Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Cukroví
včera 15:00
Předvánoční "zločiny"

Adventní neplecha: Zmizelo cukroví i čokoláda z kolekce!

Jak se blíží Štědrý den, přibývá "vánočních" zločinů a přestupků. Po krádeži vánočních stromků (Olomouc) a ozdob (Náchodsko) jsou nejnovějšími událostmi zmizelé cukroví v Ostravě a "ochutnávka" čokoládové vánoční kolekce v Brně.

Strážníci zachraňovali kojence z auta
12.12.
Neobvyklý případ

Kojenec se dusil v autosedačce, z pasti ho vysvobodili strážníci!

Opravdu netradiční záchranu si v úterý připsali olomoučtí strážníci. Museli totiž zachraňovat kojence, který se sám v autě v autosedačce zkroutil tak nešťastně, že se začal dusit.

Pes v zimě
30.11.
Zapomenutý pes

Hodiny nechal psa uvázaného na mrazu v Brně, dostal jen pokutu

Muž nechal psa několik hodin mrznout před vchodem do nemocnice. O zdraví zvířete měla obavy kolemjdoucí žena, která zavolala hlídku strážníků. Strážníci majiteli vypsali pokutu.

Prásk.tv píše:

Had
čtěte o tématu strážníci na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Opilý řidič v Brně naboural přímo před strážníky
aktualizováno 28.11.
To se jen tak nevidí

Opilec bez řidičáku boural přímo před očima strážníků! VIDEO

Brněnští strážníci v neděli v noci jen nevěřícně koukali, když se přímo před nimi vyboural tmavý mercedes, který se krátce před tím motal ulicí. Sloup veřejného osvětlení řidič trefil rovnou dvakrát.

Zatčení
27.11.
Skončil v poutech

Opilci se nelíbilo, že strážníci měří rychlost. Vyběhl na ně z autobusu

O tom, že se strážníky není radno si zahrávat, se přesvědčil opilý muž, který cestoval MHD. Nelíbilo se mu, že policisté měří rychlost, a tak je napadl. Svou si však neprosadil - místo toho skončil v poutech.

U zubaře_1
aktualizováno 23.11.
Zubní víly z přerova

Chlapec si vyrazil zuby a hodil je do koše. Strážníci je zachránili

Záchranu dvou vyražených zubů si připsali na konto strážníci městské policie v Přerově. Při obchůzce zahrádkářské kolonie narazili na jedenáctiletého chlapce, který si zuby vyrazil a následně je vyhodil do odpadkového koše.

Záchrana
aktualizováno 09.11.
Tragédie

Strážníci jeli pomoct sebevrahovi, jeden z nich při tom zemřel!

Tragický průběh měl tento týden výjezd chomutovských strážníků k hlášenému sebevrahovi. Místo něj totiž museli nakonec pomáhat jednomu ze svých kolegů. Ten nakonec bohužel zemřel.

Nahý muž hledal v kašně drobné
19.10.
Brněnský nestyda

Stud ho vůbec netíží! Nahatý lovil mince v kašně, vytáhli ho strážníci

Svou mužnou krásu předvedl obyvatelům Brna nejmenovaný lovec mincí, který si “vydělával“ na živobytí ve vodách kašny Parnas na Zelném náměstí. Jeho tvrdá práce ale vyšla vniveč, strážníci mu vypsali mastnou pokutu. Celou situaci zachytily kamery.

Bílý klokan Ilustrační snímek
12.10.
Zvíře na útěku

Kolem Říčan hopsá několik dní bílý klokan, nedaří se ho chytit!

Česko v posledních dnech žije hlavně hady. Ani mamba v Praze, ani užovka v orlovském hypermarketu ovšem nejsou jedinými zvířaty na útěku. Své o tom vědí ve středočeských Říčanech, v jejichž okolí už několik dní policisté i strážníci marně náhanějí bílého klokana.

Mrtvá krajta nalezená v Praze 13
aktualizováno 11.10.
Ležela v pytli

Hadí "invaze" nekončí, v Praze venku našli velkou krajtu!

S hady se v Česku v posledních dnech roztrhl pomyslný pytel. Po mambě v Praze je už třetí den ve Slezsku zavřený hypermarket, kde se neznámého plaza zatím nepovedlo vypátrat. A nyní přišla zpráva znovu z Prahy o nálezu mohutné krajty.