Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Barry Sherman - zavražděný miliardář
21.01.
Našli je oběšené

Podivná smrt miliardářského páru: Vyšetřování přineslo zásadní zvrat

Vyšetřování vraždy kanadského farmaceutického magnáta Barryho Shermana a jeho manželky Honey nabralo nový směr. Podle původní vyšetřovací verze měl Sherman zabít nejdřív manželku a pak sebe. Tým soukromých detektivů si myslí, že se pár stal obětí brutálních vrahů.

Zakladatel Playboye Hugh Hefner
30.09.
Zakladatel playboye

Kdo zdědí Hefnerovy miliony? Vdova (31) má zůstat švorc

Poslední manželka zakladatele časopisu Playboy Hugha Hefnera s ním zůstala až do posledního výdechu. Z dědictví ale o 60 let mladší modelka Crystal Harris zřejmě nic neuvidí.

Svatba Andreje Babiše - 3
29.07.
Miliardář a politik

Svatba roku! Andrej Babiš se oženil na Čapím hnízdě. FOTO

Bývalý ministr financí a druhý nejbohatší člověk v Česku, Andrej Babiš, se oženil. Se svou o devatenáct let mladší partnerkou Monikou si dnes řekli své ANO na farmě Čapí Hnízdo u Olbramovic.

Prásk.tv píše:

Richard Cousins - 1
čtěte o tématu miliardář na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Pippa je vdaná - 1
aktualizováno 20.05.
svatba roku sekne jí to!

A už je vdaná! Sestra vévodkyně Kate si vzala miliardáře. GALERIE

Velká Británie žije svatbou roku. Dnes si dlouholetého přítele, miliardáře Jamese Matthewse, vzala sestra vévodkyně Kate - Pippa. Obřad se konal v kostele u Londýna, hostina v rodinném sídle, kde Pippa i její sestra Kate vyrostly.

Český miliardář Jiří Kubíček (v červeném) se zlínskými hokejisty
24.03.
Samotářský boháč

Pro miliardáře ze zámku si přišla policie, měl nakupovat za cizí

Záhadného českého miliardáře Jiřího Kubíčka v polovině týdne "navštívili" elitní detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ). Přišli si pro něj do jeho zámku v Bezdružicích.

David Rockefeller
20.03.
Dlouhověký filantrop

Zemřel bankéř David Rockefeller. Bylo mu 101 let

Ve 101 letech zemřel David Rockefeller, úspěšný americký bankéř, filantrop a prezidentský poradce. Podle tiskového mluvčího skonal ve spánku ve svém domě v New Yorku.

Obama na dovolené
aktualizováno 07.02.
VIDEO Kitesurfing

Tohle by jako prezident nemohl: Obama řádil na prkně ve vlnách!

Jen co Barack Obama odevzdal klíče od Bílého domu, vyrazil s manželkou Michelle na dovolenou. Navštívili i ostrov miliardáře Richarda Bransona v Karibiku. A Obama si zasloužené volno užívá.

Miliardář plánuje postavit nové nadzvukové letadlo
16.11.
velké plány

Z Londýna do New Yorku za 3,5 hodiny! Boháč staví nové letadlo

Rychlost až 2695 kilometrů v hodině, služby jako v první třídě, čas doletu z Londýna do New Yorku za pouhé 3 a půl hodiny. Tak má vypadat nové revoluční letadlo, které začíná vyrábět společnost britského miliardáře.

Savji Dholakia
02.11.
neobvyklá odměna

Nejoblíbenější šéf: Miliardář dal zaměstnancům auta, byty i šperky

Kdo by nebyl rád, když ho šéf ocení za tvrdou práci pochvalou a navíc třeba finančním nebo dovolenkovým bonusem. Aby ale zaměstnavatel za odměnu rozdával auta, byty a ještě šperky, to se jen tak nevidí. Pracovníci indické firmy Hari Krishna Exports se takové odměny dočkali.

Gianluca Cervara a Anna Zajačivska - 2
aktualizováno 14.09.
Co se stalo?

Modelka záhadně zmizela, manžel se obával únosu. Vše bylo jinak

Italský miliardář se bál, že jeho překrásnou manželku někdo unesl, nahlásil proto její zmizení na policii. Než ale policisté vyhlásili pátrání, zjistil, že pravda je někde jinde!