Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Královna Alžběta v kočáře
aktualizováno 16.02.
královský trapas

Královnu nařkli, že si hlasitě uprdla. Snažila se to svést na koně

I královny jsou jenom lidé a ani jim se nevyhýbají trapasy. S jedním takovým se pochlubil i bývalý komorník britské královské rodiny Paul Burrell. A nešlo zrovna o voňavé tajemství.

Královská rodina
24.12.
Vánoce u královny

Jak slaví svátky královská rodina? Některé zvyky vás překvapí!

Asi každá rodina dodržuje na vánoční svátky nějaké vlastní tradice. Výjimkou není ani britská královská rodina, která některými zvyky opravdu překvapuje.

Kate Middleton
21.11.
galerie platinová svatba

Kate si půjčila náhrdelník od královny. Nosila ho i Diana

Britský královský pár oslavil diamantovou svatbu a večírek se nesl v patřičně honosném stylu. Kate Middleton si dokonce směla zapůjčit rodinný klenot, který při zvláštních příležitostech měla na krku sama královna nebo princezna Diana.

Prásk.tv píše:

Princ Harry, Meghan Markle a královna Alžběta II. - 1
čtěte o tématu královna Alžběta II. na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Královna Alžběta a princ Phillip
aktualizováno 20.11.
velká galerie platinová svatba

Šaty za lístky a 2500 darů: Od svatby Alžběty II. uběhlo 70 let!

Přesně 70 let dnes uběhlo od chvíle, kdy britská královna Alžběta II. řekla ano svému muži princi Philipovi. U této příležitosti vydal Buckinghamský palác nový portrét vládnoucího páru. Slavit budou v soukromí večeří s příbuznými.

Oslavy královny Alžběty - 3
aktualizováno 06.11.
šetří na daních

Takhle slavní ulévají peníze do daňových rájů. Včetně královny

Mezinárodní sdružení investigativních novinářů v sobotu uveřejnilo databázi finančních dokumentů slavných a vlivných lidí. Mimo jiné ukazuje, jak bohatí investují velké sumy peněz v daňových rájích. Mezi nimi například i královna Alžběta II. nebo zpěvák Bono Vox z U2.

Princ William a královna Alžběta
aktualizováno 24.10.
kvůli povinnostem

Ostrá hádka mezi Alžbětou a Williamem! Královna kritizuje Kate

S třetím těhotenstvím a nevolnostmi, které ho doprovázejí, se vévodkyně Kate (35) na veřejnosti ukazuje o něco méně. Manželka prince Williama plánuje omezit účast na veřejných akcích i po porodu. Její plány ale vyvolaly napětí v rodině – královna Alžběta s Kate nesouhlasí.

Diana a Alžběta II.
27.08.
Princezna Diana

Smrt Diany: Bývalý premiér řekl, jak reagovala královna Alžběta

S blížícím se výročím 20 let od úmrtí oblíbené britské princezny Diany se kupí svědectví těch, kterých se smrt princezny přímo dotkla. Jedním z nich je také bývalý britský premiér Tony Blair. Ten prozradil, co mu jako první po smrti Diany řekla královna Alžběta.

William, Charles, Alžběta II., George
aktualizováno 14.08.
Příprava abdikace

Královna Alžběta se hodlá vzdát trůnu. Už ví, kdo ji nahradí!

Britskou monarchii čekají v nejbližších měsících a letech velké věci. Královna Alžběta II. totiž prý plánuje, že se vzdá vladařských povinností. A už vybrala i svého nástupce.

Meghan a princ Harry
aktualizováno 09.07.
GALERIE foto uvnitř

Přítelkyně prince Harryho vybírala svatební šaty! Jedny vyzkoušela

V britské královské rodině se schyluje k další svatbě! Královna Alžběta II. dala podle britských médií princi Harrymu svolení, aby se zasnoubil s americkou herečkou Meghan Markle. Přítelkyni prince navíc viděli, jak v Kanadě vybírá svatební šaty.

Princ Philip a královna Alžběta II.
aktualizováno 21.06.
manžel Alžběty II.

Strach o prince Philipa. Kvůli infekci ho převezli do nemocnice!

Manžel britské královny Alžběty II. princ Philip byl v noci na středu hospitalizován v nemocnici. Podle paláce je to z preventivních důvodů, kvůli dřívějším zdravotním problémům.