Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Maso
18.06.
Problémy s vepřovým

Chorvatskem cloumá skandál s masem. Dejte pozor, co kupujete!

Chorvatská vláda i místní zemědělci nabádají všechny, aby byli při nákupech masa v obchodech obezřetnější. Na pultech a v policích se totiž objevilo vepřové, které se nedá vystopovat a může být potenciálně nebezpečné.

Nikki Pegram s manželem - 3
17.06.
zvláštní vedlejší účinky

Úraz hlavy způsobil ženě závislost na sexu. Hlavně s cizími muži

Nikki Pegramová (31) si přivodila úraz hlavy. Od té doby je závislá na sexu a to převážně s cizími muži. Partner to Nikki toleruje a tvrdí, že mu to nevadí.

Podomní prodejce
aktualizováno 01.06.
chtějí vás obrat

Drzost šmejdů nezná mezí. Jejich nový trik je zatím nejzákeřnější

Vynalézavost tzv. energetických šmejdů snad nezná mezí. Přišli s úplně novou taktikou, která má připravit lidi o peníze. Začali se totiž vydávat za inspektory České obchodní inspekce (ČOI).

Prásk.tv píše:

Gary Chu - 1
čtěte o tématu podvod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Žena u počítače
30.05.
kuriózní případ

Nikdy ho neviděla a poslala milion! Žena "zbaštila" šílenou historku

Těžko uvěřitelný případ podvodu prošetřují kriminalisté na Klatovsku. Žena muži, kterého nikdy neviděla, naposílala během roku zhruba milion korun! Věřila mu totiž, že si u ní chce uschovat peníze a platila výdaje spojené s jejich doručením.

Neschopenka
aktualizováno 26.05.
Podvody s nemocenskou

Češi více zneužívají neschopenky. Kontroly odhalily tisíce hříšníků

Přibývá lidí, kteří zneužívají pracovní neschopnost. Během loňského roku Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) zkontrolovala každého dvanáctého nemocného a odhalila tisíce simulantů. Nejvíce jich bylo v Plzeňském a Moravskoslezském kraji. Inspekce jim nemocenskou zkrátila nebo úplně zrušila.

Sylvester Stallone
aktualizováno 23.05.
Herec nepřijel

Setkání se Stallonem řeší policie! Obrátili se na ni zklamaní fandové

Případ zklamaných fanoušků amerického herce Sylvestra Stalloneho má pokračování. Nadšenci, kteří se těšili, že herce uvidí v Praze naživo. Stallone ale oznámil, že se stal zřejmě obětí podvodu a do Česka se nechystá. Podle informací televize Nova jednatel pořádající firmy Tomáš Blažo je na svém rodném Slovensku zadlužený.

Žena u počítače - Ilustrační foto
23.05.
Pochybné e-maily

Podvodníci útočí na banky. Problémy mají nejméně tři z nich

Klienti některých českých bank by se měli mít v těchto dnech na pozoru. Je totiž možné, že objeví ve schránce e-mail, který je vyzývá k zadání citlivých údajů a tváří se jako zpráva od banky. Za vším ale stojí podvodníci.

Stallone nepřijel
22.05.
Měl přijet do Prahy

Češi zaplatili tisíce za setkání se Stallonem. Herec o ničem neví

Do Česka měla už tuto sobotu dorazit hollywoodská hvězda Sylvester Stallone. Jenže nedorazí. Firma Europa Events, která měla jeho setkání s fanoušky v Praze zprostředkovat, prodala lidem stovky vstupenek. Filmový Rocky Balboa na svých stránkách před firmou varuje s tím, že se k nám rozhodně nechystá. Případ bude vyšetřovat policie.

Peníze
aktualizováno 23.05.
jak se bránit

Pozor! Šmejdi mají novou taktiku. Za pár minut vás připraví o tisíce

Šmejdi v posledních měsících přišli s novou taktikou, jak připravit lidi o peníze. Jedná se o energetické aukce či smlouvy, na základě kterých má být zprostředkován vhodnější dodavatel elektřiny či plynu.

Mladíci podezřelí z podvodu
18.05.
Kuriózní krádež

Podvod v Praze: Zmizely luxusní mobily za 300 tisíc. VIDEO

Policisté z pražských Holešovic od začátku května prošetřují případ podvodu. Partička hledaných mladíků podvodem získala osm luxusních mobilních telefonů. Způsobili tak škodu téměř 300 tisíc korun. Hrozí jim až pětiletý pobyt za mřížemi.