Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Při požáru zemřely tři děti
19.03.
požár na znojemsku

Zpověď babičky, které zemřela tři vnoučata: Nebylo to první neštěstí

Tři děti zemřely před týdnem při požáru domu v Oleksovicích na Znojemsku, není to přitom první rána, se kterou se musí rodina vypořádat. V uplynulých letech se jí smůla lepila na paty, popsala babička dětí.

Exekuce Ilustrační snímek - 3
aktualizováno 11.03.
mapa exekucí

Dluhy Čechů v exekuci by zaplatily 1500 km dálnic. Kdo dluží nejvíc?

V Česku stoupá počet lidí, na které je uvalena exekuce. V některých městech je občanů s exekucemi více než polovina. Mezi ně patří třeba Horní Blatná v Krušných horách. Exekuci tam má 63 % lidí.

Farma Bolka Polívky
22.02.
Hercův projekt

Bývalá farma Polívky nedostane dotace, EU chce vyřadit i další

Evropská komise odmítá proplatit hotel a wellness centrum na bývalé farmě Bolka Polívky. Zkrachovalý projekt zařadila mezi ty, u kterých požaduje, aby je Česká republika stejně jako třeba Čapí hnízdo vyjmula z unijních dotačních programů. Na opravu farmy přitom padla dotace více než 11 milionů korun.

Prásk.tv píše:

Victoria Beckham - 1
čtěte o tématu dluhy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Mikropůjčka a peníze
22.02.
Vytloukala klín klínem

Žena si vzala skoro 30 půjček. Nesplácela, teď jí hrozí vězení!

Na začátku byla půjčka, kterou žena z Třebíčska zvládala normálně splácet. Na konci bylo 26 podvodně uzavřených smluv o půjčkách či úvěrech, policejní vyšetřování a nyní i hrozba vězení.

Dětská exekuce
aktualizováno 16.02.
Děti v dluzích

Dívky neměly na lístek, teď dluží desetitisíce! Dětí s exekucí přibývá

Exekucí v Česku stále přibývá. Počet dlužníků přitom nenarůstá jen mezi lidmi v produktivním věku, ale také mezi dětmi. Jejich dluh často narůstá, aniž by o něm kdokoliv tušil. Vše se dozví až ve chvíli, kdy dosáhnou zletilosti.

Exekuce Ilustrační snímek - 3
13.02.
Nelichotivý nárůst

Dlužníků v ČR stále přibývá! Půl milionu lidí má tři a více exekucí

Lidí s exekucemi v Česku dlouhodobě přibývá. Loni jich bylo o 31 tisíc více než v roce 2016. Exekuci má téměř desetina Čechů a Češek ve věku nad 15 let. Vyplývá to z nově zveřejněných údajů v Mapě exekucí.

Dcera prosí o pomoc pro svou matku
10.02.
Dojemná prosba

Krásná Nikola prosí o pomoc! Zachraňte moji maminku

Uživatele na internetu dojalo video mladé Češky, která se snaží najít pomoc pro svojí milovanou maminku. Ta je podle Nikoly finančně i psychicky na dně. Za vše může údajně její bývalý partner. O svou maminku má Nikola velký strach.

Vražda Honzy - Bítozeves
30.01.
brutální vražda z Bitozevsi

Místní promluvili o vraždě Honzy ze Žatecka: "Ubili ho ze žárlivosti"

Ústeckým krajem otřásla brutální vražda teprve devatenáctiletého Honzy. Toho brutálně zbili a ubodali jeho vrstevníci ze stejného kraje. Podle obyvatel Žatecka byli oba dost problémovými jedinci.

Vražda Honzy - Bítozeves
aktualizováno 29.01.
vražda v Bitozevsi

Vrahům Honzy (19) hrozí doživotí. Při výslechu řekli, proč ho zabili

Policie prozradila, co bylo motivem vraždy Honzy (19), kterého brutálně ubili na Lounsku. Obviněným mladíkům měl Honza dlužit peníze, potvrdila dnes mluvčí Alena Bartošová.

Smutná žena - 1
aktualizováno 29.01.
rady v nouzi

Topíte se v dluzích? Jak se dostat z dluhové pasti krok po kroku

Topíte se v dluzích a nevíte jak z nich ven? Ministerstvo spravedlnosti od dnešního dne nabízí dlužníkům, insolvenčním správcům a neziskovým organizacím informační web, kterým vám poradí, jak se z dluhové pasti dostat ven. Zorientují se v něm snadno jak podnikatelé, tak fyzické osoby.