Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

CEFC China
včera 11:06
Obchodní spor

J&T dosadila své lidi do vedení dceřinných firem patřících CEFC

Spor mezi česko-slovenskou skupinou J&T a evropskou pobočkou čínské firmy CEFC pokračuje. J&T na konci minulého týdne převzala nejprve vedení CEFC Europe a posléze dosadila "své" lidi i do dalších firem, které pod čínský koncern spadají.

Požár odpadu ve Vratimově - 7
aktualizováno 28.04.
galerie požár odpadu

Ve Vratimově dva dny zuřil požár, na místě bylo 14 jednotek

Od pátečního podvečera nepřetržitě zasahují moravskoslezští hasiči u požáru v areálu firmy na zpracování odpadu ve Vratimově. Do širokého okolí se šířil černý dým, žádné zdravotní komplikace ale místní zatím nenahlásili. Hasičům se podařilo zabránit dalšímu šíření ohně.

Požár tříděného odpadu ve Vratimově - 4
28.04.
Požár ve Vratimově

U nádraží na Ostravsku hoří odpad! Zasahuje přes 80 hasičů

Od pátečního večera hasiči na Ostravsku likvidují rozsáhlý požár tříděného odpadu. Hoří v areálu firmy ve Vratimově, 36 zaměstnanců se muselo evakuovat. Na místo postupně vyjelo 11 hasičských jednotek, požár už by měli mít pod kontrolou.

Prásk.tv píše:

Mark Heslehurst
čtěte o tématu firma na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Utajený šéf: Lukáš Pytloun
aktualizováno 26.04.
Utajený šéf

Šéf Lukáš si došlápl na manažery! Řekl, co se ve firmě změnilo

Ve středu večer jste mohli sledovat premiéru nové reality show Utajený šéf. V prvním díle se mezi zaměstnance na nižších pozicích vmísil ředitel hotelového řetězce Lukáš Pytloun. Jak na natáčení vzpomíná? A co se v jeho firmě díky pořadu změnilo?

Střelba u sídla YouTube
aktualizováno 04.04.
Zaměstnance evakuovali

V sídle Youtube se střílelo! Žena zranila tři lidi a zabila se

Američtí policisté zasahovali v úterý v sídle společnosti Youtube v Kalifornii. Zatím neznámá žena postřelila uvnitř firmy tři lidi a poté obrátila zbraň proti sobě. Zaměstnanci byli evakuováni. Jeden ze zraněných je v kritickém stavu.

Pátrání po podvodnících
22.03.
Zmizel neznámo kam

Policisté měsíce marně hledají podvodníky. Zveřejnili nové fotky

Pražští policisté už několik měsíců bezvýsledně pátrají po dvojici podvodníků, kteří si pomocí padělaných dokumentů přivlastnili cizí firmu. Nyní doufají, že k dopadení podezřelých jim pomůžou nové fotografie hlavního pachatele.

Facebook
aktualizováno 18.03.
Ovlivnění voleb

Útok na soukromí uživatelů facebooku: Zneužili miliony účtů!

Britská firma Cambridge Analytica měla zneužít soukromé údaje více než 50 milionů uživatelů facebooku, když vyvíjela počítačový program pro podporu Donalda Trumpa před volbami v roce 2016. K použití privátních informací neměla povolení.

Požár v Amazonu - 7
05.03.
neznali se

Požáry v Amazonu zakládali sami zaměstnanci! Způsobili obří škody

Zhruba rok vyšetřovala policie sérii požárů v největším českém skladu v Dobrovízi u Prahy. Hořelo tam celkem třikrát, tisíce lidí musely být evakuovány a škoda vznikla za téměř 15 milionů korun. Podle policie založili požáry tři zaměstnanci skladu, a to nezávisle na sobě.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 01.03.
aktuálně policejní akce

Zadrželi muže z článku Kuciaka a další! Policie jde po 'italské stopě'

Na východě Slovenska od rána probíhala rozsáhlá policejní razie. Jednotky pročesaly dům patřící rodině italského podnikatele Antonina Vadaly, kterého zavražděný novinář Ján Kuciak zmínil ve svém posledním nedokončeném článku. Pak začaly prohledávat i firmy.

Korupce - ilustrační foto
28.02.
Via Chem Group

Policie obvinila společnost Via Chem, měla ovlivňovat soud

Policie předala společnosti Via Chem Group figurující v případu údajné manipulace insolvencí obvinění z ovlivňování soudního řízení a účasti v organizované zločinecké skupině. Firma obvinění odmítá, považuje ho za účelový krok, který má komplikovat insolvenční řízení Via Chemu a blokovat reorganizační plán.