Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dálnici D4 by měl dostavit soukromník
aktualizováno 01.06.
ministerstvo dopravy

Revoluční pokus, dálnici D4 by měl dostavět soukromník

Dálnice D4 mezi Příbramí a Pískem by se mohla začít stavět do dvou let, s tím počítá Ministerstvo dopravy, které už zahájilo výběrové řízení a hledá soukromého investora.

Utajený šéf Dalimil Čech - 3
30.05.
Poslední díl

Šéf Dalimil popsal změny ve firmě i doma: Přemohla ho touha!

Ve středu jste mohli sledovat závěrečný díl reality show Utajený šéf. Tentokrát se mezi své zaměstnance vmísil ředitel zverimexového řetězce Dalimil Čech. Jak na natáčení, při němž musel překonat i svůj strach, vzpomíná? A co se ve firmě od té doby změnilo?

CEFC China
21.05.
Obchodní spor

J&T dosadila své lidi do vedení dceřinných firem patřících CEFC

Spor mezi česko-slovenskou skupinou J&T a evropskou pobočkou čínské firmy CEFC pokračuje. J&T na konci minulého týdne převzala nejprve vedení CEFC Europe a posléze dosadila "své" lidi i do dalších firem, které pod čínský koncern spadají.

Prásk.tv píše:

Mark Heslehurst
čtěte o tématu firma na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Požár odpadu ve Vratimově - 7
aktualizováno 28.04.
galerie požár odpadu

Ve Vratimově dva dny zuřil požár, na místě bylo 14 jednotek

Od pátečního podvečera nepřetržitě zasahují moravskoslezští hasiči u požáru v areálu firmy na zpracování odpadu ve Vratimově. Do širokého okolí se šířil černý dým, žádné zdravotní komplikace ale místní zatím nenahlásili. Hasičům se podařilo zabránit dalšímu šíření ohně.

Požár tříděného odpadu ve Vratimově - 4
28.04.
Požár ve Vratimově

U nádraží na Ostravsku hoří odpad! Zasahuje přes 80 hasičů

Od pátečního večera hasiči na Ostravsku likvidují rozsáhlý požár tříděného odpadu. Hoří v areálu firmy ve Vratimově, 36 zaměstnanců se muselo evakuovat. Na místo postupně vyjelo 11 hasičských jednotek, požár už by měli mít pod kontrolou.

Utajený šéf: Lukáš Pytloun
aktualizováno 26.04.
Utajený šéf

Šéf Lukáš si došlápl na manažery! Řekl, co se ve firmě změnilo

Ve středu večer jste mohli sledovat premiéru nové reality show Utajený šéf. V prvním díle se mezi zaměstnance na nižších pozicích vmísil ředitel hotelového řetězce Lukáš Pytloun. Jak na natáčení vzpomíná? A co se v jeho firmě díky pořadu změnilo?

Střelba u sídla YouTube
aktualizováno 04.04.
Zaměstnance evakuovali

V sídle Youtube se střílelo! Žena zranila tři lidi a zabila se

Američtí policisté zasahovali v úterý v sídle společnosti Youtube v Kalifornii. Zatím neznámá žena postřelila uvnitř firmy tři lidi a poté obrátila zbraň proti sobě. Zaměstnanci byli evakuováni. Jeden ze zraněných je v kritickém stavu.

Pátrání po podvodnících
22.03.
Zmizel neznámo kam

Policisté měsíce marně hledají podvodníky. Zveřejnili nové fotky

Pražští policisté už několik měsíců bezvýsledně pátrají po dvojici podvodníků, kteří si pomocí padělaných dokumentů přivlastnili cizí firmu. Nyní doufají, že k dopadení podezřelých jim pomůžou nové fotografie hlavního pachatele.

Facebook
aktualizováno 18.03.
Ovlivnění voleb

Útok na soukromí uživatelů facebooku: Zneužili miliony účtů!

Britská firma Cambridge Analytica měla zneužít soukromé údaje více než 50 milionů uživatelů facebooku, když vyvíjela počítačový program pro podporu Donalda Trumpa před volbami v roce 2016. K použití privátních informací neměla povolení.

Požár v Amazonu - 7
05.03.
neznali se

Požáry v Amazonu zakládali sami zaměstnanci! Způsobili obří škody

Zhruba rok vyšetřovala policie sérii požárů v největším českém skladu v Dobrovízi u Prahy. Hořelo tam celkem třikrát, tisíce lidí musely být evakuovány a škoda vznikla za téměř 15 milionů korun. Podle policie založili požáry tři zaměstnanci skladu, a to nezávisle na sobě.