Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »

aktualizováno 18:01 20.4.2010

Bývalý předseda MOV Samaranch byl hospitalizován ve vážném zdravotním stavu

Jacques Rogge a Antonio Samaranch
Foto: Reuters
Sdílet Přidat názor

Čestný předseda Mezinárodního olympijského výboru (MOV) Juan Antonio Samaranch, byl v úterý hospitalizován na klinice v Barceloně na jednotce intenzivní péče.

Informuje o tom server španělského deníku Marca.
 

reklama

Není to poprvé, co devětaosmdesátiletý Samaranch musel vyhledat rychlou lékařskou pomoc. V současné době jej trápí akutní srdeční problémy. "Pan Samaranch je pod pečlivým pozorováním a jeho prognóza je velmi vážná," řekl médiím Rafael Esteban, lékařský ředitel v nemocnici Quiron v Barceloně.
 

Samaranch byl nevyšším představitelem Mezinárodního olympijského výboru dlouhých 21 let. Do úřadu nastoupil v roce 1980 a svůj post předal v roce 2001 Jacquesovi Roggemu. Právě v roce 2001, kdy se již rozhodl nekandidovat na post předsedy MOV, měl velké zdravotní problémy způsobené extrémní únavou.

ČTK

Související články

 
http://poker.nova.cz

Hlavní zprávy

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR

Petr z Břeclavi promluvil o své velké lži!

Výpověď chlapce který lhal

Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!

 Celý článek

Hlavní zprávy

Výpověď chlapce který lhal
EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR

Petr z Břeclavi promluvil o své velké lži!

Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!

 Celý článek
Požár lesa
Hasiči bojují s požárem lesa

ON-LINE: Obří požár hasí Andula, Turbočmelák a bambi vaky. LETECKÉ ZÁBĚRY

Více než 600 hektarů lesa hoří u Bzence na Hodonínsku. Hasiči už na pomoc povolali tři helikoptéry a tři speciální letadla. S ohněm bojují desítky hodin. Zatím marně.

 Celý článek
996399
velká Zpověď matky

Matka chlapce (7), který osahával děti ve školce: Dělali to všichni!

Teprve sedmiletý chlapec sexuálně obtěžoval nejméně čtyři děti v mateřské školce v Hradci Králové. Jeho matka syna brání. Prý všechno začal jiný chlapec a dělali to všichni.

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

Stavební speciál

Komerční články

 
reklama