Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záchrana lišky a psa
aktualizováno 09.07.
nebezpečí sesuvu

Záchrana lišky a psa trvá už 7 dní! Nechoďte k noře, prosí záchranáři

Už 7 dní se snaží záchranáři dostat ze skalní štěrbiny v Českém ráji psa, který tam zůstal uvězněn i s liškou, za níž utekl majitelce. Zával kamenů se sice včera na některých místech podařilo uvolnit, zvířata se ale ven nedostala. Akce pokračovala i v neděli.

Smějící se rodina
20.03.
Jak dosáhnout radosti

Toužíte po štěstí? Potřebujete k tomu jen tohle, radí známý mnich

Máte pocit, že v životě nejste šťastní? Podle buddhistického mnicha stačí lidem k radosti jen málo. Pokud se budete řídit jeho radou, určitě najdete svůj klid a štěstí snadněji.

Výbuch v Aleppu
24.10.
Rusko odmítá

Další příměří už v Aleppu nebude! Přijdou znovu masakry civilistů?

Rusko nepřipravuje další humanitární pauzu v bojích o syrské Aleppo. Oznámil to dnes náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Rjabkov. Třídenní příměří vypršelo v sobotu večer.

Prásk.tv píše:

Nejtišší místnost
čtěte o tématu klid na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Vladimír Putin na konferenci v Biškeku
aktualizováno 17.09.
příměří trvá

Putin: Rebelové zneužívají příměří, USA nejednají transparentně

Syrská armáda dodržuje příměří v zemi, zatímco tamní rebelové využívají klidu zbraní k přeskupování sil. Řekl to v sobotu ruský prezident Vladimir Putin. Doufá, že Spojené státy dodrží dojednané závazky ohledně Sýrie a budou jednat "transparentně". Příměří je podle Putina společným cílem Moskvy i Washingtonu a potrvá.

Humanitární pomoc směřuje do Aleppa
14.09.
syrský konflikt

Příměří v Sýrii prodlouženo! Klid zbraní potrvá další 2 dny

Americký ministr zahraničí John Kerry a jeho ruský protějšek Sergej Lavrov se během středečního telefonátu shodli na prodloužení příměří v Sýrii o 48 hodin. Informoval o tom mluvčí americké diplomacie. Klid zbraní byl zahájen v pondělí, podle obou diplomatů je vcelku dodržován a jeho prodloužení umožní dopravit do krizových oblastí potřebnou humanitární pomoc.

Syrské město po náletu
06.05.
Občanská válka

Nálety v Sýrii zabily desítky uprchlíků! OSN: Válečný zločin

Při sérii bombových útoků v Sýrii zemřelo nejméně 40 lidí. Ve městě Halab, kde má platit osmačtyřicetihodinové příměří, panuje až na výjimky klid.

Viktor Janukovyč
aktualizováno 21.02.
Situace na Ukrajině

Křehký MÍR. Janukovyč se dohodl s opozicí, v centru Kyjeva je zatím KLID

Na Ukrajině dnes ráno pokračují jednání ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyče s opozičními předáky a zahraničními představiteli, uvedla agentura AP. Prezident Janukovyč se dohodl s opozicí a ministry zahraničí EU na řešení krize. Dohodu mají podepsat dnes v 11 hodin.