Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vloupání - ilustrační foto
17.08.
Pozor na to

Nový trik zlodějů, jak vykrást dům. Stačí pár vteřin, nic není slyšet

Policie varuje před gangem zlodějů, který se soustředí na krádeže v novostavbách v satelitních čtvrtích. Používá přitom speciální metodu - dokáže se dostat dovnitř během pár vteřin a bez hluku.

Půjčky na bydlení
aktualizováno 15.08.
podpora bydlení

Na půjčky pro mladé čekaly davy. Jsou za hubičku! Návod, jak žádat

Ode dneška mohou mladí lidé žádat o levné půjčky od státu. Dostat mohou až 2 miliony korun, které mohou splácet až 25 let. Mimořádné splátky či předčasné splacení úvěru bude bez poplatků. Ještě před spuštěním čekaly před úřady desítky lidí.

Stavitel poboural kvůli nevyrovnanému účtu nově postavené domy - 5
13.08.
Šílené řádění

Dělník nedostal plat, tak sedl do bagru a zničil pět nových domů!

Jako po výbuchu bomby nebo silném zemětřesení to teď vypadá v malém městečku Buntingford, asi 60 kilometrů severně od Londýna. Rumunský dělník tu v sobotu sedl do bagru a totálně zdemoloval pět nových domů, do kterých se za pár týdnů měli stěhovat noví majitelé.

Prásk.tv píše:

Ewa Farna - 1
čtěte o tématu dům na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Odchyt krajt - 3
aktualizováno 04.08.
hledají chládek

Hadi vzali lidská obydlí útokem. Chytají je v postelích i pokojíčcích

Stále častěji vyjíždějí hasiči k odchytu hadů, kteří si našli útočiště v lidských obydlích. Může za to tropické počasí, které českým plazům nesvědčí.

domy
aktualizováno 24.07.
Odmítají se vystěhovat

Lidé z domků od H-Systemu: Ať nás přijdou vyhodit! Neodejdeme

Šokovaní obyvatelé domků, které po zkrachovalém H-Systemu dostavělo družstvo Svatopluk, se odmítají ze svých domů vystěhovat. Podle rozhodnutí Nejvyššího soudu tak musí učinit do měsíce. Soud v úterý vyhověl konkurznímu správci Josefu Monsportovi.

Podvedení klienti H-Systemu
aktualizováno 24.07.
Přijdou o bydlení?

Rána pro klienty H-Systemu. Prohráli soud a mají vyklidit domy

Družstvo Svatopluk musí vyklidit byty v Horoměřicích u Prahy do měsíce od právní moci rozhodnutí Nejvyššího soudu (NS), který vyhověl dovolání správce konkurzní podstaty společnosti H-System Josefa Monsporta. Soud dnes rozhodnutí předal novinářům. Správce chce nemovitosti zpeněžit ve prospěch všech někdejších klientů vytunelované firmy H-System. Soudce NS Zdeněk Krčmář rozhodování připodobnil ke hledání "nejlepší z nejhorších variant".

Dům lehl popelem, rodina bydlí u známých
aktualizováno 23.07.
požár domu

Dům lehl popelem, rodina bydlí u známých! Obec vyhlásila sbírku

Obec i místní obyvatelé chtějí pomoci rodině, které před 14 dny v Bílém Kameni na Jihlavsku vyhořel rodinný dům. Škoda se vyšplhala do miliónů korun a příčinu stále vyšetřují policisté.

Vyřezaný dům
22.07.
netradiční domov

Muž si v jeskyni udělal luxusní dům, můžete si ho pronajmout

Angelo Materopietro se jednoho dne potřeboval schovat při deštivém dni a našel jeskyni v anglickém hrabství Worchestershire. O deset let později se do jeskyně vrátil a udělal si z ní svépomocí jedinečný domov. A pronajmout si ho může každý.

Hradní kancléř Mynář stále přestavuje vilu
20.07.
Rekonstrukce sídla

Přestavba Mynářovy vily: Vrazil do ní desítky milionů, práce ale stojí!

Přestavba luxusní prvorepublikové vily hradního kancléře Vratislava Mynáře, kterou koupil na konci roku 2014, stále není dokončená. Čtyřpatrovou budovu se 14 pokoji tehdy kancléř získal podle mnoha odborníků výrazně pod cenou - jen za 5,5 milionu korun. Podle dnešních odhadů by současná hodnota vily mohla být i díky rekonstrukci až 10násobná.

Hobití dům v Británii
aktualizováno 17.07.
ekologické bydlení

Muž měl v Londýně běžný život. Odešel a postavil si hobití dům

Mladý Brit měl zcela normální život, skvělou práci, dům a byt v Londýně, inženýr byl ale i tak nespokojený. Když na internetu objevil krásnou parcelu v lese k prodeji, neváhal, obě své nemovitosti prodal a postavil si svépomocí ekologický "hobití" dům za neuvěřitelných 120 tisíc korun.