Hlavní zprávy
Petr z Břeclavi promluvil o své velké lži!
Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekZa posledních jedenáct let nechyběli slávisté ani jednou v play-off, trenér Vladimír Růžička je vždy dovedl minimálně do předkola. Letos však na tým z Vršovic nejspíš čekají pouze boje o záchranu, navíc jim vážně hrozí účast v baráži.
Slavia je pět kol před koncem základní části extraligy poslední, na předkolo play-off ztrácí propastných devět bodů. To je pro tak ambiciózní klub hodně těžká rána. "Takovouhle náladu jsem tady asi ještě nezažil. Když se nedaří dlouhodobě, padá to na každého. Ale nedá se nic dělat. Teď musíme urvat každý bod, co jde. Říkáme to už dlouho, nic jiného nám ale nezbývá," řekl před pátečním tréninkem útočník Jiří Doležal.
Zatímco hodně lidí čekalo mohutnou stíhací jízdu Pražanů, ti se místo toho po porážkách v Plzni a doma s Kladnem propadli na samé dno. A sázkové kanceláře začaly vypisovat kurzy na to, že Slavia skončí v první lize. "Není příjemné, co se stalo. Že můžeme spadnout na poslední místo, jsme si dlouho nepřipouštěli, ale prostě to tak je. Jestli to je daň za ty úspěchy z posledních let, fakt nevím. Těžko se mi to nějak hodnotí," pokrčil Doležal rameny.
Přiznává, že po psychické stránce jsou na tom slávisté bídně. "Nás hlavně hodné sráží zápasy, kdy hrajeme celkem dobře, ale nezvládneme konec a o body přijdeme. Třeba naposledy ten zápas doma s Kladnem. Tam jsme sice nějaký super výkon nepředvedli, ale stav byl pořád vyrovnaný, a pak jsme zase dostali gól minutu před koncem.... To fakt není nic moc," hlesnul šestadvacetiletý útočník.
Že by jeho mužstvo nezvládalo závěry zápasů kvůli špatné fyzické kondici, ale rezolutně odmítá. "V tom to není, spíš je problém v hlavě. Každý to má samozřejmě jinak, nechci hovořit za celý tým, ale asi v nás hodně převládá pocit, že když dostaneme gól, začneme se bát, že zase přijde další porážka. A to nás dost svazuje," poznamenal s tím, že zlepšení by třeba mohlo přijít v Edenu, kde by slávisté odehráli případné play-out.
"Myslím, by tam na boje o udržení přišlo víc lidí než do O2 areny, hala se zaplní a bude lepší atmosféra. Nám se letos doma vůbec nedaří, tak třeba to zlomí právě Eden," uzavřel Doležal.
Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekPetr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekVíce než 600 hektarů lesa hoří u Bzence na Hodonínsku. Hasiči už na pomoc povolali tři helikoptéry a tři speciální letadla. S ohněm bojují už dva dny.
Celý článekTeprve sedmiletý chlapec sexuálně obtěžoval nejméně čtyři děti v mateřské školce v Hradci Králové. Jeho matka syna brání. Prý všechno začal jiný chlapec a dělali to všichni.
Celý článekNebaví vás každé dva roky natírat dřevem obložené štítové stěny? Zkuste hliníkové obklady s designem světlého nebo tmavého dřeva. a netrapte se s natíráním
... Celý článekVybrat si správně podlahovou krytinu není pro člověka „laika“ nic jednoduchého. Rozhodování nezačíná a nekončí u volby dekoru, zohlednit je třeba materiál, způsob pokládky i pravidelné údržby a čištění.
Diskuze
Přidat první názor