Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sex na veřejnosti
12.01.
sex na veřejnosti

VIDEO: Pár si to rozdával na rohu ulice. Další žena za jízdy v autě

Sex na veřejnosti je oblíbenou disciplínou všude na světe. Kamery kolemjdoucích zachytily neznámý pár, jak si užívá divokého sexu na rohu ulice. Na druhém videu můžete vidět ženu, která si svou jízdu v autě užívala možná víc, než je bezpečné.

Sex za volantem
aktualizováno 07.12.
Trochu jiná autoerotika

Divoká jízda! Nadržený páreček si to rozdával ve vysoké rychlosti!

Svým očím nevěřil řidič a jeho spolucestující jedoucí po rušné silnici víc než stovkou. Když se totiž ohlédli doprava, tak zjistili, že v autě jedoucím souběžně s tím jejich se souloží. A vše ještě stihli natočit na mobil.

Kimberly Onoratová a Rory Clark
23.11.
Sex před fast foodem

Pár si užíval sex na parkovišti, v autě měl šestiletého syna

Dva zaměstnanci řetězce rychlého občerstvení McDonalds v městečku Orange v americkém státě Connecticut zavolali minulé úterý policisty na zákazníky, kteří se na parkovišti přímo před restaurací věnovali sexu. A vůbec jim nevadilo ani to, že na zadním sedadle měli šestiletého syna!

Prásk.tv píše:

Smutná žena
čtěte o tématu sex v autě na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Orální sex v autě
17.09.
příliš vášně

Sex v autě skončil nehodou. Řidiči museli sešít penis ve špitále

Vášnivá chvilka milenců v dolnorakouském Gföhlu skončila dopravní nehodou. Pro své potěšení zajeli autem na polní cestu. Při orálním sexu milenci omylem odbrzdili vůz a ten narazil do skály.