Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2229963
10.01.

VIDEO: V Šanghaji přestěhovali staré panské sídlo

Z důvodu výstavby nového tunelu musela být přestěhována 116 let stará budova. Celá unikátní akce trvala stavební firmě 12 dní a budova byla posunuta o 60 metrů. Po dokončení tunelu bude historické panské sídlo vráceno zpět na původní místo.

Sídla českých politických stran
09.01.
Blízko do Sněmovny

TOP 09 hledá nové "bydlení". Problémy se sídly mají i jiné strany

Vedení TOP 09 si bude muset hledat nové sídlo. V tom současném, které je jen pár kroků od Sněmovny, měla pouze nájemní smlouvu a ta jí byla vypovězena. Podobné problémy musely nebo stále musejí řešit prakticky všechny politické strany.

Eva Longoria prodává dům v Hollywood Hills
10.12.
Rozsáhlá rezidence

Herečka Eva Longoria prodává své luxusní sídlo! Může být vaše

Známá herečka a modelka Eva Longoria prodává své luxusní sídlo, které zahrnuje hlavní budovu se čtyřmi ložnicemi a čtyřmi koupelnami. Součástí pozemku je i menší vila, chata a bazén.

Prásk.tv píše:

Meghan a Harry
čtěte o tématu sídlo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Oficiální zásnubní snímky Harryho a Meghan
aktualizováno 24.11.
GALERIE Přesun na venkov

Harry a Meghan nechtějí bydlet s Kate a Williamem! Sem se stěhují

Princ Harry s manželkou Meghan už nebudou bydlet v Kensingtonském paláci. Přestěhují se do menšího sídla zvaného Frogmore House, který leží na pozemku u hradu Windsor. Důvodem mají být spory Harryho s bratrem Williamem.

Robert Redford prodává svůj dům v kalifornském městě St. Helena
01.11.
Luxusní bydlení

Slavný herec Robert Redford prodává své sídlo! Žil zde 14 let

Po čtrnácti letech se rozhodl slavný hollywoodský herec a idol žen Robert Redford prodat své sídlo v americké Kalifornii. Sídlo se nachází uprostřed lesa, který poskytuje majitelům naprosté soukromí. Dům má tři ložnice, tři koupelny, bazén a také posilovnu.

Luxusní dům v Québecu na prodej
09.07.
bydlení

Lidé vybírají nejkrásnější domy na světě, tento je dokonce na prodej!

Američané hlasují o nejkrásnějších domech napříč celým světem a občas se objevují skutečně skvosty. Příkladem je i například luxusní třípatrový dům v kanadské provincii Québec s neuvěřitelným panoramatickým výhledem.

Střelba u sídla YouTube
aktualizováno 04.04.
Zaměstnance evakuovali

V sídle Youtube se střílelo! Žena zranila tři lidi a zabila se

Američtí policisté zasahovali v úterý v sídle společnosti Youtube v Kalifornii. Zatím neznámá žena postřelila uvnitř firmy tři lidi a poté obrátila zbraň proti sobě. Zaměstnanci byli evakuováni. Jeden ze zraněných je v kritickém stavu.

Lidový dům
aktualizováno 12.02.
finanční krize

Prodali by kandidáti na předsedu Lidový dům? ČSSD teče do bot

Už jen šest dní dělí sociální demokracii od nejzásadnějšího sjezdu posledních let. O vedení strany, která se zmítá v problémech, se uchází šest mužů a jedna žena. Budoucí předseda ČSSD bude muset mimo jiné vyřešit zoufalou finanční situaci. Proto jsme se kandidátů zeptali, zda by například byli ochotni prodat sídlo a jeden ze symbolů strany - Lidový dům v centru Prahy.

Vila Roberta Mugabe
aktualizováno 23.11.
diktátor mugabe

Tyran si žil v luxusu, zatímco jeho lidé umírali hladem! VIDEO

Tyran a diktátor, který stál v čele Zimbabwe tři desítky let, žije v luxusu, zatímco jeho lidé umírají hlady a žijí v chudobě. Bývalý prezident Robert Mugabe (93) byl známý jako velký marnotratník. Také pro to se ho armáda snažila donutit k tomu, aby rezignoval. Což se jim i povedlo.

Dům, ve kterém část svého života strávil španělský malíř a sochař Pablo Picasso
18.10.
Krásné sídlo

Tady vás políbí múza! Prohlédněte si vilu malíře Pabla Picassa

Už podruhé během pár měsíců se prodával dům, ve kterém poslední roky života strávil španělský umělec Pablo Picasso. A podruhé ho koupil stejný zájemce - který ale v minulém případě nesložil dostatek peněz. Stále proto existuje šance, že můžete vilu vlastnit i vy!