Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jak dosáhnout radosti

Toužíte po štěstí? Potřebujete k tomu jen tohle, radí známý mnich

Máte pocit, že v životě nejste šťastní? Podle buddhistického mnicha stačí lidem k radosti jen málo. Pokud se budete řídit jeho radou, určitě najdete svůj klid a štěstí snadněji.

Rusko odmítá

Další příměří už v Aleppu nebude! Přijdou znovu masakry civilistů?

Rusko nepřipravuje další humanitární pauzu v bojích o syrské Aleppo. Oznámil to dnes náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Rjabkov. Třídenní příměří vypršelo v sobotu večer.

Vladimír Putin na konferenci v Biškeku
Aktualizováno 17.9. 2016 15:44
příměří trvá

Putin: Rebelové zneužívají příměří, USA nejednají transparentně

Syrská armáda dodržuje příměří v zemi, zatímco tamní rebelové využívají klidu zbraní k přeskupování sil. Řekl to v sobotu ruský prezident Vladimir Putin. Doufá, že Spojené státy dodrží dojednané závazky ohledně Sýrie a budou jednat "transparentně". Příměří je podle Putina společným cílem Moskvy i Washingtonu a potrvá.

Prásk.tv píše:

Nejtišší místnost
čtěte o tématu klid na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

syrský konflikt

Příměří v Sýrii prodlouženo! Klid zbraní potrvá další 2 dny

Americký ministr zahraničí John Kerry a jeho ruský protějšek Sergej Lavrov se během středečního telefonátu shodli na prodloužení příměří v Sýrii o 48 hodin. Informoval o tom mluvčí americké diplomacie. Klid zbraní byl zahájen v pondělí, podle obou diplomatů je vcelku dodržován a jeho prodloužení umožní dopravit do krizových oblastí potřebnou humanitární pomoc.

Občanská válka

Nálety v Sýrii zabily desítky uprchlíků! OSN: Válečný zločin

Při sérii bombových útoků v Sýrii zemřelo nejméně 40 lidí. Ve městě Halab, kde má platit osmačtyřicetihodinové příměří, panuje až na výjimky klid.

Viktor Janukovyč
Aktualizováno 21.2. 2014 08:27
Situace na Ukrajině

Křehký MÍR. Janukovyč se dohodl s opozicí, v centru Kyjeva je zatím KLID

Na Ukrajině dnes ráno pokračují jednání ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyče s opozičními předáky a zahraničními představiteli, uvedla agentura AP. Prezident Janukovyč se dohodl s opozicí a ministry zahraničí EU na řešení krize. Dohodu mají podepsat dnes v 11 hodin.