Hlavní zprávy
Petr z Břeclavi promluvil o své velké lži!
Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekČeská tenistka Klára Zakopalová postoupila na turnaji v Kodani už do čtvrtfinále.
V zápase 2. kola porazila za necelých 58 minut Němku Tatjanu Malekovou ve dvou setech snadno 6:0 a 6:3. V boji o nejlepší čtyřku se sedmá nasazená hráčka utká s vítězkou duelu mezi Slovinkou Katarinou Srebotnikovou a Soranou Cirsteaovou z Rumunska. Naopak Sandra Záhlavová podlehla v 2. kole Němce Angelique Kerberové 4:6 a 2:6.
Letošní wimbledonská osmifinalistka Zakopalová sice s Malekovou prohrála všechny tři předchozí duely, na tvrdém povrchu v dánské metropoli však tentokrát nedala soupeřce šanci. Přestože měla osmadvacetiletá hráčka nízkou úspěšnost prvního podání, ve výměnách jasně dominovala a o šest let mladší Němce povolila jen tři gamy.
Tenisový turnaj žen v Kodani (tvrdý, dotace 220.000 dolarů)
Dvouhra - 2. kolo: ZAKOPALOVÁ (7-ČR) - Maleková (Něm.) 6:0, 6:3, Kerberová (8-Něm.) - ZÁHLAVOVÁ (ČR) 6:4, 6:2, Na Li (2-Čína) - Baltachaová (Brit.) 6:3, 6:2, Görgesová (5-Něm.) - Barroisová (Něm.) 6:3, 6:2.
Dvouhra - 1. kolo: Lapuščenkovová (Rus.) - Pironkovová (4-Bulh.) 6:4, 6:1, Čakvetadzeová (Rus.) - Larssonová (Švéd.) 6:4, 7:6(2).
Čtyřhra - čtvrtfinále: Senogluová, VORÁČOVÁ (3-Tur./ČR) - Laineová, Pavlovicová (Fin./Fr.) 6:1, 6:2, Keothavongová, Smithová (Brit.) - Ejdesgaardová, Wozniacká (Dán.) 7:5, 6:3.
Čtyřhra - 1. kolo: Kondratěvová, Lefevreová (Rus./Fr.) - Barbatová, Grageová (Dán.) 6:0, 6:4.
Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekPetr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekVíce než 600 hektarů lesa hoří u Bzence na Hodonínsku. Hasiči už na pomoc povolali už dokonce tři helikoptéry a speciální letadlo. S ohněm hasiči bojují již přes 20 hodin.
Celý článekPověřená hejtmanka Zuzana Moravčíková začala na Středočeském kraji dělat čistku.
Celý článekNebaví vás každé dva roky natírat dřevem obložené štítové stěny? Zkuste hliníkové obklady s designem světlého nebo tmavého dřeva. a netrapte se s natíráním
... Celý článekVybrat si správně podlahovou krytinu není pro člověka „laika“ nic jednoduchého. Rozhodování nezačíná a nekončí u volby dekoru, zohlednit je třeba materiál, způsob pokládky i pravidelné údržby a čištění.
Diskuze
Přidat první názor