Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kladivo
24.08.
Pádný argument

Ostrá hádka v práci se vyhrotila, jeden z mužů zaútočil kladivem!

Hádku v práci asi někdy zažil už každý. Ale jen málokdo dopadne jako muž z firmy na Náchodsku, jehož kolega při sporu použil vskutku nečekaný argument - kladivo, které používal při práci.

Větrná smršť v Bohuslavicích na Náchodsku - 2
aktualizováno 12.08.
Vichr v Bohuslavicích

Náchodskem se prohnala větrná smršť, poškodila desítky domů!

Velké škody napáchala v pátek vpodvečer větrná smršť, která se prohnala Bohuslavicemi na Náchodsku. Vichr tu poškodil desítky domů, z některých strhal střechy. Hasiči měli samozřejmě spoustu práce i jinde.

Vlčí smečka opět zaútočila na stádo ovcí u Teplic
04.05.
roztrhané ovce

Stáda v ohrožení: Na Náchodsku terorizuje zemědelce vlčí smečka

Na stádo ovcí nedaleko Teplic nad Metují zaútočila v noci na čtvrtek vlčí smečka. Jen za poslední týden tam už vlci zardousili nejméně 10 ovcí a jehňat a další ještě uhynou v důsledku vážných zranění.

Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Třída
aktualizováno 12.03.
Záškolačka rekordmanka

Dívka ve škole zameškala 1800 hodin, matce hrozí kriminál

Českou rekordmankou v záškoláctví je zřejmě šestnáctiletá deváťačka z Jaroměře. Jen za posledního dva a půl školního roku zameškala téměř 1800 hodin a kriminalisté to kladou za vinu hlavně její matce. Té za to teď hrozí až 5 let vězení.

Lékař
11.10.
Virová nákaza

Epidemie meningitidy sílí, nemocných je už skoro osmdesát!

Epidemie virové meningitidy na Náchodsku stále nabírá na síle - zatímco před týdnem hlásili hygienici 43 nemocných (především dětí), nyní už je nakažených skoro osmdesát.

Epidemie - 2
aktualizováno 03.10.
Epidemie

Hygienici varují před epidemií meningitidy! Už je 43 nakažených

Rodiče dětí na Náchodsku mají strach. V okrese totiž vypukla epidemie meningitidy. Nemocných je podle hygieniků momentálně nejméně 43, z toho je 36 dětí.

Ilustrační foto - káva, zneužití
23.09.
Pokus o znásilnění

Zvrhlík "řezal" ženám kafe prášky na spaní, pak se nad nimi ukájel

Velmi neobvyklý případ řeší náchodští kriminalisté. Nesmělý muž si chtěl užít sexuální dobrodružství, bál se ale oslovit ženy přímo. Tak jim nasypal do kávy prášky na spaní. Policistům se k činu přiznal, ti teď zjišťují, kolik žen vlastně zneužil.

Nehoda v Jaroměři
11.08.
hrozivá nehoda

ŠÍLENÉ VIDEO: Auto nedalo přednost a smetlo cyklistu!

Vážná dopravní nehoda se stala v úterý odpoledne na frekventované křižovatce v Jaroměři. Nákladní auto tady nedalo přednost cyklistovi a ten do něj v plné rychlosti vrazil.

Požár v Heřmanicích zničil dvě auta a zabil štěně
21.07.
Plameny zabíjely

Noční požár u Náchoda zničil dvě osobní auta a zabil štěně

Hasiči z Náchodska ve čtvrtek půl hodiny po půlnoci vyjížděli do Heřmanic, aby zlikvidovali mohutný požár garážového stání. Zaparkovaná auta ovšem nebyla jedinými "oběťmi" plamenů.

Autobus Hořičky
aktualizováno 03.05.
nehoda u hořiček

Obvinili řidiče autobusu smrti: Usmrtil chlapce, 16 lidí zranil

Muž, který v lednu havaroval s autobusem plným běloruských studentů u Hořiček na Náchodsku, bude obviněný z usmrcení z nedbalosti. Během nehody se poranilo 16 lidí a jeden chlapec později zemřel.