Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pavel Mikulič u soudu
22.01.
brutální vražda

Přítelkyni prakticky uřízl hlavu! Soud ho potrestal, ale odvolal se

Za vraždu bývalé přítelkyně poslal soud muže z Novojičínska na 18 let do vězení. Poté, co měl mladou ženu zabít, chtěl spáchat sebevraždu. Rozsudek zatím není pravomocný, obžalovaný se odvolal.

Týrané dítě -1
aktualizováno 11.07.
Brutální týrání

Matka z Plzně tvrdě praštila s holčičkou! Dítě má prasklou lebku

Neuvěřitelný případ krutosti vyšetřují plzeňští policisté. S prasklou lebkou skončila v minulých dnech v nemocnici téměř roční holčička. Podle policie jí vážná zranění způsobila její matka. Ta je teď obviněná z týrání svěřené osoby a hrozí jí až osmileté vězení.

Islámský stát
aktualizováno 10.12.
hrůzná zpověď

Svědectví z hlavního města IS: Na ulicích jsou hromady sťatých hlav!

Hlavní město Islámského státu Rakká není až takový ráj na zemi, jak ho islamisté popisují. Děsivé svědectví podal světu Syřan Sulejmán, kterému se podařilo z této noční můry utéct.

Prásk.tv píše:

Opatření proti bezdomovcům
čtěte o tématu brutální na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Napadení
17.03.
Brutální útok

OTŘESNÉ VIDEO: Studentky zbily spolužačku, nikdo jí nepomohl!

Otřesné video zachycuje brutální útok skupiny dívek na bezbrannou spolužačku. K incidentu došlo minulý týden v jednom fastfoodu v newyorském Brooklynu. Na celé situaci je šokující to, že nikdo z mnoha přítomných se napadené dívky nezastal.

Nejbrutálnější filmy světové kinematografie - 2
aktualizováno 15.01.
nej krváky

7 nejbrutálnějších filmů světové kinematografie

I ti nejodolnější milovníci horroru, násilí a krve, si dvakrát rozmyslí zda shlédnout filmy zde uvedené. Brutální vraždy mužů, žen i dětí, byly zachyceny na kameru a nám běží hlavou myšlenka, zda něco takového vůbec někdo chce vidět. Musíme upozornit na popis brutálních úmrtí a sexuálních zvrhlostí, které mohou znamenat i vyzrazení děje filmů.

Identikit útočníka - podle napadeného
25.04.
Zmlátili dva muže

BRUTÁLNÍ NAPADENÍ na pražském parkovišti! Poznáte útočníky?

Trojice mužů napadla otce a přítele dívky, která na parkovišti lehce ťukla dveřmi do zpětného zrcátka jejich vozidla BMW. Jeden z útočníků brutálně napadl otce dívky, druhý pak zbil přítele dívky, který chtěl napadenému pomoci.