Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 21:19 23.8.2013
VIDEO poslední vteřina

VIDEO: Jak se dává gól ala Granlund? Motor pobavil šoumen Třetina!

Miroslav Třetina
Sdílet Přidat názor

V Českých Budějovicích už zase hraje Motor. Na premiérový zápas proti Kladnu přišlo přes 5 tisíc diváků a i když domácí tým prohrál, diváci se bavili. I díky excelentnímu gólu Miroslava Třetiny. To stojí za to, vidět!

HC Motor
Několik takových gólů už obletělo svět, ekvilibristiku s pukem na holi předvedl možná jako první na světové scéně Mikael Granlund. a "florbalovou" finesu dnes mnozí opakují.
 

Když se zápas Motoru s Kladnem chýlil ke konci, dostal se za bránu Rytířů Miroslav Třetina. Možná tušil, že už není moc času nazbyt, možná chtěl zkusit něco na efekt. A díky parádnímu videu Petra Krause je vidět, jak vůbec taková trefa může padnout!
 

ČTĚTE TAKÉ

Vladimir Tkačov Hokej, nebo krasobruslení? Ruský mladík předvedl parádní nájezd


"Prostě se to nabízelo a jsem rád, že se to povedlo. Ti lidé, co přišli na tribuny, si to myslím zasloužili," smál se českobudějovický forvard. jeho gól padl v čase 59:59. Navzdory tomu, že Motor prohrál 2:5, to byla povedená tečka za zápasem.


NA CELÝ REPORT O PRVNÍM UTKÁNÍ MOTORU SE MŮŽETE POVÍVAT ZDE:

 

Na jihu Čech se sice bude hrát druhá nejvyšší hokejová soutěž. Fanoušci ale už ví, že se v nové sezoně mohou těšit nejen na hokej, ale i na efektní kousky, borci v dresech s velkým "M" na hrudi, jsou totiž šoumeni.

tn.cz / ram

Související články

http://poker.nova.cz

Hlavní zprávy

Tajemný úkaz

Na obloze se objevil záhadný ČERNÝ KRUH! Vědci nevědí, co to je

1639812

V anglickém městě Warwickshire se na obloze objevil záhadný černý kruh. Záhadný proto, že nikdo netuší, co to je, a odkud se tam vzal.

... Celý článek

Hlavní zprávy

1639812
Tajemný úkaz

Na obloze se objevil záhadný ČERNÝ KRUH! Vědci nevědí, co to je

V anglickém městě Warwickshire se na obloze objevil záhadný černý kruh. Záhadný proto, že nikdo netuší, co to je, a odkud se tam vzal.

... Celý článek
Video z trajektu
korea

Šokující video z potápějícího se trajektu! Zůstaňte na místě a čekejte... NA SMRT!

Na veřejnost se dostalo šokující video, které zachycuje studenty, jak čekají na smrt v potápějícím se jihokorejském trajektu Sewol.

... Celý článek
Petr Kramný a jeho žena Monika
smrt češek

Spor manželů Kramných: Petr hledal nový dům, Monika ho podváděla

Jaké bylo manželství Moniky a Petra Kramných? On vždy tvrdi, že bylo idylické. Jenže Monika ho za jeho zády podváděla. On zařizoval ...

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama