Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 18:12 22.5.2012
SPARTA CHCE LAVIČKU

Sparta nabídla Lavičkovi smlouvu. Trenér s podpisem zatím váhá

Sdílet Přidat názor

Fotbalová Sparta už potvrdila, že jedná s trenérem Vítězslavem Lavičkou, jemuž předložila smlouvu a v tuto chvíli čeká, jak kouč zareaguje.

Fotbalová Sparta Praha oficiálně představí jméno nového trenéra až před zahájením letní přípravy, která na Letné vypukne ve středu 13. června.
 

reklama

Vedení letenského klubu jedná s Vítězslavem Lavičkou, v klubu by navíc mohl pokračovat i Martin Hašek, který by měl mít na starosti mládež a rezervní tým.
 

"Můžeme potvrdit jednání s trenérem Lavičkou, který už od nás obdržel konkrétní nabídku. K dohodě ale zatím nedošlo. Nového trenéra představíme veřejnosti na startu letní přípravy," potvrdil mluvčí Sparty Ondřej Kasík.
 

Sparta zahájí přípravu na novou sezonu ve středu 13. června. Tou dobou už bude na Letné jasno o definitivním složení realizačního týmu a také o podobě hráčského kádru, se kterým bude chtít nový trenér pracovat.
 

Letenský tým čeká zhruba měsíční příprava, která na přelomu června a července zahrnuje i zahraniční soustředění v Rakousku. Prvním mistrovským kláním "rudých" bude 19. července úvodní duel 2. předkola Evropské ligy.
 

Ve Spartě bude s největší pravděpodobností i nadále pokračovat trenér Martin Hašek. Ten by po svém odchodu od prvního mužstva mohl zůstat jako šéftrenér mládeže, do jeho kompetencí by spadal také rezervní tým.
 


 

"Není to nic nového, už po odchodu Martina Haška od A-mužstva jsme avizovali, že s koučem jednáme o jeho dalším působení v klubu. Ještě není nic uzavřeno," uvedl Kasík. Dvaačtyřicetiletý Hašek by se měl na Letné stát šéftrenérem mládeže a zároveň koučem B-týmu, který pod vedením Zdeňka Svobody letos sestoupil do České fotbalové ligy.

Mediafax

Související články

http://poker.nova.cz

Hlavní zprávy

Hlas živě

Sledovali jsme HLAS on-line: První kolo Soubojů bylo hodně napínavé! Podívejte se

Hlas - 2

V několika následujících týdnech se budou v Hlasu odehrávat takzvané Souboje. Dva soutěžící ze stejného týmu budou bojovat proti sobě.

... Celý článek

Hlavní zprávy

Hlas - 2
Hlas živě

Sledovali jsme HLAS on-line: První kolo Soubojů bylo hodně napínavé! Podívejte se

V několika následujících týdnech se budou v Hlasu odehrávat takzvané Souboje. Dva soutěžící ze stejného týmu budou bojovat proti sobě.

... Celý článek
Smrt Moniky Kramné v Egyptě
exkluzivně

Vražda Moniky Kramné v Hurghadě: Elektřina na hotelu! Fén, vana... A smrt! VIDEO

Portál TN.cz získal EXKLUZIVNÍ VIDEO z hotelového pokoje v Hurghádě. Jsou na něm natočeny elektrické spotřebiče, které měla rodina ...

 Celý článek
Této ženě omylem vyoperoval lékař (vpravo) vaječníky
tragické selhání

Místo slepého střeva vyoperovali Marii vaječníky! Pak porodila mrtvé dítě a zemřela

Mladý lékař se dopustil obrovské chyby. Jeho žena porodila mrtvé miminko a následně zemřela i ona sama.

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama