Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena našla v plence svého syna jehlu
28.10.
Na stehně měl škrábance

Šokující nález! Maminka našla v plence dvouletého syna jehlu

Žena oblékla svému dvouletému synkovi plenky Pampers a s hrůzou zjistila, že v nich byla zastrčená jehla. Šokovaná maminka sdílela fotku na sociálních sítích.

Jahody s jehlou
aktualizováno 20.09.
nebylo mu ještě 18

Policie chytla kluka, který strkal jehly do jahod. Prý to měl být vtip

Australští policisté zadrželi mladého chlapce, který se přiznal, že dával jehly do ovoce. Prý to bral jako žert.

Jahody s jehlou
aktualizováno 17.09.
poplach v austrálii

V jahodách objevili jehly! Vláda nabízí odměnu za chycení viníků

Sto tisíc australských dolarů odměny (asi 1,56 milionu korun) nabízejí místní úřady za informace vedoucí k dopadení pachatele či pachatelů, kteří v zemi do jahod strkají jehly. Nebezpečné ovoce hlásí už šest australských států a teritorií.

Prásk.tv píše:

Amy Bright - 1
čtěte o tématu jehla na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Smutná matka s dítětem
13.04.
Šílené zranění

Batole si zapíchlo do krku grilovací jehlu, muselo do Motola

Hasiči i záchranáři vyjížděli ve čtvrtek odpoledne do Velkého Oseka na Kolínsku ke zraněnému batoleti. Chlapeček si tam do krku zapíchl grilovací jehlici.

Mládě jehly africké - 3
06.04.
foto uvnitř jehla africká

Malá, ale vzácná: V ostravské zoo slaví velký akvaristický úspěch

Ze sotva pár milimetrů "velkého" mláděte jehly africké se těší chovatelé v ostravské zoologické zahradě. Jedná se o poměrně vzácný a relativně náročný odchov. Takto drobné mládě totiž potřebuje úměrně drobnou živou potravu.

Dětské hřiště - ilustrační foto - 1
aktualizováno 05.04.
úklid a opravy

Dětská hřiště mohou být po zimě hrozbou. Jsou taková i u vás?

Přichází jaro a na dětská hřiště se vracejí maminky s dětmi, jenže některá hřiště jsou po zimě v tak strašlivém stavu, že se ně nedá téměř jít. Poničené vybavení, zvířecí výkaly nebo dokonce použité injekční stříkačky. Týká se to i vašeho hřiště? Pošlete nám foto, poradíme, co s tím...

Injekční stříkačka
29.09.
surový útok

Narkomanka pobodala stařenku jehlou! Kvůli loupeži kabelky

Drsné prostředky zvolila zřejmě hodně zoufalá narkomanka v Teplicích, aby si opatřila peníze na drogy. Po neúspěšné krádeži ve zlatnictví ve městě přepadla skoro devadesátiletou starou dámu. Ta se statečně bránila loupeži, narkomanka ji proto pobodala injekční stříkačkou.

Nebezpečné potraviny
10.03.
Dejte si pozor

Nebezpečné potraviny! Jehla v klobáse, bakterie v lososovi

Státní zemědělská a potravinářská inspekce nařídila ve čtvrtek společnosti AHOLD, aby ze svých obchodů neprodleně sáhla stogramové balení uzeného lososa, u něhož laboratorní analýza odhalila přítomnost bakterie, která způsobuje onemocnění listeriózou. Státní veterinární zpráva zase prověřuje nález úlomku jely v klobáse Čertíci.

Jehly
09.03.

VÍKEND: Jak se vyrábí šicí jehla

Tušíte, jak dlouho trvá vyrobit jednu obyčejnou jehlu? Od prvního useknutí drátu po vložení do krabičky? V jihočeské firmě to zabere zaměstnancům šest týdnů! Kdyby se prý snažili všechno maximálně urychlit, stejně se pod tři týdny nedostanou. Proč je to tak složité a umíme vůbec ještě navlékat do jejího ouška nit?

Nález části injekční jehly v klobásách
aktualizováno 08.01.
nebezpečná uzenina

Pozor! V klobáse z Lidlu našli jehlu z injekční stříkačky!

Pokud máte doma klobásky z Lidlu, mějte se na pozoru. V jedné z nich našli inspektoři úlomek injekční jehly. Výrobky už by měly být staženy z prodeje ve všech marketech Lidl.