Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrt ženy ve Strašnicích - 4
aktualizováno 07.08.
kdo je to?

Záhadná smrt v Praze: Na ulici ve Strašnicích našli mrtvolu muže!

V pražské ulici Na Hroudě policisté v pondělí dopoledne našli mrtvolu. Tělo muže bylo pohozené v křoví u panelového domu, totožnost nyní zjišťují policisté.

Muž střílel na dělníky - 3
aktualizováno 22.07.
foto z místa vyostřený konflikt

Muže ve Strašnicích štvali hluční dělníci, jednoho střelil do hlavy!

Policisté v sobotu ráno zasahovali v pražské ulici Na Výsluní kvůli nahlášené střelbě. Zbraň měl v rukou muž, kterému podle policie vadili pracující dělníci. Nejspíš airsoftovou pistolí střelil jednoho z nich do čela, střela se mu zavrtala pod kůži. Zasažený muž by neměl být vážně zraněn, střelce policie zadržela.

Smrt ženy ve Strašnicích - 4
aktualizováno 18.05.
Smrt ve Strašnicích

Vražda v Praze: Táta zabil mámu! Babička řekla, co bude s dětmi

Otec dvou dětí je podezřelý z vraždy manželky v rodinném domě v pražských Strašnicích. Podle příbuzných se muž policii k činu hned přiznal. Jedenáctiletá dívka a sedmnáctiletý mladík najednou přišli o oba rodiče. Jejich babička TN.cz řekla, co s nimi bude.

Prásk.tv píše:

Skallová
čtěte o tématu Strašnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Smrt ženy ve Strašnicích - 2
17.05.
smrt ve Strašnicích

"Bodal jako šílenec," žena popsala vraždu matky 2 dětí ve Strašnicích

Padesátiletý muž je podezřelý, že minulý pátek zavraždil svou manželku v rodinném domě v pražských Strašnicích. "Zabil jsem svoji ženu," přiznal se podle příbuzných policii ihned po příjezdu. Ti také teď exkluzivně pro TN.cz popsali detaily z celé tragédie. Manželé měli údajně dlouhodobé problémy.

Smrt ženy ve Strašnicích - 4
aktualizováno 12.05.
galerie brutální čin

Vražda ve Strašnicích: Matku dvou dětí ubodali, zatkli podezřelého!

V pražských Strašnicích v pátek dopoledne zasahovali policisté. Podle prvotních informací z místa tu zemřela 46letá žena a matka dvou dětí. Vyšetřování prokázalo, že zemřela násilnou smrtí. Policie na místě činu zadržela podezřelého muže.

Jiří Ornest
aktualizováno 18.04.
poslední rozloučení

Jiřího Ornesta Česko milovalo! Na pohřeb přišla celá herecká elita

Česko se dnes rozloučilo s hercem a režisérem Jiřím Ornestem. Zemřel v neděli 9. dubna, bylo mu sedmdesát let. Pohřeb se konal ve velké obřadní síni strašnického krematoria. Rozloučit se přišly desítky lidí.

Rozloučení s Libuší Havelkovou
aktualizováno 12.04.
Pohřeb Libuše Havelkové

Na babičku z pohádek zapomněli, rozloučit se přišla jen hrstka lidí

Česko se dnes rozloučilo s herečkou Libuší Havelkovou. Zemřela 6. dubna v úctyhodných 92 letech. Pohřeb se uskutečnil ve středu v poledne ve Velké obřadní síni krematoria v pražských Strašnicích. Přišlo jen několik málo lidí.

Michal Pavlata
aktualizováno 27.01.
poslední rozloučení

Byl to borec! Stovky osobností plakaly na pohřbu Michala Pavlaty

Česko se dnes rozloučilo s hercem a populárním dabérem Michalem Pavlatou. Ten minulou sobotu podlehl zákeřné rakovině. Bylo mu 71 let.

Týrání ilustrační foto
aktualizováno 12.02.
nemají soucit

Žáci ušikanovali učitelku k smrti! Teď prodávají nahrávky mučení

Studenti Střední průmyslové školy v pražských Strašnicích více než rok šikanovali pětapadesátiletou učitelku. Nejenže ji tahali za vlasy, ale dokonce ženu bili a ohrožovali pyrotechnikou. Jejich krutost nebere konců ani po smrti oblíbené kantorky. Studenti totiž nyní obvolávají média a snaží se prodat záznamy zachycující její bolest.

Požár Strašnice
aktualizováno 02.01.
obrovský požár

V pražských Strašnicích vypuklo ohnivé peklo! Oblohu zakryl dým 

V pražských Strašnicích v sobotu odpoledne vypukl obrovský požár. Jak TN.cz potvrdila mluvčí pražských záchranářů Jiřina Ernestová, v plamenech se ocitly takzvané "tesko domky", kde obvykle přebývají bezdomovci. Na místě zasahují hasiči.