Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Katarína Knechtová
aktualizováno 10.04.
superstar 2018

Video, které v TV nebylo! Takhle se Katarína omluvila soutěžícímu

O jeden hodně kontroverzní moment se v neděli postarala porotkyně SuperStar Katarína Knechtová. Myslela to s nadsázkou, ale jednoho ze soutěžících hodně ranila. A diváky naprosto šokovalo, že něco takové je vůbec schopna říct. Jak to bylo ve skutečnosti?

Jaroslav Komínek
aktualizováno 15.11.
Mezinárodní ostuda

Egypťané jsou opice a ostuda, neudržel se politik. Teď se kaje

Náměstek ústeckého hejtmana Jaroslav Komínek na svém profilu na sociální síti označil Egypťany za opice zrozené z neandrtálců a ostudu civilizace. Ulevil si tak poté, co musel na dovolené zaplatit pokutu 160 eur.

Jiří Havlíček, Karel Novotný
aktualizováno 15.09.
byl potrestán

Náměstek MPO se omluvil za výroky o Romech. Přijde o peníze

Ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček v pátek ráno mluvil s náměstkem Karlem Novotným o jeho nevhodném vyjádření na sociálních sítích na adresu romské menšiny. Ten se za své chování omluvil.

Prásk.tv píše:

Snape - 1
čtěte o tématu omluva na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak plánovat a financovat dětské letní aktivity

Letní prázdniny se blíží. Pro děti je to úžasný čas, kdy si chtějí užívat volna.

Ženě manžel usekl nohy
12.09.
brutální útok

Omluvila se z práce. Pak se ukázalo, že jí manžel usekl nohy!

Putu Careen, hospodyně z Bali, poslala svému zaměstnavateli, díky své lámané angličtině, poněkud bizarní odůvodnění, proč nemůže přijít do práce. "Moje nohy jsou pořezané,“ stálo ve zprávě. Poté se však ukázalo, že jí obě chodidla usekl mačetou její opilý manžel.

Pád dívenky z vlaku
25.07.
Tragédie na Olomoucku

ČD zaplatí rodině za smrt holčičky, která vypadla z vlaku. Omluvily se

České dráhy (ČD) přijaly odpovědnost za pád dvouleté holčičky z vlaku a její smrt. Dívenka před rokem na Olomoucku vypadla z jedoucí soupravy otevřenými dveřmi. Dráhy se na webu omluvily a informovaly, že se s rodinou dohodly na odškodném.

Matka zastřeleného Tomáše si zoufá
15.07.
Sporný zákrok

Tomáše (†17) zastřelili při honičce: Nikdo se ani neomluvil, zuří matka

Rodina Tomáše, který zemřel na Slovensku při policejní honičce, kritizuje přístup policie. Přestože pitva potvrdila, že mladíka zabila kulka, kterou vystřelil jeden ze strážníků, nikdo se neomluvil. Matka dostala jen výsledky pitvy.

Sjezd ANO - Andrej Babiš - 2
aktualizováno 06.04.
ministrovy průšvihy

Babiš je podezřelý z daňových přestupků, čeká ho vyšetřování!

V majetkovém přiznání ministra financí Andreje Babiše (ANO) jsou podle sněmovního mandátového a imunitního výboru nesrovnalosti. Výbor na dnešním jednání odhlasoval, že věc postoupí k prošetření městskému úřadu kvůli možnému přestupku. Novinářům to řekl místopředseda výboru Martin Plíšek (TOP 09). Pokud Městský úřad v Černošicích skutečně zahájí řízení, mohl by ministrovi uložit podle zákona o střetu zájmů až padesátitisícovou pokutu. Babiš označil rozhodnutí výboru za snahu poslance a předsedy kontrolního výboru Vladimíra Koníčka (KSČM) o zviditelnění, prý vše vysvětlil.

Andrej Babiš - 3
aktualizováno 15.03.
Daňové podvody

Babiš je v úzkých: Má vysvětlit daňové úniky, nebo skončit!

Ministr financí Andrej Babiš (ANO) se z pracovních důvodů omluvil ze středečního jednání Sněmovny, která probírala bod pojmenovaný Daňové podvody ministra financí. Do programu jej v úterý prosadil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Babiš je podle Kalouska podezřelý ze čtyř daňových úniků. Jestli je nevysvětlí, měl by ho premiér odvolat.

Hidžáb
aktualizováno 27.01.
Spor o hidžáb

Studentka žádala odškodné kvůli hidžábu, soud teď rozhodl!

Somálská dívka, která žalovala Střední zdravotnickou školu v Praze, se omluvy a odškodného nedočká. Ayan Jamaal Ahmednuurová žalovala školu kvůli tomu, že jí údajně nedovolila nosit muslimský šátek, tzv. hidžáb. Kvůli tomu měla být studentka vyloučena ze školy. Od ředitelky požadovala omluvu a odškodné 60 tisíc korun!

Lubomír Zaorálek - ČSSD
aktualizováno 02.11.
anketa šokující výrok

Zaorálek přirovnal dalajlámu k nacistovi Henleinovi. Omluvil se

Ústavní činitelé si včera na schůzce na Pražském hradě potvrdili správnost vydání prohlášení o vztazích s Čínou. Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) ale vyvolal další kritiku, když před novináři přirovnal setkání s dalajlamou ke schůzce s Konradem Henleinem. Poté se za to Zaorálek omluvil. Podle zástupců občanské iniciativy Kroměřížská výzva by měli kvůli vstřícnému prohlášení k Číně zákonodárci dohnat nejvyšší ústavní činitele k odpovědnosti.