Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dispečink tísňové linky Ilustrační snímek
aktualizováno 28.11.
Zneužívání tísňových linek

Šílené hovory záchrance: Jeden nadává, druhého zajímá ohanbí!

Operátoři na lince 155 často řeší i telefonáty, které je jen zdržují od práce. I když zlomyslných volajících kvůli vysokým pokutám v poslední době ubylo, stále se najdou "dobráci", kteří zdravotníkům sprostě nadávají nebo se snaží z operátorek dostat, jak si upravují své intimní patrie.

Smrt ženy s telefonem
aktualizováno 25.11.
boj o život

Na tísňové lince stihla říct adresu. Ženu z Plzeňska našli od krve!

Policisté, hasiči i záchranáři v pátek spěchali do Štěňovic na Plzeňsku kvůli velmi podivnému telefonátu na tísňovou linku. Číslo 112 vytočila žena, která ale stihla říct jen svou adresu. Pak se najednou odmlčela.

2063862
aktualizováno 26.10.
Kosmický hovor

Papež volal na ISS. Jaké je místo člověka ve vesmíru? ptal se

Papež František dnes absolvoval vskutku důležitý hovor, při kterém se možná více přiblížil Bohu. Volal totiž do vesmíru na palubu Mezinárodní vesmírné stanice ISS, aby si promluvil s její posádkou.

Prásk.tv píše:

Xanthel Linares - 1
čtěte o tématu telefonát na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Anonymní oznámení o bombě v Brně
20.10.
Bombová výhrůžka

Máte tam bombu, volal muž k soudu. Teď přišel tvrdý trest!

Krajský soud v Plzni uložil dosud nejvyšší trest za šíření poplašné zprávy. Štěpán Paleček má za anonymní telefonát o uložení bomby ve vězení strávit čtyři roky. Navíc má zaplatit více než stotisícovou náhradu škody.

Princové Harry a William telefonují
23.07.
Litují dodnes

"Vždy si to budu vyčítat!" Princové popsali poslední hovor s Dianou

Princové William a Harry promluvili o poslední chvíli, kdy slyšeli hlas své matky. Princezna Diana jim zavolala chvíli před smrtí, synové si ale zrovna hráli s kamarády, a tak chtěli rychle zavěsit. Teď si to prý budou do konce života vyčítat.

Princezna Diana v roce 1983
01.07.
To snad ne

Nechutné odhalení o Dianě: Vážně by něco takového udělala?!

Opravdu toho byla křehká princezna Diana schopná? Nová kniha odhaluje zatím největší tajemství oblíbené vévodkyně. Charlesově milence Camille prý po nocích volala a vyhrožovala, že ji přijde někdo zabít.

Magdalena Zuková
10.05.
podivné okolnosti

Další záhadná smrt v Egyptě! Magda (†27) chtěla domů, zemřela

V slzách volala svému příteli, ať ji odveze z egyptského letoviska v Hurghadě, vzápětí skončila v nemocnici. Případ Polky Magdaleny Zukové, která zemřela ve stejné destinaci jako Klárka s Monikou a čtyřletý chlapeček Issac, je stále zamotanější. Podle všeho spáchala sebevraždu, okolnosti smrti mladé ženy jsou ale velmi podivné.

Chlapec nahlásil bombu
05.04.
drahý žertík

Dítě si v Brně vystřelilo z policie, rodiče se děsí milionových pokut!

Desítky policistů včetně pyrotechniků začátkem března prohledávaly nákupní centrum Olympia u Brna a hledaly bombu, kterou (jak se nyní ukázalo) nahlásilo malé dítě. To se inspirovalo postavou z animovaného seriálu, jeho žertík nyní může stát rodiče i 3,5 milionu korun.

Donald Trump a Vladimir Putin
aktualizováno 04.04.
Útok v Petrohradu

Putin uctil oběti z metra, pak volal s Trumpem: "Teror potrestáme!"

Americký prezident Trump telefonoval po pondělním útoku v Petrohradu ruskému protějšku Putinovi. Vyjádřil soustrast a plnou americkou podporu při pátrání po pachatelích, informoval Bílý dům. Oba státníci se po útoku shodli na nutnosti porazit terorismus.

Chlapec zavolal pomoc
23.03.
Matka v bezvědomí

Malý hrdina! Maminka omdlela, Roman (4) zavolal záchranku

S úžasným případem se pochlubili na internetu londýnští policisté. Na tísňovou linku zavolal teprve čtyřletý chlapec, který zjistil, že jeho maminka zkolabovala. Operátorce dokázal říct, kde bydlí a záchranáři se k ženě dostali včas.