Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vládní interpelace bez členů vlády
aktualizováno 06.12.
interpelace

Babišova vláda nemakala. Na jednání nepřišel ani jeden ministr

Schůze Sněmovny musela být přerušena, na vládní interpelace totiž velká část vlády vůbec nedorazila. Schůze začíná v 9:00, po čtvrt hodině ale stále nikdo nedorazil, až poté přišel ministr kultury. Souběžně s interpelacemi se koná také jednání Bezpečnostní rady státu. Interpelace se přesunuly na odpoledne.

Charlie Proctor - 6
12.11.
Smutný konec

"Mami, promiň," šeptal chlapec s rakovinou. Zemřel jí v náručí

Pětiletý Charlie z anglického Accringtonu trpěl vzácnou formou rakoviny od roku 2016. Jeho rodiče vysbírali dostatek peněz na operaci v USA, tu už ale chlapec nestihl. V sobotu zemřel mámě v náručí.

Samantha Grant se chce omluvit za urážky své sestry
02.10.
Válka sester

"Chceš se zviditelnit!“ Zhrzenou sestru Meghan obviňují ze žárlivosti

Nevlastní sestra vévodkyně ze Sussexu Samantha Grant přiletěla z USA, aby se pokusila navázat kontakt s Meghan. Včera vystoupila v show Jeremyho Vinea.

Prásk.tv píše:

Muž dostal bizarní pokutu - 1
čtěte o tématu omluva na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Josef Liška byl na kandidátce omylem
aktualizováno 20.07.
Bizár u voleb

Muž kandidoval do Sněmovny, ani o tom nevěděl! Vysoudil odškodné

Na kandidátce politického hnutí Sportovci byl minimálně jeden člověk, který neměl tušení o tom, že kandiduje do Poslanecké sněmovny. Případ se dostal až před soud, který nařídil, aby nedobrovolnému kandidátovi zaplatil šéf hnutí odškodné a zaslal mu omluvný dopis.

Taťána Malá
aktualizováno 28.06.
Zmařené interpelace

Šéfka justice Malá měla odpovídat poslancům. Radši utekla do Brna!

Nová ministryně spravedlnosti Taťána Malá je opozici pro smích. Čerstvě jmenovaná šéfka justice měla ve čtvrtek předstoupit před poslance a odpovídat na jejich otázky. Jenže zákonodárci se nic nedozvědí.

Richard Krajčo
aktualizováno 24.06.
veřejná omluva

Krajčovi přestala fungovat půlka těla! Kapela musela zrušit koncert

Kapela Kryštof musela v sobotu zrušit plánovaný koncert v Hniezdnem. Fanouškům se frontman skupiny Richard Krajčo omluvil s tím, že mu skříplý nerv dočasně znehybnil půlku těla, a není tak možné, aby vystupoval.

René Franěk, Meghan Markle
aktualizováno 22.05.
rasistické narážky

Politik z ODS se omluvil, že nazval Meghan cikánkou. Byl to vtip, tvrdí

Po obrovské vlně kritiky, která se snesla na adresu ředitele Zoo Chleby a člena nymburské oblastní rady ODS Reného Fraňka, přišla omluva. Franěk označil britskou vévodkyni Meghan za cikánku, podle něj šlo o nepovedený vtip.

Jaroslav Foldyna na sjezdu Nočních vlků
aktualizováno 11.05.
střet s aktivisty

Foldyna se za potyčku neomluví! Sklidil kritiku od kolegy z ČSSD

Místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna se na grémiu strany neomluvil za hádku s lidmi, kteří v Praze protestovali proti ruskému nacionalistickému motorkářskému klubu Noční vlci. Řekl pouze předsedovi ČSSD Janu Hamáčkovi, že ho mrzí, že ho tímto incidentem dostal pod tlak. Foldyna to řekl novinářům po jednání grémia. Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) před jednáním řekl, že Foldyna kvůli incidentu nemá ve vedení strany co dělat.

Katarína Knechtová
aktualizováno 10.04.
superstar 2018

Video, které v TV nebylo! Takhle se Katarína omluvila soutěžícímu

O jeden hodně kontroverzní moment se v neděli postarala porotkyně SuperStar Katarína Knechtová. Myslela to s nadsázkou, ale jednoho ze soutěžících hodně ranila. A diváky naprosto šokovalo, že něco takové je vůbec schopna říct. Jak to bylo ve skutečnosti?

Jaroslav Komínek
aktualizováno 15.11.
Mezinárodní ostuda

Egypťané jsou opice a ostuda, neudržel se politik. Teď se kaje

Náměstek ústeckého hejtmana Jaroslav Komínek na svém profilu na sociální síti označil Egypťany za opice zrozené z neandrtálců a ostudu civilizace. Ulevil si tak poté, co musel na dovolené zaplatit pokutu 160 eur.