Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Eva Longoria prodává dům v Hollywood Hills
10.12.
Rozsáhlá rezidence

Herečka Eva Longoria prodává své luxusní sídlo! Může být vaše

Známá herečka a modelka Eva Longoria prodává své luxusní sídlo, které zahrnuje hlavní budovu se čtyřmi ložnicemi a čtyřmi koupelnami. Součástí pozemku je i menší vila, chata a bazén.

Luxusní hotel v Šanghaji
15.11.
Bývalý lom

Luxusní ráj v Šanghaji! Tento hotel postavili v zatopeném lomu

V Šanghaji otevřeli první hotel, který je kompletně celý postavený ve starém a zčásti zatopeném lomu. Hotel za miliardy korun je nejníže položeným na světě a svým návštěvníkům nabízí i část pod vodou, které se přezdívá Říše divů.

Veletrh luxusu v Šanghaji
07.11.

VIDEO: Veletrh luxusu: Honosná výstava v čínské Šanghaji

Čínskou Šanghaj zaplavily létající auta, vysoko-rychlostní vlaky, ale i luxusní šperky a čokolády. Rostoucímu čínskému spotřebnímu trhu své produkty představili vystavovatelé ze 152 zemí světa.

Prásk.tv píše:

Lia Kees a její šatník
čtěte o tématu luxus na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Ubytujte se ve Skotském zámku z 12. století
17.10.
Originální dovolená

Neobvyklé bydlení na zámku! Je k pronajmutí, má i golfové hřiště

Bydlení na zámku nemusí být jen snem. Jeden takový z 12. století se nachází v Ayrshire ve Skotsku. Zámek nabízí čtyři ložnice, koupelny, kuchyň a luxusní doplňky, například egyptské bavlněné povlečení. Zámek si může pronajmout každý.

Ložnice slavných osobností
13.10.
Drahé spaní

Luxusní bydlení celebrit. V jakých ložnicích tráví čas? GALERIE

Slavné osobnosti si na svém bydlení velmi zakládají. Některé investují obrovské sumy, aby mohly bydlet v luxusních domech u pláží, na kopcích s krásným výhledem nebo někde v soukromí, aby měly klid od fotografů. Důležité pro ně jsou však i interiéry, a to například ložnice. Podívejte se, kde spí třeba zpěvačka Taylor Swift, herec Dolph Lundgren nebo herečka Pamela Anderson.

Bydlení v bývalé vodárně
10.10.
Originální budova

Neuvěřitelná přestavba staré vodárny! Je na prodej. GALERIE

Milovníci starších budov si přijdou na své. Bydlení jako v pohádce nabízí stará vodárna z viktoriánské éry. Po přestavbě pětipodlažní věž zahrnuje čtyři ložnice, tři koupelny nebo vlastní vinný sklípek. Vodárnu v hrabství Hertfordhire je možné pořídit za několik milionů korun.

2179458
03.09.

Střepiny 2. 9. 2018

Řidič, který zabíjel v opilosti, je na svobodě po třetině trestu s nadějí na vrácení řidičáku. Jak se na to dívá žena, které zabil vnuka? Relaxace v luxusních rezortech nebo mazlení koček na profesionální úrovni jako zaměstnání snů. Kolik se tak dá vydělat? A začátek školy a strašák jménem šikana. Jak ji rozpoznat a jak jí může zabránit mobilní aplikace?

Pohřeb Mikeyho Connorse - 3
aktualizováno 23.08.
nedůstojná bitka

Zuřivá bitka na pohřbu za miliony: Létaly facky i drahé brýle! FOTO

Skutečně luxusní pohřeb vystrojila rodina britskému vozkovi Mikeymu Connorsovi (†30). Toho před měsícem, když jel na koni, srazilo auto. Pohřeb se ale zvrtnul v pořádnou melu. Létaly facky i sprosté nadávky.

Karla Šlechtová
aktualizováno 16.05.
Luxus na letišti

Babišovy noviny na mě pořádají hon, hájí se kritizovaná Šlechtová

Ministryně Karla Šlechtová má opět problém. V době, kdy vedla ministerstvo pro místní rozvoj, využívala při cestách do zahraničí VIP salónek na ruzyňském letišti. Státní kasu to přišlo na více než 300 tisíc korun.

Hausbót Nautilus
04.04.
galerie bydlení na vodě

OBRAZEM: I malý hausbót dokáže oslnit vkusným přepychem!

Že luxusní bydlení nemusí znamenat obrovské prostory přeplněné přepychem, dokazuje tento mini-hausbót. Ačkoliv co do velikosti neláme rekordy, luxusním bydlením rozhodně je.