Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nechutný případ

Matky prodávaly vlastní děti pedofilům! Na sex i týrání

Policisté odhalily dvě sestry, které prodávaly své děti! Muži si s nimi mohli za peníze dělat, co chtěli. Někteří je mučili, další sexuálně zneužívali. Některým dětem bylo pouhých pět let. Šokující případ se stal na Filipínách.

Na popud matky

"Táta mě osahává," tvrdil chlapec policii. Všechno si vymyslel!

Celý rok tvrdil pětiletý chlapec, že ho otec osahává. Matka vše nahlásila na policii a ta rozjela velké vyšetřování. Jenže se ukázalo, že si synek zneužívání vymyslel. Příběh vyprávěl podle policie na popud matky, která tak chtěla muži uškodit při rozvodu.

Krvácela do plen

Odporné sexuální zneužívání: Otec dceři (†3) protrhl střeva, zemřela

Otřesný případ rozplétá v těchto dnech soud v australském Brisbane. Před soudem stojí otec, který měl před čtyřmi lety brutálně sexuálně zneužíval svou tříletou dcerku. Dívce způsobil strašná zranění, na která malá Kyhesha-Lee zemřela.

Prásk.tv píše:

Jessica Storer - 1
čtěte o tématu sexuální zneužívání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Otřesná statistika

Církev plná pedofilů? Vyšetřování odhalilo šokující čísla!

Už dlouho se mluví o tom, že spousta kněží sexuálně zneužívá děti ze svých "stádeček". A unikátní statistika ukazuje, že mezi katolickými duchovními je opravdu vysoký podíl těch, kteří jsou stíhaní právě za pohlavní zneužívání dětí.

Obhajoba

Je to pomsta, brání se vedoucí obviněný ze zneužívání dívek

Dvaatřicetiletý vedoucí strakonického souboru country tanců, který podle policie s jednou svěřenkyní souložil a několik dalších fotil bez šatů, poprvé promluvil. A tvrdí, že všechno bylo úplně jinak.

šokovalo to i policisty

Otřesný případ týrání: Roční dívka měla bodná zranění v rozkroku!

Za jeden z nejhorších případů, jaké kdy viděli, označili policisté z amerického Texasu případ týrání a sexuálního zneužívání teprve roční holčičky. Matka s partnerem dítě dokonce pobodali v oblasti intimních partií. Dívka brutální týrání přežila jen zázrakem.

Filipínský prezident Rodrigo Duterte
Aktualizováno 18.10. 2016 10:51
Nenávidí církev

Příznání prezidenta: V mládí mě sexuálně zneužíval kněz

Prezident Filipín Rodrigo Duterte v rozhovoru pro Al Jazeeru mluvil o nevinných obětech, mezi kterými jsou i děti, jako o "vedleších škodách" v jeho válce proti drogám. Zároveň přiznal, že za jeho nemilosrdným honem stojí trauma z dětství, kdy ho sexuálně zneužíval kněz.

Pátrání - Jaroslav Pulpán
Aktualizováno 7.10. 2016 13:57
Obrovská kauza

Pedofil mámil chlípné fotky z pěti tisíc dívek. Nejmladší bylo sedm!

Reportér TV NOVA získal podrobnosti k zadržení jednadvacetiletého Jaroslava Pulpána z Děčína, kterého policie hledala kvůli zneužívání nezletilých dívek přes internet.

Otřesné zneužívání

Monstrum! Dceru zneužíval od 5 let, v sedmnácti jí udělal dítě!

Otřesný případ sexuálního zneužívání začal řešit soud v australském státu Queensland. Obviněný je muž, který 12 let sexuálně zneužíval nevlastní dceru. Nakonec dívku přivedl do jiného stavu.

Znásilnění - 1
Aktualizováno 21.7. 2016 11:05
to snad ne!

Matka za heroin platila 11letou dcerou! Ta má teď ze života peklo

Neměla peníze na heroin, tak zrůdná matka nechala drogového dealera opakovaně zneužívat svou 11letou dceru. Dívka je na tom nyní psychicky velmi zle a přemýšlí o sebevraždě. Matka půjde na 51 let do vězení.