Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 18:12 22.5.2012
SPARTA CHCE LAVIČKU

Sparta nabídla Lavičkovi smlouvu. Trenér s podpisem zatím váhá

Sdílet Přidat názor

Fotbalová Sparta už potvrdila, že jedná s trenérem Vítězslavem Lavičkou, jemuž předložila smlouvu a v tuto chvíli čeká, jak kouč zareaguje.

Fotbalová Sparta Praha oficiálně představí jméno nového trenéra až před zahájením letní přípravy, která na Letné vypukne ve středu 13. června.
 

reklama

Vedení letenského klubu jedná s Vítězslavem Lavičkou, v klubu by navíc mohl pokračovat i Martin Hašek, který by měl mít na starosti mládež a rezervní tým.
 

"Můžeme potvrdit jednání s trenérem Lavičkou, který už od nás obdržel konkrétní nabídku. K dohodě ale zatím nedošlo. Nového trenéra představíme veřejnosti na startu letní přípravy," potvrdil mluvčí Sparty Ondřej Kasík.
 

Sparta zahájí přípravu na novou sezonu ve středu 13. června. Tou dobou už bude na Letné jasno o definitivním složení realizačního týmu a také o podobě hráčského kádru, se kterým bude chtít nový trenér pracovat.
 

Letenský tým čeká zhruba měsíční příprava, která na přelomu června a července zahrnuje i zahraniční soustředění v Rakousku. Prvním mistrovským kláním "rudých" bude 19. července úvodní duel 2. předkola Evropské ligy.
 

Ve Spartě bude s největší pravděpodobností i nadále pokračovat trenér Martin Hašek. Ten by po svém odchodu od prvního mužstva mohl zůstat jako šéftrenér mládeže, do jeho kompetencí by spadal také rezervní tým.
 


 

"Není to nic nového, už po odchodu Martina Haška od A-mužstva jsme avizovali, že s koučem jednáme o jeho dalším působení v klubu. Ještě není nic uzavřeno," uvedl Kasík. Dvaačtyřicetiletý Hašek by se měl na Letné stát šéftrenérem mládeže a zároveň koučem B-týmu, který pod vedením Zdeňka Svobody letos sestoupil do České fotbalové ligy.

Mediafax

Související články

http://poker.nova.cz

Hlavní zprávy

Konspirace nebo pravda?

Proč se zřítil malajsijský boeing? PĚT DĚSIVÝCH TEORIÍ

1668710

Všichni se dohadují, kdo sestřelil malajsijský boeing nad Ukrajinou. Byli to proruští separatisté? Byla to ukrajinská armáda? Byli ...

 Celý článek

Hlavní zprávy

1668710
Konspirace nebo pravda?

Proč se zřítil malajsijský boeing? PĚT DĚSIVÝCH TEORIÍ

Všichni se dohadují, kdo sestřelil malajsijský boeing nad Ukrajinou. Byli to proruští separatisté? Byla to ukrajinská armáda? Byli ...

 Celý článek
velká fotogalerie
Opuštěné lunaparky
to jsou výhledy

NESKUTEČNÉ: Při pohledu na opuštěné lunaparky běhá mráz po zádech

Podívejte se s námi na velkou galerii míst, která dříve dělala radost tisícům lidem a nyní si je příroda pomalu bere zpátky. Řeč je ...

 Celý článek
Michal Hrůza
manželka se zhroutila

Zpěvák Michal Hrůza dál bojuje o život. Rozhodnou následující dny

Zpěvák a bývalý frontman kapely Ready Kirken Michal Hrůza, který při potyčce v baru na ostravské Stodolní utrpěl vážné zranění a má ...

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama