O víkendu se v pražských Letňanech, na veletrhu Sport Prague, sešli ti nejlepší freestylový jezdci z Čech, aby rozproudili adrenalin v těle nejenom sobě, ale i stovkám diváků, kteří si tuhle extrémní exhibici nenechali ujít.
Borci "dávali" triky i na koloběžce
V hale číslo 7 se na U-rampě a překážce, která měla imitovat zábradlí z prudkých schodů, představilo hned několik jezdců, o kterých se rozhodně nedá říct, že by svá těla šetřili.
Hlavní show byl exhibiční závod Inlinespecial.cz na kolečkových bruslích. Do soutěže se přihlásilo 25 jezdců, aby poměřili své síly. Nejnáročnější triky na kolmém zábradlí předvedl jezdec Jiří Tomášek a právem mu tak náleží titul vítěze.
Exhibice pokračovala jízdou žijící legendy Martina Juráška, který na svém skateboardu lítal hodně vysoko nad okraj rampy. V jízdě na koloběžce ho pak doplňoval trojnásobný mistr světa Martin Nogol, který si pro diváky připravil, mimo jiné, i monstrózní backflip, tedy salto vzad.
Na závěr představili jízdu ve volném stylu na BMX Miroslav Magnum a na kolečkových bruslích se svou skupinou Lenka Buchcárová.