Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Angelina Diash
aktualizováno 16.01.
protest u voleb

Žena, která útočila na Zemana, promluvila: Češi jsou jako zombie!

Nejvýraznější postava prvního kola prezidentských voleb Angelina Diashová už je zpátky v rodném Kyjevě. Po polonahém "útoku" na prezidenta Zemana ji policie zatkla, udělila podmínku a vyhostila z Čech. Feministka z hnutí Femen nyní kritizuje jak Zemanovu ochranku, tak policii ČR za jejich postupy.

Miloš Zeman napadený u voleb
aktualizováno 14.01.
NAHÝ PROTEST

Aktivistka, která 'napadla' Zemana u voleb, dostala u soudu trest!

Aktivistka, která s odhalenými ňadry přiběhla ve volební místnosti k Miloši Zemanovi, už zná svůj trest. Obvodní soud pro Prahu 5 ji potrestal třemi měsícemi vězení s roční podmínkou a vyhoštěním. Žena od soudu odjela autem s ukrajinskou poznávací značkou, z republiky odcestuje.

Miloš Zeman napadený u voleb - 2
13.01.
foto + video útok ve volební místnosti

Policie popsala detaily napadení Zemana: Tohle teď čeká útočnici!

Policie zveřejnila detailní informace o včerejším napadení prezidenta Miloše Zemana ve volební místnosti. Útočnice je podezřelá z trestného činu výtržnictví a čeká na verdikt samosoudce v cele předběžného zadržení.

Prásk.tv píše:

Miloš Zeman napadený u voleb
čtěte o tématu Femen na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Napadení Miloše Zemana u voleb - Karla Šlechtová a Dominik Feri
aktualizováno 12.01.
Nahá demonstrantka

Reakce na napadení prezidenta: Šlechtová zuří, Feri vtipkuje

Na incident ve volební místnosti, kde měl hlasovat prezident Miloš Zeman, reagují čeští politici. Podle ministryně obrany Karly Šlechtová je to, co se děje vůči prezidentovi "hnus". Útok odsoudili i někteří soupeři Miloše Zemana.

Miloš Zeman napadený u voleb - 5
aktualizováno 12.01.
Profil Co je zač?

Tohle je žena, která zaútočila na prezidenta! Nebyl to její první atak

Prezidenta Miloše Zemana napadla ve volební místnosti ukrajinská aktivistka Anželina Diašová. Ta je zkušenou aktivistkou ukrajinského feministického hnutí FEMEN, v minulosti se svlékla třeba na setkání prezidentů Ukrajiny a Běloruska nebo na fotbalovém zápase.

Žena ukradla Ježíška
aktualizováno 28.12.
Na protest

Vatikán už propustil Janu! Nahá aktivistka ukradla Ježíška z jesliček

Vatikánská prokuratura propustila ukrajinskou členku mezinárodního feministického hnutí Femen, která se ve čtvrtek s obnaženými ňadry zmocnila v jesličkách na Svatopetrském náměstí sošky Ježíška. Informovala o tom agentura AP. Ženě původně hrozilo stíhání za obscénnost a pokus o krádež.

Žena ukradla Ježíška
aktualizováno 27.12.
FEMEN v Římě

VIDEO: Nahá žena ve Vatikánu ukradla Ježíška z jesliček

Vatikán zadržuje členku mezinárodního feministického hnutí Femen, která se ve čtvrtek s obnaženými ňadry zmocnila v jesličkách na Svatopetrském náměstí sošky Ježíška.

FEMEN v Římě - 1
aktualizováno 15.11.
FOTOGALERIE

Strčte si kříž do zadku, vzkázaly holky z FEMEN papeži v Římě

Polonahé aktivistiky hnutí z Femen protestovaly proti papežovi přímo ve Vatikánu. Strčily si kříž s Ježíšem k zadku a vyvolaly pořádné pozdvižení.