Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nález kostry a munice - 1
aktualizováno 09.06.
foto uvnitř unikátní nález

Muž v Pivíně našel kostru vojáka z 2. světové války, náboje i mince!

Unikátní a historicky cenný poklad se podařilo ve čtvrtek najít 39letému muži z Prostějovska při výkopových pracích. Našel kosterní pozůstatky vojáka z 2. světové války, u něj ležely ještě mince a náboje.

Samopal
19.05.
alkohol a zbraně

Opilý voják postřelil samopalem kolegu. Dostal rok vězení

Okresní soud ve Vyškově dnes poslal do vězení vojáka, který se chtěl pochlubit svými zbraněmi a v opilosti postřelil v hospodě svého kolegu.

Tajemný kufřík
29.01.
Galerie Historický důkaz UFO?

Záhada: V kufříku našli podivné nákresy mimozemšťanů! GALERIE

Internet obletěly fotografie kufříku, který ukrývá záhadné dokumenty z minulého století, u nichž vůbec není jasné, o co se jedná. Kromě osobních dopisů a technických nákresů obsahuje kufřík totiž i prapodivné nákresy mimozemských civilizací a dalších nadpřirozených zjevení.

Prásk.tv píše:

Boty
čtěte o tématu voják na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Hradní stráž
02.12.
střídání stráží

Záhadné odvolání šéfa Hradní stráže. Hrad odmítá vysvětlit proč

Bez zveřejnění důvodů byl dnes z funkce odvolán velitel Hradní stráže Petr Prskavec. Hrad pouze potvrdil toto rozhodnutí. Spekuluje se ovše, že by za tím mohly bát neshody mezi vojáky a kancléřem Vratislavem Mynářem.

Požár domu v Japonsku
aktualizováno 23.10.
série výbuchů

Voják spáchal sebevraždu. Vyhodil do povětří sebe, své auto i dům

Hodně dramatický způsob sebevraždy zvolil vysloužilý japonský voják. Vyhodil se do povětří a časovanými náložemi zlikvidoval všechno, co po sobě na světě zanechal. Výbuchy zranily několik lidí.

Hradní stráž. Ilustrační foto
23.09.
dealer v uniformě

Skandál na Hradě! Voják Hradní stráže prodával drogy

Nebývalý skandál zasáhl Hradní stráž. Policie zadržela poddůstojníka Hradní stráže, když v centru Prahy nabízel k prodeji čtyři kila marihuany! Informuje o tom dnešní Blesk.

Ženy v armádě
14.09.

VÍKEND: Drsné ženy v elitních jednotkách armády

Každý osmý český voják je žena. Jsou v elitních jednotkách, pilotují vrtulníky. Nejvyšší hodnost, kterou ženy v naší armádě zastávají, je plukovnice.

ISIS využívá k boji dětské vojáky
aktualizováno 27.08.
odporné jednání

Děsivé záběry: Chlapec z Británie vraždil ve jménu Islámského státu!

Teroristická organizace IS zveřejnila další nechutné video, na kterém skupina dětí popraví zajaté kurdské válečníky. Podle portálu Dailymail je mezi nimi i malý britský chlapec, který bez zaváhání zabije zajatce před sebou. Podařilo se ho identifikovat jen jako Abu Abdullaha al-Britani. Využívání dětských vojáků je v teroristické organizaci stále častější.

Voják chytal Pokémona
13.07.
Pokemon Go

Válka s ISIS: Americký voják chytal na bojišti pokémona!

Pokemon Go je novým hitem ve světě virtuální reality. Postavičky ze slavného kresleného seriálu chytají díky telefonům lidé po celém světě. Včetně vojáků.

Poslední cesta
10.06.
dojemné gesto

VIDEO: Takhle Ukrajina vyprovází své mrtvé hrdiny! Slzy neudržíte

Citově mimořádně silné video z Ukrajiny se objevilo na sociálních sítích. Jde o záznam převozu ostatků zabitého ukrajinského vojáka domů. Na smutnou poslední cestu ho dojemně vyprovodily tisíce lidí...