Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 15.03.
Svatba prince Harryho

Královna dala oficiální souhlas se svatbou! Prozradila, co neměla

Britská královna Alžběta II. dala oficiální souhlas se svatbou prince Harryho a americké herečky Meghan Markle. Podle některých médií ale nechtěně ukázala, co si o vnukově snoubence myslí. Vyplynulo to po srovnání se souhlasem svazku prince Williama a Kate Middleton.

Královna Alžběta
02.03.
roky to tutlali

Britská královna přežila pokus o atentát! Vystřelil na ni chlapec (17)

Britská královna Alžběta II. přežila pokus o atentát. Vyplývá to z nově odtajněných dokumentů novozélandských bezpečnostních složek, které incident celé roky tutlaly. Na královnu měl při oficiální návštěvě Nového Zélandu vystřelit z pušky teprve sedmnáctiletý chlapec.

Královna Alžběta II. na přehlídce
21.02.
V 91 letech poprvé

Modelky zaskočil nečekaný host přehlídky. U mola seděla královna!

Britská královna Alžběta II. se v 91 letech poprvé v životě zúčastnila slavnostního závěru londýnského týdne módy. Na přehlídce seděla v první řadě, vedle šéfredaktorky slavného módního magazínu. Panovnice se ale nepřišla jen bavit - jednomu z módních návrhářů předala i zvláštní ocenění.

Prásk.tv píše:

Princ Harry, Meghan Markle a královna Alžběta II. - 1
čtěte o tématu Alžběta II. na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ULTRA MUSIC festival přitáhl za dvacet let už více než dva miliony posluchačů

Dvacátý ročník festivalu elektronické hudby, ULTRA MUSIC FESTIVAL 2018, letos přesáhne návštěvnost dvou milionů posluchačů. Začátek nejočekávanější sestavy v historii akce, Phase One, byl vypuštěn právě včas, aby zahájil nadcházející prázdninovou sezónu. Festival proběhne v závěrečné fázi Miami Music Week.

Britská královna Alžběta II. - 14
15.01.
staré tajemnství

Prozrazeno: Britskou korunu schovávali do krabice od sušenek!

Nebezpečí, že se britské korunovační klenoty dostanou do rukou nacistického Německa, bylo za druhé světové války opravdu reálné. Proto královský dvůr musel najít skrýš, která by tomu v případě přímé německé invaze do Anglie zabránila. Nutno dodat, že dvůr přišel s opravdu kreativním řešením. Klenoty byly ukryty v krabici od sušenek.

Diana a Alžběta II.
27.08.
Princezna Diana

Smrt Diany: Bývalý premiér řekl, jak reagovala královna Alžběta

S blížícím se výročím 20 let od úmrtí oblíbené britské princezny Diany se kupí svědectví těch, kterých se smrt princezny přímo dotkla. Jedním z nich je také bývalý britský premiér Tony Blair. Ten prozradil, co mu jako první po smrti Diany řekla královna Alžběta.

William, Charles, Alžběta II., George
aktualizováno 14.08.
Příprava abdikace

Královna Alžběta se hodlá vzdát trůnu. Už ví, kdo ji nahradí!

Britskou monarchii čekají v nejbližších měsících a letech velké věci. Královna Alžběta II. totiž prý plánuje, že se vzdá vladařských povinností. A už vybrala i svého nástupce.

Královská rodina
aktualizováno 14.07.
Přehlídka krásných šatů

Královská návštěva: Alžběta II. přijala španělského panovníka

Po dlouhých jednatřiceti letech se v Británii potkali španělský král a britská panovnice. Součástí třídenní návštěvy Felipa VI. na britských ostrovech byl královský banket v Buckinghamském paláci. Zatímco monarchové řešili politické otázky, dámy předváděly krásné šaty.

Setkání Miloše Zemana s královnou Alžbětou - 1
aktualizováno 17.06.
audience u královny

Co píší britské weby o návštěvě Zemana u královny? Vůbec nic

Zdá se, že setkání Miloše Zemana a královny Alžběty II. nezanechalo v hlavních britských internetových denících mnoho stop. Britská média obvykle programu královny věnují hodně pozornosti, setkání s hlavou státu České republiky je ale nenadchlo a téměř vůbec tuto událost nezmiňují.

Meghan a princ Harry
aktualizováno 20.05.
Harry a Meghan

Královská rodina chystá svatbu! Alžběta povolila Harrymu zásnuby

V britské královské rodině se schyluje k další svatbě! Královna Alžběta II. dala podle britských médií princi Harrymu svolení, aby se zasnoubil s přítelkyní Meghan Markle. Smí se navíc vzít ve Westminsterském opatství.

Princ Philip a královna Alžběta II.
aktualizováno 04.05.
Princ Philip

Královská rodina svolala celý personál, oznámila velkou změnu

Britský královský dvůr svolal na čtvrteční dopoledne do Londýna služebnictvo z královských rezidencí po celé Británii. Dopoledne oznámil, že brzy šestadevadesátiletý princ Philip už nebude zastávat královské povinnosti.