Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 11:14 12.4.2013
hraje se o zelené sako!

Čínské dítě si vede dobře! Na Masters je lepší něž loňský vítěz

Kuan Tchien-lang
Kuan Tchien-lang
Foto: isifa.com
Sdílet Přidat názor

Čínský chlapec Kuan Tchien-lang, který se stal ve čtrnácti letech nejmladším účastníkem v historii Masters, už má za sebou i jedno birdie! To loňský vítěz Bubba Watson se trápí. A Tiger Woods si chystá pozici.

Kuan Tchien-lang, který se stal v médiích možná propíranějším hráčem, než slavný Woods, zahrál jednu ránu nad par a předvedl krásný birdie pat na osmnáctce. "Hrál jsem uvolněně a v pohodě," řekl mladík s úsměvem.
 

reklama

Tiger Woods na Masters
Tiger Woods
Foto: isifa.com

Při odpalech a na greenech ale stále následují fanoušci Tigera Woodse. Prvního hráče světa přijela do Augusty podpořit i jeho přítelkyně sjezdařka Lindsey Vonnová a spolu se zaplněnými tribunami viděla sedmdesát ran amerického favorita.
 

Woods už oblékl zelené sako pro vítěze čtyřikrát a při prvních třech titulech začal turnaj právě se skóre 70. "Mám za sebou solidní den. Míček jsem trefoval dobře, ztrácím jenom čtyři rány a jsem v kontaktu," řekl vcelku spokojeně Woods, který zahrál tři birdie a jedno bogey. Nejvíce na hřišti 'bojoval' s rychlostí greenů.
 

Lindsey Vonnová na golfovém Masters
Lindsay Vonnová na Masters
Foto: isifa.com

 

Na čele turnaje, jehož vítěz oblékne tradiční zelené sako, jsou Australan Marc Leishman a Španěl Sergio García. Společně vedou díky šesti ranám pod par hřiště.


V Augustě se ale trápí loňský král Masters Bubba Watson. Ten sice hrál dobře tréninková kola a dokonce dal den před turnajem eso, když tříparovou jamku zahrál na jednu ránu. Jenže ostrou soutěž zahájil výkonem 75, což jsou tři rány nad par a bude mít dost práce, aby vůbec prošel cutem.
 

Golfový turnaj Masters, kategorie major v americké Augustě (par 72, dotace 8 mil. dolarů) - po 1. kole:

1. Leishman (Austr.) a García (Šp.) oba 66, 3. D. Johnson (USA) 67, 4. Lynn (Angl.), Fowler, Couples, Kuchar (všichni USA), Fernandez-Castaňo (Šp.) a Immelman (JAR) všichni 68, ...mj. dělené 13. Woods (USA) 70.

tn.cz / ram, čtk
http://poker.nova.cz

Hlavní zprávy

VÍME PRVNÍ

Tělo Kateřiny Kolářové nalezeno, z vraždy obviněn JEJÍ PŘÍTEL!

Vražda Kateřiny Kolářové

Podle informací portálu TN.cz policisté našli tělo Kateřiny Kolářové, která zmizela v okoli rybníka Pohránov na Pardubicku. Jeji přítel ...

 Celý článek

Hlavní zprávy

Vražda Kateřiny Kolářové
VÍME PRVNÍ

Tělo Kateřiny Kolářové nalezeno, z vraždy obviněn JEJÍ PŘÍTEL!

Podle informací portálu TN.cz policisté našli tělo Kateřiny Kolářové, která zmizela v okoli rybníka Pohránov na Pardubicku. Jeji přítel ...

 Celý článek
Video z trajektu
korea

Šokující video z potápějícího se trajektu! Zůstaňte na místě a čekejte... NA SMRT!

Na veřejnost se dostalo šokující video, které zachycuje studenty, jak čekají na smrt v potápějícím se jihokorejském trajektu Sewol.

... Celý článek
Čech bez paměti nalezný v Norsku
To je síla!

Ano, dlužím 400 tisíc! Ale nic platit nebudu, vysmál se věřitelům Čech z Norska

Ti, kteří podezírají Čecha bez paměti, že si celý svůj příběh vymyslel, teď dostali vodu na svůj mlýn. John Smith, jak si muž nalezený ...

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama