Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nejdražší byt v New Yorku už má majitele
25.01.
Luxusní bydlení

Tenhle byt stál pět miliard! Majitel chce mít čas od času kde přespat

Nejdražší byt v New Yorku už zná svého majitele. Miliardář Ken Griffin za luxusní nemovitost v budově u Central Parku zaplatil přes 230 milionů dolarů, v přepočtu tedy více než pět miliard korun. Před pár dny se stejný muž stal také majitelem luxusního sídla v centru Londýna.

Prodej luxusní vily - 1
10.01.
Bydlení na Slovensku

Nejbohatší klan prodává sídlo! Nechybí v něm zlato ani Versace

Na prodej je od tohoto týdne vila po ocelářském magnátovi a slovenském ministrovi dopravy Alexanderu Rezešovi, který zemřel v roce 2002. Ve vile žila jeho manželka Eva Rezešová. Interiér nabízí opravdu luxusní bydlení. Koberce jsou od návrháře Gianniho Versaciho, kamna obložené zlatem nebo stropy s benátským štukem.

Eva Longoria prodává dům v Hollywood Hills
10.12.
Rozsáhlá rezidence

Herečka Eva Longoria prodává své luxusní sídlo! Může být vaše

Známá herečka a modelka Eva Longoria prodává své luxusní sídlo, které zahrnuje hlavní budovu se čtyřmi ložnicemi a čtyřmi koupelnami. Součástí pozemku je i menší vila, chata a bazén.

Prásk.tv píše:

Děti
čtěte o tématu luxus na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Luxusní hotel v Šanghaji
15.11.
Bývalý lom

Luxusní ráj v Šanghaji! Tento hotel postavili v zatopeném lomu

V Šanghaji otevřeli první hotel, který je kompletně celý postavený ve starém a zčásti zatopeném lomu. Hotel za miliardy korun je nejníže položeným na světě a svým návštěvníkům nabízí i část pod vodou, které se přezdívá Říše divů.

Veletrh luxusu v Šanghaji
07.11.

VIDEO: Veletrh luxusu: Honosná výstava v čínské Šanghaji

Čínskou Šanghaj zaplavily létající auta, vysoko-rychlostní vlaky, ale i luxusní šperky a čokolády. Rostoucímu čínskému spotřebnímu trhu své produkty představili vystavovatelé ze 152 zemí světa.

Ubytujte se ve Skotském zámku z 12. století
17.10.
Originální dovolená

Neobvyklé bydlení na zámku! Je k pronajmutí, má i golfové hřiště

Bydlení na zámku nemusí být jen snem. Jeden takový z 12. století se nachází v Ayrshire ve Skotsku. Zámek nabízí čtyři ložnice, koupelny, kuchyň a luxusní doplňky, například egyptské bavlněné povlečení. Zámek si může pronajmout každý.

Ložnice slavných osobností
13.10.
Drahé spaní

Luxusní bydlení celebrit. V jakých ložnicích tráví čas? GALERIE

Slavné osobnosti si na svém bydlení velmi zakládají. Některé investují obrovské sumy, aby mohly bydlet v luxusních domech u pláží, na kopcích s krásným výhledem nebo někde v soukromí, aby měly klid od fotografů. Důležité pro ně jsou však i interiéry, a to například ložnice. Podívejte se, kde spí třeba zpěvačka Taylor Swift, herec Dolph Lundgren nebo herečka Pamela Anderson.

Bydlení v bývalé vodárně
10.10.
Originální budova

Neuvěřitelná přestavba staré vodárny! Je na prodej. GALERIE

Milovníci starších budov si přijdou na své. Bydlení jako v pohádce nabízí stará vodárna z viktoriánské éry. Po přestavbě pětipodlažní věž zahrnuje čtyři ložnice, tři koupelny nebo vlastní vinný sklípek. Vodárnu v hrabství Hertfordhire je možné pořídit za několik milionů korun.

2179458
03.09.

Střepiny 2. 9. 2018

Řidič, který zabíjel v opilosti, je na svobodě po třetině trestu s nadějí na vrácení řidičáku. Jak se na to dívá žena, které zabil vnuka? Relaxace v luxusních rezortech nebo mazlení koček na profesionální úrovni jako zaměstnání snů. Kolik se tak dá vydělat? A začátek školy a strašák jménem šikana. Jak ji rozpoznat a jak jí může zabránit mobilní aplikace?

Pohřeb Mikeyho Connorse - 3
aktualizováno 23.08.
nedůstojná bitka

Zuřivá bitka na pohřbu za miliony: Létaly facky i drahé brýle! FOTO

Skutečně luxusní pohřeb vystrojila rodina britskému vozkovi Mikeymu Connorsovi (†30). Toho před měsícem, když jel na koni, srazilo auto. Pohřeb se ale zvrtnul v pořádnou melu. Létaly facky i sprosté nadávky.