Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záchrana lišky a psa
aktualizováno 09.07.
nebezpečí sesuvu

Záchrana lišky a psa trvá už 7 dní! Nechoďte k noře, prosí záchranáři

Už 7 dní se snaží záchranáři dostat ze skalní štěrbiny v Českém ráji psa, který tam zůstal uvězněn i s liškou, za níž utekl majitelce. Zával kamenů se sice včera na některých místech podařilo uvolnit, zvířata se ale ven nedostala. Akce pokračovala i v neděli.

Smějící se rodina
20.03.
Jak dosáhnout radosti

Toužíte po štěstí? Potřebujete k tomu jen tohle, radí známý mnich

Máte pocit, že v životě nejste šťastní? Podle buddhistického mnicha stačí lidem k radosti jen málo. Pokud se budete řídit jeho radou, určitě najdete svůj klid a štěstí snadněji.

Výbuch v Aleppu
24.10.
Rusko odmítá

Další příměří už v Aleppu nebude! Přijdou znovu masakry civilistů?

Rusko nepřipravuje další humanitární pauzu v bojích o syrské Aleppo. Oznámil to dnes náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Rjabkov. Třídenní příměří vypršelo v sobotu večer.

Prásk.tv píše:

Nejtišší místnost
čtěte o tématu klid na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Vladimír Putin na konferenci v Biškeku
aktualizováno 17.09.
příměří trvá

Putin: Rebelové zneužívají příměří, USA nejednají transparentně

Syrská armáda dodržuje příměří v zemi, zatímco tamní rebelové využívají klidu zbraní k přeskupování sil. Řekl to v sobotu ruský prezident Vladimir Putin. Doufá, že Spojené státy dodrží dojednané závazky ohledně Sýrie a budou jednat "transparentně". Příměří je podle Putina společným cílem Moskvy i Washingtonu a potrvá.

Humanitární pomoc směřuje do Aleppa
14.09.
syrský konflikt

Příměří v Sýrii prodlouženo! Klid zbraní potrvá další 2 dny

Americký ministr zahraničí John Kerry a jeho ruský protějšek Sergej Lavrov se během středečního telefonátu shodli na prodloužení příměří v Sýrii o 48 hodin. Informoval o tom mluvčí americké diplomacie. Klid zbraní byl zahájen v pondělí, podle obou diplomatů je vcelku dodržován a jeho prodloužení umožní dopravit do krizových oblastí potřebnou humanitární pomoc.

Syrské město po náletu
06.05.
Občanská válka

Nálety v Sýrii zabily desítky uprchlíků! OSN: Válečný zločin

Při sérii bombových útoků v Sýrii zemřelo nejméně 40 lidí. Ve městě Halab, kde má platit osmačtyřicetihodinové příměří, panuje až na výjimky klid.

Viktor Janukovyč
aktualizováno 21.02.
Situace na Ukrajině

Křehký MÍR. Janukovyč se dohodl s opozicí, v centru Kyjeva je zatím KLID

Na Ukrajině dnes ráno pokračují jednání ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyče s opozičními předáky a zahraničními představiteli, uvedla agentura AP. Prezident Janukovyč se dohodl s opozicí a ministry zahraničí EU na řešení krize. Dohodu mají podepsat dnes v 11 hodin.