Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Otec točí se svým dítětem nad hlavou
aktualizováno 21.09.
Drsné video

Otec točí s dcerou nad hlavou! "Slyším, jak jí praskají kosti," říká

Muž z Ukrajiny pobouřil tisíce lidí na sociálních sítích. Se svým čtyřměsíčním dítětem houpal a točil nad hlavou. "Tohle dělají astronauti při zkouškách," vysvětlil.

sex v letadle
aktualizováno 10.06.
pouze 18+ ti se toho nebojí!

Sex přímo na palubě! Cestující linky na Ibizu nevěřili svým očím!

S leteckými společnostmi je spojované další skandální video. Při jednom z letů si to přímo na sedačkách rozdal nažhavený pár, podle cestujících si sex užíval desítky minut, nikdo z posádky s tím ale nic nedělal.

Jasný bolid na Devonem
aktualizováno 09.06.
VIDEO

Tohle není Měsíc! Oblohu nad Británií ozářila ohromná koule

To, co vidíte, není Měsíc, ale jasný bolid, který minulý čtvrtek rozzářil oblohu nad britským hrabstvím Devon. Ohnivá koule byla natolik jasná, že ji spatřili lidé až z Francie. Britská agentura zaznamenávající podobné události přijala neobvykle mnoho hlášení o spatření tohoto meteoru.

Prásk.tv píše:

Skrytý kamera
čtěte o tématu záznam na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme

Udělali byste rádi vaše okolí ještě zajímavější a rádi byste navíc podpořili nějakou neziskovou či příspěvkovou organizaci, která se snaží pomáhat lidem? V tom případě se s námi zapojte do programu - Vy rozhodujete, my pomáháme!

Útok na letišti v Paříži
aktualizováno 20.03.
Útok na letišti

Děsivé VIDEO z pařížského letiště: Takhle útočník přepadl vojačku!

Na internetu se objevilo video, které ukazuje útok na pařížském letišti. Zřejmě zdrogovaný extremista tam v sobotu napadl členku vojenské hlídky a pokusil se jí sebrat samopal. Ženě pak mířil na hlavu, než ho zastřelili vojáci.

Dva mladíci se pokusili o loupež v pražské směnárně
aktualizováno 17.03.
video ozbrojená loupež

Loupež mladíkům nevyšla podle plánu, poznáte lupiče "komiky"?

Dvojice mladíků chtěla loupit v jednom z obchodů v pražské ulici Malá Štupartská, který funguje i jako směnárna. Kolem půl sedmé ozbrojeni nožem a krátkou střelnou zbraní a s kuklami na hlavách vtrhli 19. února do obchodu. Tam ale loupež přestala jít podle plánu.

Pozorování oblohy
29.01.
jak na to!

Odborník radí: Co dělat, když vidíte na obloze UFO? NÁVOD

Vidíte létat záhadný objekt na obloze? Netušíte, co by to mohlo být? Jan Šifner, zástupce ředitele Hvězdárny a planetária v Praze poradil, jak máte v takovém případě postupovat. Ná základě vašich poznatků mohou odborníci z hvězdárny zjistit, co jste pozorovali. Jednadlo se o návštěvu z vesmíru?

Ufo nad Blanskem
aktualizováno 06.01.
VIDEO

UFO nad Blanskem? Žena natočila video jako důkaz. Viděli ho i další

Že by návštěva z vesmíru? Žena z Blanenska se ve čtvrtek dívala na nebe, kde se objevil zvláštní úkaz. Tvrdí, že ho pozorovala přibližně hodinu.

Hromadná nehoda v Brně - 1
aktualizováno 08.12.
záznam nehody

Děsivou nehodu opilého řidiče autobusu v Brně zachytila kamera!

Policie v Brně pokračuje ve vyšetřování včerejší zběsilé jízdy opilého řidiče autobusu. Našemu štábu se podařilo zjistit, že se dvěma promile chtěl vozit cestující. Jenže chvíli předtím, než pasažéry naložil, naboural 2 auta a málem zabil 4 lidi. Nehodu zachytila kamera jiného vozu.

Vybržďovač
aktualizováno 05.11.
video incident v praze

Další šílený vybržďovač! Za necelou minutu udělal 6 přestupků

Další případ nebezpečného "vybržďovače" se objevil v Praze. Natočila ho zadní palubní kamera auta jedoucího před agresorem ve čtvrtek 3. listopadu v Ďáblicích. Autor videa je zaslal redakci TN.cz.

Jednání vlády - 2
aktualizováno 02.11.
skandál nekončí

Najděte nahrávku o Číně a dalajlámovi, chce od vlády Herman

Vláda by mohla zveřejnit nahrávku jednání přede dvěma lety, kdy jednala o Číně a dalajlámovi. Chtějí to ministr zahraničí Zaorálek i ministr kultury Daniel Herman. Nahrávka by měla objasnit, zda ministr kultury Herman na jednání před dvěma lety slíbil, že se nebude scházet s Dalajlámou. Podle Hermana se tehdy proti takovému postupu ohradil - prý je to jako kdyby mu zakázali scházet se s papežem.