Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lidé na internetu
aktualizováno 31.10.
Výroba operačních setů

Zdravotnickou firmu napadli hackeři! Lidé nechodí do práce

Stovky zaměstnanců firmy na výrobu jednorázových operačních setů a dalšího zdravotnického materiálu z Moravskoslezského kraje musí už několikátý den zůstat doma. Firmu totiž údajně napadli hackeři. Podle informací TV Nova se problém netýká jen českých poboček.

Jihlavská společnost PSJ jde do insolvence
aktualizováno 12.09.
ohromné dluhy

Nejistá budoucnost stovek lidí! Jihlavská PSJ jde do insolvence

Jedna z největších tuzemských stavebních firem jihlavská společnost PSJ jde do insolvence. Mohou za to obří dluhy. Na vině jsou nepovedené zahraniční projekty. Co bude se stovkami zaměstnanců a rozdělanými projekty, zatím není jasné.

Záchanné práce u zříceného mostu v Janově - 1
aktualizováno 15.08.
pád mostu v itálii

V Janově vyhlásili roční výjimečný stav! Vláda žádá rezignaci firmy

Kvůli úternímu pádu části Morandiho mostu v Janově ve středu italský premiér Giuseppe Conte vyhlásil v regionu Ligurie na žádost místní správy roční výjimečný stav. Na tiskové konferenci po mimořádné schůzi s ministry také oznámil, že úřady nebudou čekat až na ukončení trestního vyšetřování a brzy rozhodnou, zda správce dálničního úseku přijde o licenci.

Prásk.tv píše:

Mark Heslehurst
čtěte o tématu firma na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE ! Vyhrajte až 50 vstupů do NEJVĚTŠÍHO nově otevřeného TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA v České republice!

Zapojte celou rodinu a přátele do soutěžte o ceny v hodnotě 9.990 Kč.

Dálnici D4 by měl dostavit soukromník
aktualizováno 01.06.
ministerstvo dopravy

Revoluční pokus, dálnici D4 by měl dostavět soukromník

Dálnice D4 mezi Příbramí a Pískem by se mohla začít stavět do dvou let, s tím počítá Ministerstvo dopravy, které už zahájilo výběrové řízení a hledá soukromého investora.

Utajený šéf Dalimil Čech - 3
30.05.
Poslední díl

Šéf Dalimil popsal změny ve firmě i doma: Přemohla ho touha!

Ve středu jste mohli sledovat závěrečný díl reality show Utajený šéf. Tentokrát se mezi své zaměstnance vmísil ředitel zverimexového řetězce Dalimil Čech. Jak na natáčení, při němž musel překonat i svůj strach, vzpomíná? A co se ve firmě od té doby změnilo?

CEFC China
21.05.
Obchodní spor

J&T dosadila své lidi do vedení dceřinných firem patřících CEFC

Spor mezi česko-slovenskou skupinou J&T a evropskou pobočkou čínské firmy CEFC pokračuje. J&T na konci minulého týdne převzala nejprve vedení CEFC Europe a posléze dosadila "své" lidi i do dalších firem, které pod čínský koncern spadají.

Požár odpadu ve Vratimově - 7
aktualizováno 28.04.
galerie požár odpadu

Ve Vratimově dva dny zuřil požár, na místě bylo 14 jednotek

Od pátečního podvečera nepřetržitě zasahují moravskoslezští hasiči u požáru v areálu firmy na zpracování odpadu ve Vratimově. Do širokého okolí se šířil černý dým, žádné zdravotní komplikace ale místní zatím nenahlásili. Hasičům se podařilo zabránit dalšímu šíření ohně.

Požár tříděného odpadu ve Vratimově - 4
28.04.
Požár ve Vratimově

U nádraží na Ostravsku hoří odpad! Zasahuje přes 80 hasičů

Od pátečního večera hasiči na Ostravsku likvidují rozsáhlý požár tříděného odpadu. Hoří v areálu firmy ve Vratimově, 36 zaměstnanců se muselo evakuovat. Na místo postupně vyjelo 11 hasičských jednotek, požár už by měli mít pod kontrolou.

Utajený šéf: Lukáš Pytloun
aktualizováno 26.04.
Utajený šéf

Šéf Lukáš si došlápl na manažery! Řekl, co se ve firmě změnilo

Ve středu večer jste mohli sledovat premiéru nové reality show Utajený šéf. V prvním díle se mezi zaměstnance na nižších pozicích vmísil ředitel hotelového řetězce Lukáš Pytloun. Jak na natáčení vzpomíná? A co se v jeho firmě díky pořadu změnilo?

Střelba u sídla YouTube
aktualizováno 04.04.
Zaměstnance evakuovali

V sídle Youtube se střílelo! Žena zranila tři lidi a zabila se

Američtí policisté zasahovali v úterý v sídle společnosti Youtube v Kalifornii. Zatím neznámá žena postřelila uvnitř firmy tři lidi a poté obrátila zbraň proti sobě. Zaměstnanci byli evakuováni. Jeden ze zraněných je v kritickém stavu.