Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pobodání - ilustrační foto
Aktualizováno 22.4. 2017 13:01
Chtěl ho zabít

Pokus o vraždu v Plzni! Hádka v baru skončila pobodáním

K napadení, při kterém útočník na druhého muže vytáhl nůž a několikrát jej bodnul, došlo v pátek večer v baru na Slovanské třídě v Plzni. Podle svědků spolu nejprve dva muži popíjeli, pak se pohádali, útočník na chvíli odešel a když se vrátil, na druhého muže zaútočil nožem. Napadený skončil v péči lékařů, útočník v policejní cele.

Pobodání - 2
Aktualizováno 17.4. 2017 21:24
Podivná smrt

Byla to vražda? Pejskařka našla v parku pobodaného muže!

Severočeští kriminalisté řeší podivnou smrt devatenáctiletého muže z Varnsdorfu. Podle místních ho nad ránem v parku našla s několika bodnými ranami žena, která venčila psa. Násilné smrti nasvědčuje i to, že si případ převzal vyšetřovací tým, který se zabývá vraždami.

Krvavá pomlázka ve Zlonicích na Kladensku
Aktualizováno 17.4. 2017 21:57
Nože a alkohol

Krvavé Velikonoce u Kladna! Velká rvačka, dva pobodaní!

Krvavou řeží skončilo Velikonoční pondělí ve Zlonicích na Kladensku. Dvě skupinky místních se tu do sebe pustily pěstmi i noži. Výsledkem jsou dva pobodaní a další tři zranění.

Prásk.tv píše:

Fatima Fardous - 1
čtěte o tématu pobodání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Další dva zranění

Útok v Jeruzalémě: Muž ubodal v tramvaji britskou turistku (†23)

Třiadvacetiletá žena zemřela a dva další lidé byli zraněni po útoku neznámého teroristy v jeruzalémské tramvaji. Muž mladou studentku z Velké Británie, která byla v Izraeli na dovolené, několikrát bodnul do břicha a hrudníku. Po převozu do nemocnice zemřela. Pachatele policisté zadrželi.

Policie v USA zneškodnila střelce
Aktualizováno 7.4. 2017 23:34
brutální případ

Los Angeles: Útočník pobodal několik lidí, policie ho střelila!

Policie v Los Angeles v pátek postřelila muže, který na ulici pobodal několik lidí. Podle svědků útočník zasáhl tři lidi, jejich zdravotní stav není známý.

Poslanec Tobias Ellwood zachraňoval policistu
Aktualizováno 23.3. 2017 06:35
Teroristický útok

Hrdina z Londýna! Poslanec zachraňoval pobodaného policistu

Londýn má po teroristickém útoku prvního hrdinu. Náměstek ministra zahraničí Tobias Ellwood neváhal a jako první zachraňoval pobodaného policistu. Fotky zakrváceného poslance teď kolují po sociálních sítích.

Útok v londýně - BN
Aktualizováno 23.3. 2017 09:25
3 mrtví a 29 zraněných

Útok v Londýně! Muž najel autem do lidí, pak pobodal policistu

Nejméně tři nevinní lidé zemřeli a 29 bylo zraněno před budovou britského parlamentu a na nedalekém mostě v centru Londýna. Neznámý útočník na mostě najel do lidí, narazil do plotu u budovy parlamentu a pak pobodal policistu. Budova parlamentu byla okamžitě uzavřena.

Žena útočí nožem na muže - 3
Aktualizováno 20.3. 2017 13:51
domácí násilí

Idylka se změnila v horor: Žena při hádce bodla přítele kudlou do zad

Mladou ženu, která včera nožem napadla svého přítele, stíhají písečtí kriminalisté pro trestný čin ublížení na zdraví. Muž, kterého bodla do zad, musel vyhledat lékařskou pomoc.

Napadení nožem - 3
Aktualizováno 12.3. 2017 21:22
Útoky na Karlovarsku

Dva pokusy o vraždu za víkend! Oba napadení byli vážně zraněni

V sobotu policisté v Karlovarském kraji řešili první letošní případ vraždy, respektive pokusu o ni. Pachateli v zabití ženy zabránil jen rychlý zásah policistů. Přibližně o 24 hodin později skončila pokusem o vraždu rozmíška mužů na ubytovně v Mariánských Lázních. I tentokrát oběť naštěstí pobodání přežila.

Pobodaný muž v Horních Počernicích
Aktualizováno 9.3. 2017 13:03
Zranění nožem

Zřejmě zfetovaná parta mužů se pobila na nože. Jsou zranění

Policisté i záchranáři vyjížděli ve středu večer do Vysokovské ulice v Horních Počernicích v Praze. Po hádce se tam při potyčce nožem pobodalo a pořezalo několik mužů.