Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ladislav Angyal - 1
23.04.
Oblíbený soutěžící

Láďa po vyřazení šokoval: "Neměl jsem v SuperStar co dělat!"

Ladislava Angyala si zamilovali diváci i porota SuperStar. I přesto musel v neděli pěveckou soutěž opustit, na semifinále už jeho výkon nestačil. Oblíbený "Laci" prozradil, jak se po vypadnutí cítil.

Emma Drobná překvapila soutěžící! - 1
15.04.
první vítězka

Obrovské překvapení v SuperStar: Do bojů zasáhne i Emma Drobná!

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl pěvecké soutěže SuperStar. Na soutěžící čekají další dvě náročná kola. Kdo uspěje a kdo bude muset z kola ven?

Juliána Hamranová - 5
14.04.
superstar 2018

Neuvěřitelné! Soutěžící změnila vzhled, ani porota ji nepoznala

Už zítra můžete sledovat premiérový díl pěvecké show SuperStar. Po Super Výběru opustilo soutěž hned šedesát amatérských zpěváků a tentokrát se mohou diváci těšit hned na dvě nervydrásající kola.

Prásk.tv píše:

Martin Šafařík - 8
čtěte o tématu pěvecká show na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Petr Borkovec - 3
13.04.
superstar 2018

Soutěžící Petr se opil do němoty! Slova Habery si za rámeček nedá

V neděli večer se můžete těšit na další díl pěvecké soutěže SuperStar. Po první náročné noci, kdy Super Výběr opustilo rovnou šedesát soutěžících, nás čeká další napínavý večer. A i tentokrát se diváci mohou těšit hned na dvě nervy drásající kola.

Katarína Knechtová
aktualizováno 10.04.
superstar 2018

Video, které v TV nebylo! Takhle se Katarína omluvila soutěžícímu

O jeden hodně kontroverzní moment se v neděli postarala porotkyně SuperStar Katarína Knechtová. Myslela to s nadsázkou, ale jednoho ze soutěžících hodně ranila. A diváky naprosto šokovalo, že něco takové je vůbec schopna říct. Jak to bylo ve skutečnosti?

SuperStar: Dívka přišla s fotkou polonahého Habery - 3
31.03.
premiérová superstar

Soutěžící šokovala Haberu: Chtěla podepsat jeho polonahou fotku!

Závěrečná castingová epizoda je tu. Diváci už dnes mohou sledovat cestu posledních soutěžících, kteří touží stát se SuperStar.

Tadeáš ze SuperStar - 4
29.03.
zvláštní soutěžící

Nikdo takový v SuperStar ještě nebyl. Tadeáš není muž, ani žena

Už v sobotu budou mít diváci možnost sledovat poslední epizodu castingů, následovat pak budou epizody z divadla. Objeví se v nich budoucí SuperStar? Soutěžící musí opět předstoupit před porotu, kterou tvoří Pavol Habera, Ben Cristovao, Matěj Ruppert a Katarina Knechtová.

Ladislav Angyal
28.03.
soutěžící superstar

Úžasná zpráva pro Láďu: 812 tisíc od diváků není konečná suma!

Příběh soutěžícího SuperStar Ladislava Angyala (17) diváky natolik oslovil, že se mu rozhodli pomoct a za pouhých 14 dnů mu naposílali více než milion korun. Jen za poslední dva dny, kdy probíhala sbírka, přistálo na účtu nadací TV Nova a TV Markíza v přepočtu půl milionu korun. Láďa si tak konečně s maminkou může splnit svůj sen.

Ladislav Angyal
aktualizováno 28.03.
superstar dojemný příběh

"Můžeme se stěhovat!" raduje se Láďa. Diváci mu naposílali majlant

Na sedmnáctiletého trenéra Ladislava Angyalu, jehož hit Pošta si nadšeně zpívají Češi i Slováci, se konečně usmálo štěstí. Diváky SuperStar dojal svým optimismem, který si drží i navzdory těžkému životnímu osudu. Zvedla se obrovská vlna solidarity, lidé mu naposílali téměř milion korun!

Ladislav Angyal
aktualizováno 20.03.
můžete pomoct superstar

Obří rána pro optimistu Láďu. 'Mám to spočítané!' přiznala máma

Zdravotní stav maminky sedmnáctiletého Ládi Angyala, který diváky SuperStar pobláznil svým optimismem i chytlavou písní Pošta, se zhoršil. Žena trpí mozkovou obrnou, nyní jí navíc začaly selhávat ledviny. Chlapec dělá vše proto, aby rodinu zachránil. Nemá to ale vůbec jednoduché.