Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 18:12 22.5.2012
SPARTA CHCE LAVIČKU

Sparta nabídla Lavičkovi smlouvu. Trenér s podpisem zatím váhá

Sdílet Přidat názor

Fotbalová Sparta už potvrdila, že jedná s trenérem Vítězslavem Lavičkou, jemuž předložila smlouvu a v tuto chvíli čeká, jak kouč zareaguje.

Fotbalová Sparta Praha oficiálně představí jméno nového trenéra až před zahájením letní přípravy, která na Letné vypukne ve středu 13. června.
 

reklama

Vedení letenského klubu jedná s Vítězslavem Lavičkou, v klubu by navíc mohl pokračovat i Martin Hašek, který by měl mít na starosti mládež a rezervní tým.
 

"Můžeme potvrdit jednání s trenérem Lavičkou, který už od nás obdržel konkrétní nabídku. K dohodě ale zatím nedošlo. Nového trenéra představíme veřejnosti na startu letní přípravy," potvrdil mluvčí Sparty Ondřej Kasík.
 

Sparta zahájí přípravu na novou sezonu ve středu 13. června. Tou dobou už bude na Letné jasno o definitivním složení realizačního týmu a také o podobě hráčského kádru, se kterým bude chtít nový trenér pracovat.
 

Letenský tým čeká zhruba měsíční příprava, která na přelomu června a července zahrnuje i zahraniční soustředění v Rakousku. Prvním mistrovským kláním "rudých" bude 19. července úvodní duel 2. předkola Evropské ligy.
 

Ve Spartě bude s největší pravděpodobností i nadále pokračovat trenér Martin Hašek. Ten by po svém odchodu od prvního mužstva mohl zůstat jako šéftrenér mládeže, do jeho kompetencí by spadal také rezervní tým.
 


 

"Není to nic nového, už po odchodu Martina Haška od A-mužstva jsme avizovali, že s koučem jednáme o jeho dalším působení v klubu. Ještě není nic uzavřeno," uvedl Kasík. Dvaačtyřicetiletý Hašek by se měl na Letné stát šéftrenérem mládeže a zároveň koučem B-týmu, který pod vedením Zdeňka Svobody letos sestoupil do České fotbalové ligy.

Mediafax

Související články

http://poker.nova.cz

Hlavní zprávy

bláznivé počasí

Českem se žene vlna BOUŘEK A KRUPOBITÍ!

Počasí_srážky

Česko po Velikonocích sužují bouřky a krupobití. Voda vyplavila sklepy a zničila cesty a dnes to asi nebude o nic lepší. Přihnalo se ...

 Celý článek

Hlavní zprávy

Počasí_srážky
bláznivé počasí

Českem se žene vlna BOUŘEK A KRUPOBITÍ!

Česko po Velikonocích sužují bouřky a krupobití. Voda vyplavila sklepy a zničila cesty a dnes to asi nebude o nic lepší. Přihnalo se ...

 Celý článek
Prodej nepotřebného majetku
vyberete si?

Auta a dodávky za pár tisícovek! Ministerstvo nabízí majetek

Ministerstvo vnitra se opět zbavuje majetku, o němž úředníci usoudili, že už ho resort nikdy nebude potřebovat. K mání jsou proto auta, ...

 Celý článek
galerie
Poolympijské Soči - město duchů
smutný pohled

OBRAZEM: Ze Soči je město duchů, popraskaného asfaltu a toulavých psů

Mladý ruský bloger a fotograf Alexander Valov poslal světu pohlednici z olympijského Soči. Pár týdnů po sportovním svátku pod pěti ...

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama