Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po útočníkovi

Zloděj kvůli mobilu bodl muže do břicha! Vypsali na něj odměnu

Neznámý muž málem připravil jiného člověka o život - jen kvůli mobilu a pár tisícům. Zaměstnanec vykládal zboží z dodávky, na palubní desce ale nechal svůj telefon. Ten mu chtěl zloděj ukrást a když se pracovník bránil, bodl ho nožem do břicha. Jen díky náhodě nezemřel, pachatel se dal na útěk.

Napadení v Chebu

Agresor, který pobodal přítelkyni, je už v cele. Ženu operovali

Policisté dnes dopoledne zadrželi muže, který je podezřelý z toho, že včera v Chebu nožem pobodal a vážně zranil svou přítelkyni. Policie potvrdila, že případ vyšetřuje jako pokus o vraždu.

Policejní technici zajišťují stopy
Aktualizováno 30.5. 2017 18:05
Útok v Chebu

Přítelkyni pobodal v bytě, krev byla až na ulici. Agresor uniká

Jednačtyřicetiletý muž v Chebu ráno podle policie pobodal svou přítelkyni. Ženě šlo podle zdravotníků o život. Vrtulník ji transportoval do nemocnice v Plzni. Podezřelý ale utekl a policisté po něm pátrají.

Prásk.tv píše:

Lavinia Woodward - 6
čtěte o tématu pobodání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

Pobodání - ilustrační foto
Aktualizováno 24.5. 2017 13:12
útok v Kladně

Hádka málem skončila tragicky: Dcera pobodala vlastní matku

S vážnými zraněními skončila v noci na středu v nemocnici 50letá žena z Kladna. Podle policistů ji nožem napadla její vlastní dcera, která je tak podezřelá z pokusu o vraždu.

Útok v Plzni

Pokus o vraždu! Žena se pohádala s přítelem a bodla ho nožem

Další pokus o vraždu řeší plzeňští kriminalisté. V pondělí vyráželi do bytu v Zámečnické ulici. Přivolala je sedmadvacetiletá žena, která uvedla, že neznámý útočník pobodal jejího přítele. Policisté ale zjistili, že útočníkem je oznamovatelka, která se s partnerem nepohodla.

Petr Sonnleitner
Aktualizováno 3.5. 2017 13:10
Útok nožem

Agresivní "Sonny" stále uniká, policie ho hledá na severu Čech

Severočeští kriminalisté dál pátrají po nebezpečném násilníkovi, který je ozbrojený. O víkendu napadl nožem v baru na Rakovnicku jiného muže. Pobodaný skončil v nemocnici s vážným poraněním. Čtyřiatřicetiletý útočník se podle policie zřejmě pohybuje na Mostecku, kde má i bydliště.

Hádka mezi cizinci

Pobodání na ubytovně! Agresivní opilec vážně zranil jiného muže

Roztržka mezi cizinci žijícími na ubytovně v Oseku u Rokycan skončila v pondělí večer pobodáním. Dva cizinci se hádali s pětadvacetiletým Moldavanem, devětačtyřicetiletý Rumun pak vzal nůž a oběť bodl do břicha. Pobodaný muž skončil v nemocnici, útočník v policejní cele.

Útok v USA

Na univerzitu v Texasu vtrhl muž s nožem! Pobodal 4 lidi, 1 zemřel

Na univerzitu v texaském Austinu vtrhl šílenec s nožem! Pobodal nejméně čtyři lidi, jeden z nich zemřel. Podle amerických médií už policie útočníka zatkla. Kampus je stále uzavřen.

Pobodání - ilustrační foto
Aktualizováno 22.4. 2017 13:01
Chtěl ho zabít

Pokus o vraždu v Plzni! Hádka v baru skončila pobodáním

K napadení, při kterém útočník na druhého muže vytáhl nůž a několikrát jej bodnul, došlo v pátek večer v baru na Slovanské třídě v Plzni. Podle svědků spolu nejprve dva muži popíjeli, pak se pohádali, útočník na chvíli odešel a když se vrátil, na druhého muže zaútočil nožem. Napadený skončil v péči lékařů, útočník v policejní cele.

Pobodání - 2
Aktualizováno 17.4. 2017 21:24
Podivná smrt

Byla to vražda? Pejskařka našla v parku pobodaného muže!

Severočeští kriminalisté řeší podivnou smrt devatenáctiletého muže z Varnsdorfu. Podle místních ho nad ránem v parku našla s několika bodnými ranami žena, která venčila psa. Násilné smrti nasvědčuje i to, že si případ převzal vyšetřovací tým, který se zabývá vraždami.