. března 2010,“ odmítá Rak slova Kubíčka o nedůvěře k policii. „Předpokládám tedy aspoň, že ten známý pana Kubíčka policii věří a že tedy vše nahlásil a ty neznámé detailně policii popsal a policie již rozjela pátrání,“ dodává Martin Rak.

Mediafax

Související články

http://poker.nova.cz

Hlavní zprávy

Tripartita schválila předdůchody. Budou pro všechny! KALKULAČKA

Tripartita schválila předdůchody.

Tripartita schválila možnost předdůchodů pro všechny. Zaměstnavatelé přitom dříve prosazovali, aby to bylo možné jen pro tzv. rizikové profese.

 Celý článek

Hlavní zprávy

Tripartita schválila předdůchody.

Tripartita schválila předdůchody. Budou pro všechny! KALKULAČKA

Tripartita schválila možnost předdůchodů pro všechny. Zaměstnavatelé přitom dříve prosazovali, aby to bylo možné jen pro tzv. rizikové profese.

 Celý článek
Most - Chuck Norris

V Bratislavě možná budou mít most Chucka Norrise. Chce ho většina občanů

Cyklomost, který má spojit bratislavskou čtvrť Devínska Nová Ves a rakouskou obec Schlosshof, by se mohl jmenovat podle amerického hrdiny akčních filmů Chucka Norrise.

 Celý článek
Ceny nových aut u nás padají o statisíce.

Ceny nových aut u nás padají o statisíce. Jezdí je k nám kupovat i Němci. SROVNÁNÍ

Automobilky bojují o český trh a jsou ochotné podbízet se cenou. Stejné auto s totožnou výbavou stojí v Česku i o stovky tisíc méně než v sousedním Německu.

 Celý článek
reklama
reklama

Komerční články

  • Pro kvalitní podlahy do 1 FLOOR 02

    Pro kvalitní podlahy do 1 FLOOR

    Přemýšlíte o pořízení nové podlahové krytiny, výměně stávající anebo o renovaci povrchu? Již druhým rokem můžete vyzkoušet služby 50 prodejen specializované maloobchodní sítě 1 FLOOR, rozmístěných po celé ČR. Najdete zde záruku kvalitního sortimentu, odborného servisu a specializovaného poradenství při výběru, pokládce i následné dlouhodobé údržbě vaší krytiny.

reklama