Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Loryn Barcley
aktualizováno 27.06.
Sexuální zneužití

Učitelka si užívala sex se svým žákem! V autě i u něj doma

Bývalá učitelka Loryn Barclayová byla v neděli v jihozápadním Missouri zatčena. Je obviněna ze sexuálního styku se svým 17letým studentem.

Lee Kaplan
09.06.
Otřesný případ

Muž zneužíval šest dívek. Rodiče mu je poskytovali za peníze!

Sexuální zneužívání šesti dívek, které věznil ve svém domě muž z Pensylvánie v USA, řeší tamní soud. Lee Kaplan (51) dívky získal za peníze od jejich vlastních rodičů Savilla a Daniel Stoltzfusových, uvedl deník Mirror. Lee Kaplan tvrdil, že je prorokem Boha.

Unesená holčička
19.05.
Nechutný případ

Matky prodávaly vlastní děti pedofilům! Na sex i týrání

Policisté odhalily dvě sestry, které prodávaly své děti! Muži si s nimi mohli za peníze dělat, co chtěli. Někteří je mučili, další sexuálně zneužívali. Některým dětem bylo pouhých pět let. Šokující případ se stal na Filipínách.

Prásk.tv píše:

Michael Kellar a Gail Burnworth
čtěte o tématu sexuální zneužívání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Smutný chlapec
15.05.
Na popud matky

"Táta mě osahává," tvrdil chlapec policii. Všechno si vymyslel!

Celý rok tvrdil pětiletý chlapec, že ho otec osahává. Matka vše nahlásila na policii a ta rozjela velké vyšetřování. Jenže se ukázalo, že si synek zneužívání vymyslel. Příběh vyprávěl podle policie na popud matky, která tak chtěla muži uškodit při rozvodu.

Utýraná Kyhesha-Lee
03.03.
Krvácela do plen

Odporné sexuální zneužívání: Otec dceři (†3) protrhl střeva, zemřela

Otřesný případ rozplétá v těchto dnech soud v australském Brisbane. Před soudem stojí otec, který měl před čtyřmi lety brutálně sexuálně zneužíval svou tříletou dcerku. Dívce způsobil strašná zranění, na která malá Kyhesha-Lee zemřela.

Kněz
11.02.
Otřesná statistika

Církev plná pedofilů? Vyšetřování odhalilo šokující čísla!

Už dlouho se mluví o tom, že spousta kněží sexuálně zneužívá děti ze svých "stádeček". A unikátní statistika ukazuje, že mezi katolickými duchovními je opravdu vysoký podíl těch, kteří jsou stíhaní právě za pohlavní zneužívání dětí.

Týraná dívka Ilustrační snímek
07.02.
Obhajoba

Je to pomsta, brání se vedoucí obviněný ze zneužívání dívek

Dvaatřicetiletý vedoucí strakonického souboru country tanců, který podle policie s jednou svěřenkyní souložil a několik dalších fotil bez šatů, poprvé promluvil. A tvrdí, že všechno bylo úplně jinak.

Crystal Herrera, Andrew Cardenas
07.01.
šokovalo to i policisty

Otřesný případ týrání: Roční dívka měla bodná zranění v rozkroku!

Za jeden z nejhorších případů, jaké kdy viděli, označili policisté z amerického Texasu případ týrání a sexuálního zneužívání teprve roční holčičky. Matka s partnerem dítě dokonce pobodali v oblasti intimních partií. Dívka brutální týrání přežila jen zázrakem.

Filipínský prezident Rodrigo Duterte
aktualizováno 18.10.
Nenávidí církev

Příznání prezidenta: V mládí mě sexuálně zneužíval kněz

Prezident Filipín Rodrigo Duterte v rozhovoru pro Al Jazeeru mluvil o nevinných obětech, mezi kterými jsou i děti, jako o "vedleších škodách" v jeho válce proti drogám. Zároveň přiznal, že za jeho nemilosrdným honem stojí trauma z dětství, kdy ho sexuálně zneužíval kněz.

Pátrání - Jaroslav Pulpán
aktualizováno 07.10.
Obrovská kauza

Pedofil mámil chlípné fotky z pěti tisíc dívek. Nejmladší bylo sedm!

Reportér TV NOVA získal podrobnosti k zadržení jednadvacetiletého Jaroslava Pulpána z Děčína, kterého policie hledala kvůli zneužívání nezletilých dívek přes internet.