Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Black Friday v Česku
aktualizováno 23.11.
američané utrácí

Nákupní šílenství začalo, Black Friday provází násilí i smrt

Nákupní šílenství doprovázené bitkami ve Spojených státech odstartoval takzvaný černý pátek, kdy obchodníci lákají zákazníky na výrazné slevy. Odborníci očekávají, že Američané při letošním Black Friday utratí rekordní sumy. Začátek černého pátku ale poznamenal incident, při kterém zemřel jeden člověk.

Americká policie při zásahu
aktualizováno 27.12.
Nepokoje a výtržnosti

Noční můra po Vánocích: Napříč Spojenými státy se šíří násilí!

Napříč Spojenými státy se šíří chaos a propukají výtržnosti. I když mají být Vánoce svátky klidu a míru, celá řada nákupních center zažila v povánočním čase výtržnosti a bitky, při kterých údajně došlo i na střelbu. V některých případech se jednalo jen o menší bitky, v těch horších šlo o panický útěk a masovou evakuaci.

Rvačka Rychtáře a Macury
aktualizováno 10.05.
videa Sokové v lásce

ŽIVOTNÍ NEPŘÁTELÉ: Když se rve Rychtář s Macurou, tak teče krev!

Oba Ivetu Bartošovou milovali a tak není divu, že pokaždé, když na sebe narazili, tak tekla krev, padla nějaká rána, nebo alespoň hodně peprné výrazy. Připomeňte si nejznámější krvavé řeže mezi Josefem Rychtářem a Zdeňkem Macurou.

Prásk.tv píše:

holky
čtěte o tématu bitky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.