Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Míša Zahradníková z Třebechovic - 2
aktualizováno 04.02.
lidé pomáhají

Míšu (11) trápí záhadná nemoc, celá se třese a nikdo neví proč

Už více než pět let televize Nova sleduje, jak se jedenáctiletá Míša Zahradníková z Třebechovic pod Orebem vyrovnává se záhadnou nemocí, která se projevuje tím, že se celá třese. Rodiče stále věří, že existuje zázračná metoda, která by ji alespoň postavila na nohy. Nejúčinnější se zatím zdají být drahé rehabilitace. Část peněz se teď podařilo získat i díky hráčům šipek, kteří na Pardubicku uspořádali benefici.

Ztracená Míša
aktualizováno 27.07.
odložení případu

Naděje na nalezení Míši je pryč! V autě Otakara byly další důkazy

Jeden z nejsledovanějších kriminalistických případů poslední doby ani po více než půl roce nemá rozuzlení. Policie po dlouhém vyšetřování dospěla k názoru, že pohřešovaná Míša M. už s největší pravděpodobností není naživu, uvádí podle portálu iRozhlas interní policejní materiál.

Bydliště Míši M.
aktualizováno 27.03.
policejní pátrání

Nová stopa? Policie hledala tělo Míši (13) na skládce v Ústí!

Nastal v případu pohřešované Míši Muzikářové zvrat nebo policie tápe? Ať je tomu tak nebo onak, o víkendu se policie vrátila hledat její tělo do Ústí. Na skládku...

Prásk.tv píše:

Vymena
čtěte o tématu Míša na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Ztracená Míša - 2
aktualizováno 03.02.
VIDEO Rozhovor z Ústí

Spolužáci se bojí o Míšu, rodiče o děti. Policii nikde nepotkávají!

Policie zatím neví, co se stalo s Míšou Muzikářovou. Podezřelý Otakar S. se oběsil, ale důkazy o jeho vině nejsou. Míše mohl ublížit i někdo jiný, lidé v Ústí se stále bojí o své děti. Jsou v šoku, že v okolí školy není policie vůbec vidět. Míšini spolužáci stále doufají, že se vrátí zpět mezi ně.

Dívka, která zemřela na kolejích
02.02.
odložili ho

Podivná smrt Míši na kolejích: Policie ukončila vyšetřování

Policie po provedené soudní pitvě odložila případ tragické smrti 21leté Míši z Kolínska. Dívku srazil na začátku prosince vlak, když přecházela s přítelem koleje.

Ztracená Míša - 2
aktualizováno 21.01.
dítě v ohrožení

Druhý tým kriminalistů: Pátrání po Míše se rozšířilo do dalších měst

Ani po 11 dnech usilovného pátrání se nepodařilo najít Míšu Muzikářovou z Ústí nad Labem. Kriminalisté vyhodnocují nejnovější poznatky od veřejnosti. Kromě speciálního týmu se do pátrání zapojil rozšířený tým o kriminalisty z jednotlivých územních odborů v kraji. Ti zajišťují záběry z městských kamerových systémů dalších měst a dalších důležitých míst.

Pátrání po Míše
aktualizováno 22.01.
Ztracená dívka

Naděje z Německa: Po Míše pátrá speciálně trénovaný pes!

Policie usilovně pátrá po dvanáctileté Michaele Patricii Muzikářové. Dívka zmizela před deseti dny bez jediné stopy. Do pátrání se před několika dny zapojili i kriminalisté ze zahraničí. Z Německa v pátek přijel i speciálně vytrénovaný pes, policie doufá, že se mu školačku podaří najít.

Jan D.
16.01.
záhadné zmizení

Ztracenou Míšu stále nenašli! Policie uhodila na expřítele matky

Šestým dnem pátrají policisté po dvanáctileté Míše z Ústecka, prozatím ale bez jediné stopy. Během víkendu prohledali sklepy domu, ve kterém rodina žije, teď se zaměřili na výslechy bývalých partnerů matky.

Míša zemřela na kolejích
10.12.
Šokující zjištění

Smrt Míši: Její přítel bral na seance s halucinogeny i své děti!

Krásná umělkyně Míša zemřela minulý týden poté, co ji přejel rychlík. Na místě s ní byl její přítel Petr Chrisantem Macháček, který ale stihnul koleje přeběhnout. Vyšlo najevo, že se pár věnoval podivným seancím, na kterých se pijí halucinogenní látky. Míša tyto rituály podrobně popsala na internetu. Děsivá je skutečnost, že Macháček na setkání vzal i své malé děti.

Napadení
26.08.
zkusili to několikrát

Neznámí muži chtěli vtáhnout dívku do auta! Pomozte ji najít

Minulý týden jsme vás informovali o záhadném zmizení osmnáctileté Michaely z Řídelova na Jihlavsku. Později se ukázalo, že ji unesla trojice mužů a držela ji celou noc v karavanu. Teď to vypadá, že nebyla jedinou dívkou, kterou se muži pokusili napadnout.