Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hasiči zasahovali u nehody na dálnici D5
aktualizováno 13.02.
dlouhá kolona

Provoz na D5 se zcela zastavil, z kamionu unikla chemická látka

Provoz na dálnici D5 se v úterý krátce před polednem zcela zastavil, když se po nehodě na 27. kilometru z kamionu vysypal náklad. Policisté dálnici uzavřeli v obou směrech, odstraňování následků nehody trvalo dlouhé hodiny.

Zesílená bezpečnostní opatření v londýnských ulicích
23.01.
Hrozba teroru

Policie v pohotovosti: V Belgii zmizel kamion plný chemikálií!

V belgickém Zedelgemu v sobotu ukradli kamion s nebezpečnými chemikáliemi. Úřady se bojí možného zneužití k výrobě bomby. Protiteroristické jednotky po celé Evropě jsou v pohotovosti. V pondělí přitom Belgie po dvou letech snížila stupeň teroristického ohrožení.

Slobodan Praljak se otrávil těsně po vynesení rozsudku
aktualizováno 01.12.
Výsledky pitvy

Otrava válečného zločince u soudu: Policie už ví, co vypil!

Bývalý generál bosenských Chorvatů Slobodan Praljak se otrávil kyanidem draselným, oznámila nizozemská policie. Ukázaly to výsledky. Praljak vypil jed z lahvičky po vynesení verdiktu u soudu pro bývalou Jugoslávii.

Prásk.tv píše:

Zubní pasta - 1
čtěte o tématu chemikálie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Slobodan Praljak se otrávil těsně po vynesení rozsudku
30.11.
Vypil ho u soudu

Strážní, kontroly, 14 dveří. Policie nechápe, jak zločinec pronesl jed

Lahvička tekutiny, kterou ve středu vypil bývalý velitel bosenských Chorvatů u soudu v Haagu, opravdu existovala jed. Slobodan Praljak po několika hodinách zemřel. Nizozemská policie teď vyšetřuje, jak je možné, že chemikálii do soudní síně pronesl.

2076428
aktualizováno 26.11.
policejní pátrání

Pachatel vylil u cesty nebezpečné chemikálie! Zřejmě odpad z varny

Neznámý pachatel vylil člověku nebezpečné chemikálie poblíž cesty v Cholupicích. Pravděpodobně jde o odpad z varny pervitinu.

Kondenzační stopy nad Londýnem
11.11.
chemtrails

Mocní vypouští chemikálie z letadel, myslí si třetina Američanů

Motory letadel za sebou zanechávají často kondenzační stopu, kterou vídáme na obloze. Podle konspirační teorie jde ale o takzvané "chemtrails". To mají být podobné stopy, které mají obsahovat zdraví nebezpečné chemikálie. S touto teorií souhlasí více než třetina Američanů.

Chloroform - útok
aktualizováno 01.09.
Útočili chloroformem?

Zloději uspali trampy chemikálií, pak je okradli! Vzali si statisíce

Mezi trampy na 24. československém potlachu, který se konal v Rožďalovicích, řádila skupina zlodějů. A zvolili možná ten nejodpornější způsob krádeže. Odpočívající trampy ve stanech uspali neznámou chemikálií a pak je obírali o peníze. Podle pořadatele vykradli takto minimálně 60 stanů.

Zaplavená továrna Arkema u Houstonu
aktualizováno 31.08.
chemický poplach

Chemičkou u Houstonu otřásly dva výbuchy, šíří se štiplavý dým

Zatopeným chemickým závodem Arkema u Houstonu otřásly dvě exploze. Hrozí rozšíření uskladněných nebezpečných látek, které jsou kvůli výpadku chlazení nestabilní. Oznámil to šéf továrny Rich Rowe. Texaský Houston čelí následkům hurikánu a bouře Harvey, která v regionu vyvolala rozsáhlé záplavy.

Východní Sussex zasáhla neznámá chemická mlha
aktualizováno 29.08.
přímé svědectví

Všem zrudly oči, bylo to agresivní, popsal Čech chemickou mlhu

Lidé se stále vzpamatovávají ze zásahu neznámé chemické mlhy, která se přehnala přes území v Anglii. Nejméně 133 lidí muselo být kvůli zdravotním problémům ošetřeno v nemocnici, pláže byly evakuovány. Lidé přitom dlouhou dobu netušili, co se děje.

Východní Sussex zasáhla neznámá chemická mlha
aktualizováno 28.08.
zdravotní problémy

Tajemná chemická mlha v Anglii! 133 lidí skončilo v nemocnici

Záhadný oblak neznámé chemikálie zasáhl desítky lidí na plážích východního Sussexu v Anglii. Lidé měli problémy s dýcháním a pálili je oči a zvraceli. Nemocnice musela ošetřit přes 130 lidí, uvádí portál BBC.