Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Byty ve Vratislavicích nad Nisou
13.12.
nabídka

Chcete levně bydlet? České dráhy a stát se zbavují nemovitostí!

Chcete výhodně nakoupit, ale ceny současných nemovitostí se vám zdají neuvěřitelně vysoké? Nyní máte příležitost nakoupit za opravdu nízké ceny. Stát a společnost České dráhy se zbavují nepotřebných budov, domů a bytů. Vyberete si?

Při požáru domu na Slovensku zemřelo pět lidí - 3
aktualizováno 30.11.
Tragédie na Slovensku

Požár, při kterém zemřely čtyři holčičky, asi založila jejich matka

Strašlivá tragédie se stala v noci ze čtvrtka na pátek na Slovensku. Při požáru domu zemřelo pět lidí - matka a čtyři děti. Podle příbuzných je pravděpodobné, že požár založila samotná matka holčiček.

Výbuch v domě v Mostkovicích
28.11.
Výbuch v Mostkovicích

Výbuch domu halí záhada! Byl by na to potřeba kamion pyrotechniky

Policisté vyloučili, že by výbuch v rodinném domě v Mostkovicích na Prostějovsku letos v září způsobil plyn. Co tedy mohlo způsobit tak silný vůbuch? Námi oslovený odborník tvrdí, že za tak ničivou explozí musí být silné trhaviny a místní tvrdí, že majitel domu, který při neštěstí zahynul, se o výbušniny zajímal.

Prásk.tv píše:

Rihanna - 1
čtěte o tématu dům na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Výbuch plynu na Prostějovsku
aktualizováno 26.11.
exploze v mostkovicích

Při výbuchu domu zemřel hasič. Příčina je záhadou, plyn to nebyl

Výbuch domu v Mostkovicích na Prostějovsku, kde v září zemřel mladý hasič, podle policistů nezpůsobil plyn. Vyšetřování tedy stále pokračuje a policie čeká mimo jiné i na posudek pyrotechniků. Jednou z možností by totiž mohl být i výbuch zábavní pyrotechniky.

Dům Brooke Shields je k pronájmu
25.11.
Bydlení slavných

Herečka z Modré laguny pronajímá dům. Bydlel zde i Ben Affleck

Americká herečka a modelka Brooke Shields, která je známá především z filmu Modrá laguna, pronajímá svůj dům, který si pořídila v roce 1997. Dům má pět ložnic, pět koupelen a bazén s vodopádem.

Oficiální zásnubní snímky Harryho a Meghan
aktualizováno 24.11.
GALERIE Přesun na venkov

Harry a Meghan nechtějí bydlet s Kate a Williamem! Sem se stěhují

Princ Harry s manželkou Meghan už nebudou bydlet v Kensingtonském paláci. Přestěhují se do menšího sídla zvaného Frogmore House, který leží na pozemku u hradu Windsor. Důvodem mají být spory Harryho s bratrem Williamem.

Trosky domu po silné explozi v Saint Paul
aktualizováno 24.11.
exploze v Minnesotě

Trosky domu se po výbuchu rozlétly na všechny strany! VIDEO

Ulicemi hlavního města Minnesoty otřásl v pátek mohutný výbuch, který rozmetal rodinný domek. Během silné exploze, kterou zabrala bezpečnostní kamera, se zranila jedna osoba. Hasiči ji dostali z trosek, zraněná žena byla následně okamžitě převezena do nemocnice.

Vánoční výzdoba
16.11.
Vánoční výzdoba

Nejnazdobenější dům už je skoro hotový! Letos má 50 tisíc žárovek

Pan Václav Trunec z Chotovic u Litomyšle, který má vždy nejnazdobenější dům u nás, je se svou dekorací už téměř hotov. A to znamená jediné - Vánoce se pomalu blíží. Ani tentokrát neponechal nic náhodě, a dokonce i nějaká světýlka přidal. Na domě se jich letos rozsvítí přes padesát tisíc.

Střelba na psy v Nebušicích - 8
aktualizováno 01.11.
Střelba v Praze

Muž postřelil dva psy, dopadla ho zásahovka! Skončil na psychiatrii

Dva psy zranil muž, který po nich střílel v pražských Nebušicích. Poté jednoho zraněného psa odnesl do domu v zahrádkářské kolonii, odkud ho dostala až zásahovka. Oba psy převezli policisté k ošetření, muže do nemocnice.

Robert Redford prodává svůj dům v kalifornském městě St. Helena
01.11.
Luxusní bydlení

Slavný herec Robert Redford prodává své sídlo! Žil zde 14 let

Po čtrnácti letech se rozhodl slavný hollywoodský herec a idol žen Robert Redford prodat své sídlo v americké Kalifornii. Sídlo se nachází uprostřed lesa, který poskytuje majitelům naprosté soukromí. Dům má tři ložnice, tři koupelny, bazén a také posilovnu.