Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V domě na Prostějovsku vybuchl plyn
aktualizováno 24.09.
Výbuch na Prostějovsku

Hasiči demolují dům, kde zemřel jejich kolega. Příčinu výbuchu tají

V Mostkovicích u Prostějova pokračují demoliční práce na domě, který v sobotu po poledni zničil mohutný výbuch. V jeho troskách zemřel profesionální hasič. Původní domněnku, že je za explozí výbuch plynu, zatím hasiči nechtějí potvrdit.

Stavitel poboural kvůli nevyrovnanému účtu nově postavené domy - 5
13.08.
Šílené řádění

Dělník nedostal plat, tak sedl do bagru a zničil pět nových domů!

Jako po výbuchu bomby nebo silném zemětřesení to teď vypadá v malém městečku Buntingford, asi 60 kilometrů severně od Londýna. Rumunský dělník tu v sobotu sedl do bagru a totálně zdemoloval pět nových domů, do kterých se za pár týdnů měli stěhovat noví majitelé.

Lávka v Nymburce
08.08.
nebezpečí už nehrozí

Demolice lávky skončila, na Labe v Nymburce se opět vrátily lodě

Po Labi v Nymburce mohou po demolici lávky přes řeku opět plout lodě, rozhodla Státní plavební správa. Od rána koryto řeky kontrolovali potápěči a speciální loď, uvedl ředitel pražské pobočky úřadu Hynek Beneš. Řeka byla pro lodě uzavřena od 8. června.

Prásk.tv píše:

Muž hodil dítě ze střechy - 4
čtěte o tématu demolice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Demolice lávky v Nymburce
aktualizováno 03.08.
havarijní stav

Nebezpečná lávka spadla do Labe, sutiny vytáhnou tanky

V pátek začala demolice lávky pro pěší přes řeku Labe v Nymburce. Ta byla v havarijním stavu a hrozilo, že se zřítí. Stavební firma začala lávku rozstřihávat na levém břehu Labe. Po zhruba hodině ji pracovníci demoliční firmy strhli do vody.

Lávka v Nymburku
aktualizováno 31.07.
Most v Nymburku

Nebezpečnou lávku zdemolují. Trosky nechají v Labi několik dní

Demolice lávky přes Labe v Nymburce, která je v havarijním stavu a hrozí zřícením, začne v pátek ráno. Stavební firma ji postupně přestřihne na obou březích, konstrukce tak spadne do Labe, odkud ji firma po několika dnech vytáhne.

Zřícený most ve Velkém Meziříčí
12.06.
Havarijní stav

Most ve Velkém Meziříčí spadl ještě před plánovanou demolicí!

O den dřív, než byl původní plán, padl bouraný silniční most ve Velkém Meziříčí a může za to jeho havarijní stav. Více než 90 let starý most se měl bourat až v úterý, ale o den dřív se ukázalo, že by mohl spadnout samovolně, a tak ho stavebníci raději strhli.

Dům na demolici
aktualizováno 10.05.
rozsáhlá renovace

Vyloučené lokality čeká demolice budov. Stát rozdá městům miliony

Ministerstvo pro místní rozvoj rozdá obcím 113 milionů korun na demolice budov ve vyloučených lokalitách. O dotaci už požádala města Most, Chomutov, Bohumín i Karviná. K zemi půjdou roky prázdné činžáky, i historické nádraží.

Libeňský most - 2
aktualizováno 24.04.
Postaví nový

Libeňský most v Praze se má zbourat! Návrh už podpořili radní

Pražští radní dnes podpořili zbourání Libeňského mostu. Na jeho místě má vzniknout nový. Zbourání musí ještě potvrdit pražští zastupitelé. S návrhem na demolici souhlasilo sedm z 11 radních z řad ANO a ČSSD, bourání nepodpořili zástupci Trojkoalice (SZ, KDU-ČSL a STAN).

Demolice
aktualizováno 10.04.
Zchátralé objekty

V Česku jsou stovky ruin. Ohrožují okolí, k demolici se nikdo nemá

V Česku jsou stovky zchátralých a potenciálně nebezpečných objektů, které měly už být srovnány se zemí, přitom ale dál stojí. Majitelé totiž na výzvy stavebních úřadů nereagují nebo ani není jasné, komu vlastně objekty patří. A samy obce na jejich likvidaci nemají peníze. Ministerstvo pro místní rozvoj ale slibuje nový dotační program, který bude zaměřen právě na likvidaci nebezpečných staveb.

Zloděj u Brna zdemoloval benzínku, pak odešel s prázdnou
aktualizováno 16.03.
Nezřízené ničení

Zloděj či demoliční četa? Poberta benzínku u Brna rozmlátil! FOTO

Celou demoliční četu zastal na jih od Brna zloděj, který se v noci vloupal do čerpací stanice ve Vojkovicích. Mimo jiné zničil dveře a proboural se zdí. A nakonec odešel s nepořízenou.