Hlavní zprávy
Petr z Břeclavi promluvil o své velké lži!
Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekRakouská slalomářka Marlies Schlidová se zásluhou brilantní jízdy ve druhém kole stala vítěznou sobotního slalomu Světového poháru v andorrském zimním středisku Soldeu. Druhá nakonec skončila švédská závodnice Frida Hansdotterová, třetí poté krajanka Schildové Kathrine Zettelová.
Po prvním kole sice Schildová nebyla ani mezi nejlepšími třemi, řada závodnic ovšem první kolo nedokončila. Mezi nimi byla také vedoucí závodnice Tanja Poutiainenová, která po chybě v jedné z branek vypadla z trati. Nedařilo se ani po prvním kole druhé Němce Christině Geigerové, která rovněž nedokončila. Jízdou na jistotu se tak na druhé místo posunula Hansdotterová, posun směrem kupředu zaznamenala rovněž celkvoě třetí Zettelová.
Šárka Záhrobská ani v tomto závodě nevystoupila ze svého stínu a jízdu ve druhém kole nezvládla. Udržela si sice šestnáctou příčku z první jízdy, především to ovšem bylo dáno skutečností, že se dostala před slalomářky, které druhé kolo vůbec nedokončily.
Nedařilo se ani Američance Lindsay Vonnové, která nedokončila ani první kolo, Podobně skončila i další z favoritek Maria Rieschová.
SP Soldeu (And.) - slalom, celkové výsledky: 1. Schildová (Rak.) 1:39,44, 2. Hansdotterová (Švéd.) +0,60, 3. Zettelová (Rak.) +0,86, 4. Noensová (Fr.) +0,92, 5. Zuzulová (SR) +1,22, 6. Borssenová (Švéd.) +1,23, 7. Dürrová (Něm.) +1,44, 8. Gagnonová (Kan.) +1,56, 9. Kirchgasserová (Rak.) +1,70, 10. Shiffrinová (USA) 1,81, .....16. ZÁHROBSKÁ (ČR) +3,09.
Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekPetr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekVíce než 600 hektarů lesa hoří u Bzence na Hodonínsku. Hasiči už na pomoc povolali tři helikoptéry a tři speciální letadla. S ohněm bojují už dva dny.
Celý článekTeprve sedmiletý chlapec sexuálně obtěžoval nejméně čtyři děti v mateřské školce v Hradci Králové. Jeho matka syna brání. Prý všechno začal jiný chlapec a dělali to všichni.
Celý článekNebaví vás každé dva roky natírat dřevem obložené štítové stěny? Zkuste hliníkové obklady s designem světlého nebo tmavého dřeva. a netrapte se s natíráním
... Celý článekVybrat si správně podlahovou krytinu není pro člověka „laika“ nic jednoduchého. Rozhodování nezačíná a nekončí u volby dekoru, zohlednit je třeba materiál, způsob pokládky i pravidelné údržby a čištění.
Diskuze
Přidat první názor