Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ordinace: Mázl s Alenou
Aktualizováno Včera 12:24
ordinace v růžové zahradě 2

Vztah Aleny a Čestmíra čeká krize! Herečka prozradila, jak to bude

U Mázlových v Ordinaci v růžové zahradě 2 to v posledních dnech vře. Čestmíra, který je jinak velký workoholik, upoutaly zlomeniny na lůžko. A jeho indispozice se škaredě podepíše i na jeho vztahu s Alenou.

rozhovor bouřlivý rozvod

Přišel o rodinu, ale už nechce být sám. Potřebuji ženu, říká Paroubek

Z harmonického vztahu manželů Paroubkových jsou trosky, jejich manželství už existuje prakticky jen na papíře. Přesto se expremiér nevzdává naděje a doufá, že bude mít opět celou rodinu pohromadě. Když ne s Petrou, tak s novou partnerkou.

GALERIE foto uvnitř článku

Těhotná Agáta Prachařová ukázala bříško. Využila ho k reklamě!

I když modelka Agáta Prachařová prochází s Jakubem Prachařem manželskou krizí, může se radovat ze svého rostoucího těhotenského bříška. S fotkami se pochlubila na sociálních sítích a upozornila na svůj obchod s oblečením.

Prásk.tv píše:

Amber Heard - 1
čtěte o tématu vztah na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Smějící se pár
Aktualizováno 29.3. 2017 15:54
tvrzení odborníka

Máte partnera na celý život? Stačí jediná věc, podle které to poznáte

Jak zjistíte, že je váš aktuální partner či partnerka osobou, se kterou vztah může vydržet dlouhé roky, klidně i celý život? Podle odborníka na vztahy vám to napoví jedna věc - společný smysl pro humor, který vztah neuvěřitelně spojí.

Denisa Grossová na dovolené s přítelem
Aktualizováno 23.3. 2017 09:44
Denisa Grossová

Grossova dcera vyrostla do krásy! Takhle tráví dovolenou s přítelem

Ze starší dcery zesnulého expremiéra Stanislava Grosse vyrostla blonďatá kráska! Denisa se věnuje fotografování a zpěvu, ale také modelingu před objektivem přítele Robina Puškáše. Vypadá to, že jsou spolu opravdu šťastní. Podívejte se, kam se vydali na dovolenou.

Tereza Jordánová a Ital Lorenzo
Aktualizováno 21.3. 2017 14:20
Tajemný cizinec v Ulici

Tereze vstoupí do života nový muž. Vybrala si dobře? ANKETA!

Do života oblíbené postavy seriálu Ulice, mladé učitelky Terezy Jordánové, vstoupí nový muž! Tereza, která se dlouho dávala dohromady z rozpadlého vztahu s ženatým architektem Romanem Šámalem, potkala nového muže cestou z jarních prázdnin.

Výměna manželek: „Co já bych za to dala, kdyby vypadla.“ - 12
Aktualizováno 2.3. 2017 16:03
jak žijí dnes

Drsný vzkaz Paulíny z Výměny: Andreo, vrať se do nevěstince!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. A ani tentokrát se z rodin nestali přátelé. Spíš naopak, nenávist mezi nimi by se dala krájet. Jak na natáčení vzpomíná rodina Paulíny a Luboše?

zajímavé odhalení

Dělá žena při sexu tuto věc? Dejte si pozor, nejspíš bude nevěrná

Jste pro ni ten jediný, nebo hledá lásku ještě někde jinde? Podle autorů nejnovější studie se dá poznat, které ženy mají k nevěře sklon. A kde jinde na to přijdete než v posteli.

jak žijí dnes

Po Výměně: Jarda má doma novou ženu! Co se s Andreou stalo?

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. A tentokrát se situace vyhrotila natolik, že jedna z manželek natáčení předčasně ukončila. Jak na Výměnu vzpomíná?

sázka na jistotu

Zlaté trio sexuálních praktik: Tyto vám zaručí úžasné vyvrcholení

Ženy dosahují orgasmu obtížněji než muži, když se ale ví, jak na to, mohou si ho užívat při každém sexu. Průzkum mezi ženami odhalil, které praktiky jsou sázka na jistotu.