Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smutná holčička
13.06.
Horor v Austrálii!

Dívku (11) unesl cestou do školy deviant. Pět hodin ji zneužíval

Australská policie vyšetřuje odporný zločin. Teprve jedenáctiletou dívku v úterý ráno cestou do školy opakovaně sexuálně zneužil a unesl neznámý deviant. Policistům se jej zatím nepodařilo dopadnout.

Muž podezřelý z pedofilie
aktualizováno 22.05.
Sexuální zneužívání

Muž měl děti lákat na hračky a osahávat. "Platil" jim stravenkou

Jednašedesátiletý muž z Mostu stojí před soudem kvůli zneužívání nezletilých dětí. Pod záminkou, že jim daruje hračky, je měl podle obžaloby vlákat do bytu a tam je osahávat. Obžalován je ze znásilnění a šíření pornografie, kterou měl nezletilým dětem pouštět.

Kardinál George Pell
01.05.
Obří skandál

Vatikánský "hlavoun" míří k soudu. Kvůli zneužívání chlapců

Jednoho z nejvýše postavených mužů Vatikánu - australského kardinála Džordže Pella čeká soud, kvůli obvinění ze sexuálního zneužívání. V sedmdesátých a devadesátých letech měl mimo jiné v katedrále v Melbourne zneužívat chlapce. Před tamním soudem kardinál všechna obvinění popřel.

Prásk.tv píše:

Kate Middleton - 1
čtěte o tématu sexuální zneužívání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Kněz
24.04.
Nový proces

Soud znovu otevřel případ kněze, který měl zneužít ministranta

Okresní soud v Jeseníku dnes začne znovu projednávat případ bývalého katolického kněze Adama Stanislava Kuszaje. Ten byl před sedmi lety odsouzen za pohlavní zneužívání tehdy šestnáctiletého ministranta.

Matka sexuálně zneužívala svojí dceru
23.03.
zvrhlá matka

Sara zneužívala vlastní dceru (5). Svému "pánovi" posílala videa

Jednatřicetiletá Sara ze Švýcarska skončila ve vězení kvůli sexuálnímu zneužívání své vlastní dcery. Ohavné činy natáčela a posílala "virtuálnímu pánovi", se kterým podepsala smlouvu o sexuálním otroctví. Do vězení půjde na pouhé čtyři roky.

Znásilnění - ilustrační foto - 9
20.01.
Bylo jí 12!

Radši my než nějaký úchyl, brání se rodiče, kteří znásilňovali dceru

Otřesný případ vyšetřuje policie v ruském Volgogradu. Rodiče dvanáctileté dívky jsou obvinění, že ze své dcery udělali sexuálního otroka. Když je policisté zadrželi, matka omlouvala své odporné chování neuvěřitelným způsobem.

Podezřelý z obtěžování
aktualizováno 07.12.
Zneužívání

Taneční mistr stojí před soudem kvůli obtěžování dívek

Mnohaleté vězení hrozí jedenačtyřicetiletému trenérovi taneční školy z Kroměříže. Po vyšetřování, které trvalo rok a půl, skončil kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování před soudem.

Kněz Erik Tvrdoň u soudu - 13
27.11.
Čtyři znásilnění

Zpověď oběti chlípného kněze: Bála jsem se, že mi nikdo neuvěří!

Petře P. je jednačtyřicet a řadu let pracovala zadarmo jako kostelnice v Havlíčkově Brodu. Tam se také setkala s knězem Erikem Tvrdoněm, který ji a několik dalších žen sexuálně zneužíval. Nyní se rozhodla poprvé promluvit.

Vyděšená holčička
aktualizováno 23.11.
zneužívání dětí

Vzbudila jsem se, táta byl nade mnou a znásilňoval mě

Bylo jí teprve šest let, když ji otec začal sexuálně zneužívat. Víkendové návštěvy u otce se pro malou Robyn změnily v noční můru. O zneužívání promluvila až v 17 letech, když se její otec znovu oženil a pořídil si další dítě. Bála se, že by to mohl zopakovat.

Brittany Adcock
aktualizováno 08.11.
detaily o vrahovi

"Nutil mě k sexu, když mi bylo 13," tvrdí Brittany o střelci z Texasu

Texaský střelec Devin Kelley, který při nedělním řádění v kostele zabil 26 lidí, v minulosti nutil třináctiletou dívku k nahým snímkům a poté k sexu. Dnes dvaadvacetiletá Brittany Adcocková popsala hrůzy, které s psychicky labilním Kelleyem zažila.