Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

GALERIE úzká stavba

Tento dům je široký pouze 2,5 metru! Interiér vás však překvapí

V Londýně stojí velmi úzký domek, který je ale po zásahu architekta velmi dobře vyřešený. I přes stísněný prostor nabízí moderní bydlení.

dobrodružný život

Manželé si postavili domeček na kolečkách! Cestují v něm po světě

Mladý pár se rozhodl žít po svém. Postavil si mobilní dům na kolech a právě je na cestě po Spojených státech amerických.

krásné bydlení

Moderní chatu vám přivezou už postavenou. Můžete s ní i cestovat

Mobilní domky jsou populární po celém světě. Majitelům totiž umožňují s obydlím i cestovat - mohou je využít jako chatu na dovolené.

Prásk.tv píše:

Žena nechala doma muže s dcerami
čtěte o tématu domek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

nádherné bydlení

K hobitímu domu se sjíždí turisté. Majitel jeho existenci dlouho tajil!

Muž si ve skotské vesnici postavil svůj vlastní hobití domek, který je propracovaný do posledního detailu. Velmi rychle se z něj stala turistická atrakce, ke které se sjíždějí lidé z okolí.

krásné a levné!

Muž si postavil krásný domek z bláta a slámy. Stál 5 tisíc korun!

Bývalý učitel výtvarné výchovy Michael Buck si postavil nedaleko britského Oxfordu domek ze slámy a bláta. Za stavbu zaplatil v přepočtu pouze 5 tisíc korun. Interiér zařídil z vyřazených a nepotřebných předmětů, které mu věnovali sousedé.

úchvatné bydlení

Nádhera! Domek vypadá jako z pohádky o Sněhurce a trpaslících

Nádherné obydlí, které vypadá jako vystřižené z pohádkové knížky, je nyní na prodej. Chaloupka je obklopena lesní krajinou. Lidé ji přirovnávají k domku, ve kterém žila Sněhurka a sedm trpaslíků.

Prefabrikované moderní domy Coodo - 5
Aktualizováno 1.3. 2017 12:54
Bydlení budoucnosti

Domek postaví za pár hodin. Dá se i sbalit a přestěhovat jinam

Německá firma vyrábí domky, které můžete postavit za pár chvil. Zároveň je lze přemístit, pokud se budete stěhovat. Hodí se do města, ale i na odlehlé místa.

malý domeček

Mladík (16) se chtěl osamostatnit. Postavil si domek úplně sám!

Šikovný student chtěl žít bez dorozu rodičů, ale neměl na to potřebné finance. Proto se rozhodl, že si sám postaví domek, aby ušetřil na nájmu. A dřina se mu vyplatila! Vlastníma rukama postavil obydlí na kolečkách, když mu bylo pouhých 16 let.

Stavba v Praze

Dům jako z pohádky: Originální obydlí stojí jen na betonové noze

Český architekt postavil v pražských Kyjích unikátní rodinný domek, který vypadá jako z pohádky. Malá stavba ve svahu uprostřed zahrady dostala název Dům v sadu a je přístupná pouze po krátké rampě, stojí totiž na jedné betonové noze.

krásná práce

Nádhera! Stromové domky můžete mít i na pokojových rostlinách

Existuje vůbec někdo, kdo by netoužil mít svůj vlastní domek na stromě? Většině z nás se tento sen asi nikdy nesplnil, ale to neznamená, že ho musíme hodit za hlavu. Umělec vytváří kuriózní stavby domků na květinách v květináči, které mohou být aspoň malou náhradou za ty opravdové.