Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Samotářský boháč

Pro miliardáře ze zámku si přišla policie, měl nakupovat za cizí

Záhadného českého miliardáře Jiřího Kubíčka v polovině týdne "navštívili" elitní detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ). Přišli si pro něj do jeho zámku v Bezdružicích.

Dlouhověký filantrop

Zemřel bankéř David Rockefeller. Bylo mu 101 let

Ve 101 letech zemřel David Rockefeller, úspěšný americký bankéř, filantrop a prezidentský poradce. Podle tiskového mluvčího skonal ve spánku ve svém domě v New Yorku.

Obama na dovolené
Aktualizováno 7.2. 2017 18:38
VIDEO Kitesurfing

Tohle by jako prezident nemohl: Obama řádil na prkně ve vlnách!

Jen co Barack Obama odevzdal klíče od Bílého domu, vyrazil s manželkou Michelle na dovolenou. Navštívili i ostrov miliardáře Richarda Bransona v Karibiku. A Obama si zasloužené volno užívá.

Prásk.tv píše:

Amber Heard - 1
čtěte o tématu miliardář na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sníte o lepším bydlení? Přijíždíme do regionů s nejnovějšími trendy

Chcete se dozvědět o nových a dostupných novinkách v bydlení? Přijďte na roadshow RSTS, kterou najdete v téměř 30 městech ČR.

velké plány

Z Londýna do New Yorku za 3,5 hodiny! Boháč staví nové letadlo

Rychlost až 2695 kilometrů v hodině, služby jako v první třídě, čas doletu z Londýna do New Yorku za pouhé 3 a půl hodiny. Tak má vypadat nové revoluční letadlo, které začíná vyrábět společnost britského miliardáře.

neobvyklá odměna

Nejoblíbenější šéf: Miliardář dal zaměstnancům auta, byty i šperky

Kdo by nebyl rád, když ho šéf ocení za tvrdou práci pochvalou a navíc třeba finančním nebo dovolenkovým bonusem. Aby ale zaměstnavatel za odměnu rozdával auta, byty a ještě šperky, to se jen tak nevidí. Pracovníci indické firmy Hari Krishna Exports se takové odměny dočkali.

Gianluca Cervara a Anna Zajačivska - 2
Aktualizováno 14.9. 2016 17:13
Co se stalo?

Modelka záhadně zmizela, manžel se obával únosu. Vše bylo jinak

Italský miliardář se bál, že jeho překrásnou manželku někdo unesl, nahlásil proto její zmizení na policii. Než ale policisté vyhlásili pátrání, zjistil, že pravda je někde jinde!

Pippa Middleton - prsten
Aktualizováno 19.7. 2016 15:24
výhodný sňatek

Pippa Middletonová bude nevěsta! Z ceny prstenu vám spadne brada

Chystá se svatba roku! Sestra vévodkyně Kate se konečně dočkala a její přítel - britský miliardář James Matthews - ji za velmi romantických okolností požádal o ruku. Nejprve ale podle tradice přišel za otcem snoubenky...

Radost hokejistů Sparty
Aktualizováno 1.6. 2016 20:23
Zajímavý nápad

Boháč dluží na daních balík, policie mu chce zabavit hokejisty!

Miliardář Petr Speychal patří mezi nejbohatší Čechy. Nyní ovšem zjišťuje, že ani velké bohatství ho neuchrání před policií a finančákem. Na daních podle úřadů dluží jeho firmy skoro miliardu.

Valenta se oženil
Aktualizováno 14.5. 2016 20:48
galerie komorní obřad

Miliardář Valenta se oženil, konečně si vzal matku svých dětí

Český podnikatel, politik a miliardář Ivo Valenta (58) si v sobotu dopoledne vzal za manželkou svou přítelkyni Alenu (39), s kterou žije již dlouhou dobu a mají spolu tři děti, jednoho kluka a dvě holčičky. Valenta a čerstvá paní Valentová se brali ve zlínském kostele sv. Filipa a Jakuba, svatbu pojali v rodinném duchu.

STŘEPINY: Továrna na peníze pro vyvolené! Jak žijí uhlobaroni z OKD?

Tisíce horníků na Ostravsku s nejistou výplatou a proti tomu desítky uhlobaronů s tučnými konty, kdo proměnil uhlí ve zlato? Milionové výkupné za nepřijatého uprchlíka, solidarita nebo nedůstojný obchod? A dostupné dovolené aneb jak v létě cestovat za rozumnou cenu.