Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Byt v bývalém majáku
04.01.
galerie na dlouho obsazeno

OBRAZEM: Byt v bývalém majáku je nejžádanějším v celé Británii!

Mysleli jste si, že nejžádanějším bytem ve Velké Británii bude nějaký velký luxusní apartmán v centru Londýna? Omyl! Je jím malý byt uvnitř bývalého majáku na jihu Anglie!

Hobití dům k pronájmu - 2
aktualizováno 03.01.
jako z pána prstenů

Ubytování v hobitím domku? Noc vás vyjde na šest tisíc! GALERIE

Za hobitími domky nemusíte jezdit až na daleký Nový Zéland. Jeden takový najdete i ve Velké Británii. A můžete si ho rovnou i pronajmout!

Netradiční dům
aktualizováno 14.09.
zvláštní bydlení

Papež, Hussain i Mao v jednom bytě. Hodně podivné bydlení

Koupelna věnovaná Saddámu Husseinovi, papež Jan Pavel druhý sedící pod schody, nebo obývací pokoj věnovaný Mao Tse Tungovi. Tak vypadá netradiční byt z Londýna, který se jeho majitel chystá pronajímat.

Prásk.tv píše:

Derek Starnes - 1
čtěte o tématu pronájem na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Detektor kouře Ilustrační snímek
18.08.
Někdo se dívá

Pronajali si byt. Hned první večer zažili obrovský šok!

Obrovský šok zažil pár, který si přes oblíbenou platformu Airbnb pronajal byt na Tchaj-wanu. Muž si totiž hned první večer všimnul, že v požárním detektoru svítí podivné červené světýlko. A když se podíval zblízka, objevil ukrytou kameru!

Apartmán ve věži nádraží St Pancras - 1
14.08.
Úžasné bydlení

Sen každého fanouška železnice: Bydlete v nádražní věži! GALERIE

Na nádraží by chtěl bydlet asi málokdo. Atypický apartmán, který se nachází ve věži londýnského terminálu St Pancras, přesvědčí i toho největšího odpůrce železnice. Pronajmout si ho můžete za více než 3 tisíce.

Dům, ve kterém Donald Trump prožil dětství
12.08.
galerie k pronájmu

Tohle je dům, kde vyrůstal Donald Trump! Můžete v něm přenocovat!

Zajímavá nabídka ke krátkodobému pronájmu se vyskytla na portálu Airbnb. Ubytovat se můžete v domě, ve kterém vyrůstal současný prezident Spojených států Donald Trump!

Auto na dovolené
29.06.
tipy odborníků

Chcete si na dovolené půjčit auto? Rady, jak ušetříte i několik tisíc!

Pokud se vám nechce absolvovat náročnou cestu na dovolenou za volantem, ale přesto byste chtěli během pobytu někam vyjet, variantou je pronajmout si auto. To můžete udělat buď přímo na letišti nebo prostřednictvím delegáta až v místě ubytování. Při půjčování byste se ale měli mít na pozoru.

Dům v Londýně široký jen 2,5 metru
14.06.
GALERIE úzká stavba

Tento dům je široký pouze 2,5 metru! Interiér vás však překvapí

V Londýně stojí velmi úzký domek, který je ale po zásahu architekta velmi dobře vyřešený. I přes stísněný prostor nabízí moderní bydlení.

Míšina matka
aktualizováno 04.05.
Pátrání po Míše

Už ji odepsala? Míšina matka do jejího pokoje nastěhovala přátele!

Bezmála čtyři měsíce už uplynuly od chvíle, kdy při cestě do školy zmizela 13letá Míša Muzikářová z Ústí nad Labem. Policie dosud nemá jedinou stopu, která by alespoň naznačila, kde dívka je nebo kdo ji mohl unést. Jediným podezřelým byl matčin přítel Otakar, ten ale v lednu spáchal sebevraždu.

Vánoční stromek
aktualizováno 17.12.
Nový trend

Nechcete vánoční stromek koupit? Pronajměte si ho!

Živý, nebo umělý - tak tento problém už před Vánocemi řešit nemusíte, stromeček si totiž můžete jednoduše pronajmout. Obchodníci vám smrček nebo třeba jedličku v květináči přivezou až domů a po Vánocích si je zase odvezou. Zájem o takovou službu je prý obrovský.