Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Porota SuperStar 2018
aktualizováno 12.01.
hvězdné obsazení

ODHALENO! Konečně je jasné, kdo zasedne do poroty SuperStar

Jedna z nejsledovanějších pěveckých show světa se vrací na obrazovky televize Nova a Markíza. Už za pár týdnů budou mít diváci možnost sledovat cestu nadějných zpěváků, kteří budou bojovat o titul SuperStar 2018 a pohádkovou výhru v hodnotě dva miliony korun.

Ondřej Sokol - zranění
aktualizováno 29.08.
moderátor v ohrožení

Strach o Ondřeje Sokola: Skončil v kufru auta, počítal s nejhorším

Už v sobotu startuje čtvrtá řada velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas. Představí se v nich osmička zbrusu nových soutěžících. Těšit se můžete na Jitku Boho, Leonu Machálkovou, Dalibora Gondíka, Bereniku Kohoutovou, Anetu Krejčíkovou, Tomáše Matonohu, Jana Maxiána a Jana Kopečného.

Tvoje Tvář - nové
aktualizováno 25.07.
čtvrtá řada

Tvoje tvář má známý hlas se vrací! Známe jména prvních soutěžících

Už na podzim se můžete těšit na čtvrtou řadu fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Osm zbrusu nových soutěžících se brzy představí divákům s dalšími neskutečnými proměnami. Prozrazujeme jména prvních dvou!

Prásk.tv píše:

Martin Šafařík - 8
čtěte o tématu pěvecká show na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

TVOJE TVÁŘ: Ondřej Ruml musí mít o číslo menší boty! - 2
23.02.
oblíbená show

Tvoje tvář startuje! Které dámě nestačily obří lodičky velikosti 45?

Už v neděli diváci uvidí první díl velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas. Kompletní osmička soutěžících je ve velkém očekávání a tvrdě pracuje na svých číslech. V pohotovosti je i tým maskérů a kostymérů. Vše se musí doladit do posledního detailu. Někdy je ale jejich práce opravdu obtížná.

Tvoje tvář má známý hlas - portréty
aktualizováno 31.01.
Anketa komu budete fandit?

Známe všechny soutěžící nové Tváře! Kdo podle vás vyhraje?

Už na konci února se vrací fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. O vítězství bude usilovat osmička českých osobností. Sedm soutěžících jsme vám už představili. Kdo je doplní?

Tvoje tvář má známý hlas, Chart Show
aktualizováno 31.01.
zábavné show na Nově

Víme, kdy odstartuje třetí Tvář! Chystá se i premiéra nové show

Fanoušci zábavných pořadů na televizi Nova mohou jásat. Na jaře se totiž dočkají hned dvou premiérových show. Na obrazovky se vrací Tvoje tvář má známý hlas a přidá se také pěvecký pořad Chart show.

Vítězná maska Davida Gránského v Tváři
aktualizováno 05.09.
jak vznikala maska

David Gránský o vítězství ve Tváři: Krvácející dásně a strašná bolest

V neděli večer odstartovala na Nově druhá řada fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. První epizodu ovládl herec a zpěvák David Gránský, který se proměnil v americkou zpěvačku Ninu Simone. Výroba vítězné masky ale nebyla jen tak.

Tvoje tvář - 1. díl - Nej proměna
05.09.
Tvoje tvář má známý hlas

Všechna vystoupení z nové Tváře: Které se vám líbilo nejvíc? VIDEA

V neděli odstartovala druhá řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. A hned od začátku bylo jasné, že může směle konkurovat předešlému ročníku. Vítězem se nakonec stal David Gránský jako Nina Simone, i ostatní vystoupení ale stála za to.