Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nika a Martin
13.04.
Robinsonův ostrov

"Bylo to k zblití!" pustil se Martin do Niky. Čím ho kráska vytočila?

Reality show Robinsonův ostrov je plná lží, přetvářky a taktiky. Není tedy divu, že když se na své účinkování na Ostrově dívají Robinsoni zpětně, je jim ze sebe kolikrát do breku. A nejen ze sebe, ale i z ostatních.

1982837
aktualizováno 04.04.
DRSNÝ MODERÁTOR PODVÁDĚLA

Lhaní a podrazy v Robinsonovi! Terezu drsně vyloučili! VIDEO

V reality show Robinsonův ostrov začíná jít do tuhého. Soutěžící ví, že jsou blíž a blíž pohádkové výhře a neštítí se tak používat všemožné taktiky. Bohužel někdo nedokáže respektovat pravidla, a proto musel být ze soutěže nekompromisně vyloučen.

Robinsonův ostrov: Tereza Mašková
03.04.
Robinsonův ostrov

Tereza má poslední šanci na záchranu! Co provedla? UKÁZKA

Už dnes večer pokračuje show Robinsonův ostrov, diváky čeká jeden z nejnapínavějších dílů! Tereza bude mít poslední šanci se ve hře zachránit. Co provedla? Podívejte se na ukázku!

Prásk.tv píše:

Dítě se smálo učitelce
čtěte o tématu vyloučení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ULTRA MUSIC festival přitáhl za dvacet let už více než dva miliony posluchačů

Dvacátý ročník festivalu elektronické hudby, ULTRA MUSIC FESTIVAL 2018, letos přesáhne návštěvnost dvou milionů posluchačů. Začátek nejočekávanější sestavy v historii akce, Phase One, byl vypuštěn právě včas, aby zahájil nadcházející prázdninovou sezónu. Festival proběhne v závěrečné fázi Miami Music Week.

Šikana učitelky na střední škole Strašnicích
aktualizováno 05.12.
Anketa Souhlasíte?

Nekompromisní tresty za šikanu! Ředitelé mají viníky vyhazovat

Poslanci chtějí zpřísnit tresty, které teď hrozí agresorům za šikanu ve školách. Podle pozměňovacího návrhu zákona, který připravil poslanec za ČSSD a zároveň ředitel jedné ze vsetínských základních škol Petr Kořenek, mají mít ředitelé povinnost vyloučit studenta, který se takto proviní.

Postřelený muž
aktualizováno 08.11.
nepodařený vtípek

Školák vběhl do třídy s pistolí a křikem Alláhu Akbar. Stíhají ho

Drsný vtípek patnáctiletého středoškoláka vyděsil učitelku - žák totiž do třídy vtrhl s maketou pistole. Teď mu hrozí nejen vyhazov ze školy, ale policie ho navíc trestně stíhá.

Vladislav Kučik - úv čsbs
aktualizováno 25.10.
Kde je pravda?

"Normalizační praktiky" bojovníků za svobodu: Vystoupili 3 členové

Z Českého svazu bojovníků za svobodu vystupují další významní členové. Tentokrát jde o ženu, která přežila vyhlazení obce Ležáky. I ona kritizuje vedení svazu. Hlavně vyloučení některých členů a také dlouhodobé spory, které souvisí s osobou prezidenta Zemana.

Šikana na škole v Třebešíně
aktualizováno 16.04.
rozhodnutí školy

Žáci si to za šikanu učitelky Na Třebešíně odskáčou! Tohle je trest

Žáci, kteří brutálně šikanovali učitelku pražské průmyslové školy Na Třebešíně a její utrpení si následně natáčeli, trestu neujdou. Deníku Právo to oznámilo vedení školy.

Právník, Kramný
aktualizováno 11.04.
sledovaná kauza

Případ Kramný právníkovi zlomil vaz. Za fotky z pitvy ho vyhodili!

Egyptský právník Keroles Ezzat Bashier doadvokátoval. Česká advokátní komora (ČAK) ho vyhodila ze seznamu advokátů, protože médiím poskytl snímky mrtvé Moniky a Kláry z pitevny. Zastupování Kramného a tento přestupek ho tak přišel draho. V Česku už nesmí dělat advokáta.

Daniel Kalenda
01.09.
Už není členem

Lidovci vyhodili muže, který o uprchlících mluvil jako o špíně

Daniel Kalenda, který před několika dny umístil na facebook velmi tvrdý status, v němž se posmíval uprchlíkům, kteří zahynuli v chladírenském autě, na svá slova doplatil. A to dost tvrdě.

Podváděl v šachu
13.04.
přistižen

Šachový velmistr podváděl: Prozradilo ho časté močení

O velký skandál se postaral na turnaji Dubai Open Chess gruzínský šampion v šachu Gaioz Nigalidze. A důvod? Šachového velmistra totiž přistihli, jak podvádí. V podstatě celou partii za něj odehrála mobilní aplikace. Z turnaje ho vyloučili a může teď dostat zákaz hrát až na 15 let.