Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Podezřelý z obtěžování
aktualizováno 07.12.
Zneužívání

Taneční mistr stojí před soudem kvůli obtěžování dívek

Mnohaleté vězení hrozí jedenačtyřicetiletému trenérovi taneční školy z Kroměříže. Po vyšetřování, které trvalo rok a půl, skončil kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování před soudem.

Kněz Erik Tvrdoň u soudu - 13
27.11.
Čtyři znásilnění

Zpověď oběti chlípného kněze: Bála jsem se, že mi nikdo neuvěří!

Petře P. je jednačtyřicet a řadu let pracovala zadarmo jako kostelnice v Havlíčkově Brodu. Tam se také setkala s knězem Erikem Tvrdoněm, který ji a několik dalších žen sexuálně zneužíval. Nyní se rozhodla poprvé promluvit.

Vyděšená holčička
aktualizováno 23.11.
zneužívání dětí

Vzbudila jsem se, táta byl nade mnou a znásilňoval mě

Bylo jí teprve šest let, když ji otec začal sexuálně zneužívat. Víkendové návštěvy u otce se pro malou Robyn změnily v noční můru. O zneužívání promluvila až v 17 letech, když se její otec znovu oženil a pořídil si další dítě. Bála se, že by to mohl zopakovat.

Prásk.tv píše:

Helena Houdová - 1
čtěte o tématu sexuální zneužívání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Brittany Adcock
aktualizováno 08.11.
detaily o vrahovi

"Nutil mě k sexu, když mi bylo 13," tvrdí Brittany o střelci z Texasu

Texaský střelec Devin Kelley, který při nedělním řádění v kostele zabil 26 lidí, v minulosti nutil třináctiletou dívku k nahým snímkům a poté k sexu. Dnes dvaadvacetiletá Brittany Adcocková popsala hrůzy, které s psychicky labilním Kelleyem zažila.

Čech zatčen v Kambodži
aktualizováno 02.11.
Vše je jinak?

Čecha v Kambodži viní ze sexu s dítětem. Chtěl pomoct, tvrdí přátelé

Čecha přezdívaného Wendi zatkli v Kambodži za sex se čtrnáctiletou dívkou. Podle policie měl platit jejím rodičům, aby ji mohl zneužívat. Jeho přátelé ale popisují příběh úplně jinak. Wendi se prý stal obětí vykonstruovaného procesu neziskové organizace.

Zneužívání dětí
aktualizováno 11.10.
usvědčila ho

Holčička (2) svědčila u soudu. Sexuální násilník dostal 10 let

Na deset let poslal britský soud do vězení muže usvědčeného ze sexuálního zneužití dvouleté dívenky. Za mříže ho přitom dostala právě holčička, která se stala nejmladší svědkyní v historii země.

Žena útočí nožem na muže - Ilustrační foto
16.09.
Záchvat vzteku

Matka nachytala partnera s dcerou (12), vrhla se na něj s nožem!

S půltuctem ran od nože skončil tento týden muž, kterého partnerka nachytala, jak se nahý plazí po její dvanáctileté dceři. Mužova obhajoba je vskutku originální - žena na něj prý zaútočila ze žárlivosti, protože neunesla, že k němu jeho dcera chová vřelé city.

Loryn Barcley
aktualizováno 27.06.
Sexuální zneužití

Učitelka si užívala sex se svým žákem! V autě i u něj doma

Bývalá učitelka Loryn Barclayová byla v neděli v jihozápadním Missouri zatčena. Je obviněna ze sexuálního styku se svým 17letým studentem.

Lee Kaplan
09.06.
Otřesný případ

Muž zneužíval šest dívek. Rodiče mu je poskytovali za peníze!

Sexuální zneužívání šesti dívek, které věznil ve svém domě muž z Pensylvánie v USA, řeší tamní soud. Lee Kaplan (51) dívky získal za peníze od jejich vlastních rodičů Savilla a Daniel Stoltzfusových, uvedl deník Mirror. Lee Kaplan tvrdil, že je prorokem Boha.

Unesená holčička
19.05.
Nechutný případ

Matky prodávaly vlastní děti pedofilům! Na sex i týrání

Policisté odhalily dvě sestry, které prodávaly své děti! Muži si s nimi mohli za peníze dělat, co chtěli. Někteří je mučili, další sexuálně zneužívali. Některým dětem bylo pouhých pět let. Šokující případ se stal na Filipínách.