Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Topení - 2
Aktualizováno Předevčírem 20:47
Až do května

Topná sezona bude rekordně dlouhá! Zima se pořádně prodraží

Letošní topná sezona bude někde až o dva měsíce delší, než je obvyklé. Náklady na topení nám tak stoupnou o několik tisíc korun. A podle meteorologů to navíc vypadá, že budeme muset topit ještě v první polovině května.

úžasné bydlení

Bydlení budoucnosti: Krásný a levný dům vám postaví za 8 hodin

Mnoho lidí sní o vlastním domě, ale ne každý si ho může dovolit. V posledních letech jsou na vzestupu domky vytištěné na 3D tiskárně. Tato metoda je velice rychlá a navíc cenově dostupná! Bydlení za dá "vytisknout" už za 800 tisíc korun.

galerie v texasu se nezapřou

Bydlení pro kovboje: V Texasu stojí dům ve tvaru kovbojské boty!

Americký Texas je domovinou kovbojů. Není proto divu, že právě zde vyrostl tento neobvyklý dům ve tvaru kovbojské boty. Inu, Texasané se nezapřou!

Prásk.tv píše:

Roman Tomeš a Míša Tomešová - 1
čtěte o tématu dům na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

netradiční bydlení

Růžový dům je hitem internetu! Můžete se v něm ubytovat i vy

Tento růžový dům vyvolal diskuze na sociálních sítích. Jeho interiér je propracovaný do posledního detailu a je za ním opravdu hodně práce. Někteří lidé se domem baví, jiní ho odsuzují, další ho obdivují. Jak se líbí vám?

krásné bydlení

Slovák postavil pohádkový dům ze stodoly. Použil k tomu lžíci

Obydlí, které vypadá jako z pohádky, majitel vybudoval ze staré stodoly. K vymodelování originálních tvarů použil polévkovou lžíci. Práce na domku mu trvala dvanáct let, ale výsledek rozhodně stojí za to.

jeden přiotrávený

Hasiči v Praze evakuovali bytový dům. Naměřili tam oxid uhelnatý

Nebezpečnou situaci zažili dnes ráno obyvatelé obytného domu v pražských Vršovicích. Unikal tam oxid uhelnatý, který může způsobit rychlou otravu a smrt. Jednoho člověka, který se zplodin nadýchal, odvezli do nemocnice.

přehled co nás čeká?

Rychlejší výstavby, slevy na děti: Sněmovnou prošly tyto ZÁKONY!

Poslaneckou sněmovnou tento týden prošlo ve třetím čtení hned několik zákonů, které výrazně ovlivní život Čechů. Vyšších slev na dani se dočkají rodiny s dětmi, jednodušší má být i získání stavebního povolení.

Požár rodinného v Ondřejově
Aktualizováno 5.4. 2017 09:03
požár u Prahy

Plameny zničily rodinný dům, majitel stihl v poslední chvíli utéct

Mohutný požár zachvátil v úterý večer rodinný dům v Ondřejově na Praze-východ. Majitel stačil na poslední chvíli vyběhnout ven, oheň napáchal škodu za 1,5 miliónu korun.

KOŘENÍ: Otočný dům

Trendem v bydlení je jednoznačně miniaturizace, velké domy už nejsou ekologické, ani ekonomické.

Dům, ve kterém byla nalezená zavražděná Sabina
Aktualizováno 31.3. 2017 21:04
nové informace

Zavražděná Sabina byla těhotná! Spekuluje se o vyřizování účtů

Na povrch začínají vyplouvat nové informace ohledně brutální vraždy šestadvacetileté Sabiny. Mladá žena byla ve čtvrtém měsíci těhotenství. Zatím není jasné, co se přesně v osudnou noc stalo. Mezi jejími přáteli se mluví o vyřizování účtů.