Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Voják
29.09.
Střílel při výcviku

Ruský voják zastřelil tři kolegy, včetně důstojníka! Je na útěku

Ruský voják začal v Amurské oblasti střílet na členy své jednotky! Nejméně tři lidi zabil, včetně jednoho důstojníka. Dalšího vojáka postřelil, ten by ale neměl být v ohrožení života. Střelec je na útěku.

Nález těla v Hodyni
28.09.
policejní vyšetřování

V Hodyni našli zastřeleného muže, tělo leželo v poli u obce

Obyvatele obce Hodyně vyděsil nález lidského těla, které bylo se střelným poraněním nalezeno přímo na poli. Na místo okamžitě vyrazila policie, podle vyšetřování by se mělo jednat o sebevraždu.

Výbuch v budově vojenské ubytovny ve Vyškově - 1
aktualizováno 19.09.
vojenská akademie

U Brna vybouchl granát a roztrhal jednoho vojáka. Další je zraněný

Jednoho mrtvého vojáka a několik zraněných si vyžádal výbuch granátů v budově vojenské ubytovny Jugo ve Vyškově. Nehoda se stala před devátou hodinou ráno. Místo bylo uzavřeno.

Prásk.tv píše:

William Jazwinski
čtěte o tématu voják na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Augusta A-109
04.09.
konec pátrání

Záhadná nehoda: Belgický pilot vypadl při výsadku z helikoptéry

Belgická armáda hlásí konec pátrání po pilotovi helikoptéry, který v neděli záhadně vypadl z helikoptéry během demonstrace v plném letu s výsadkáři. Tělo pilota našli poblíž města Huy. Celý incident provází nejasnosti, není jasné, jestli se jedná o nehodu nebo úmyslný čin.

Nález kostry a munice - 1
aktualizováno 09.06.
foto uvnitř unikátní nález

Muž v Pivíně našel kostru vojáka z 2. světové války, náboje i mince!

Unikátní a historicky cenný poklad se podařilo ve čtvrtek najít 39letému muži z Prostějovska při výkopových pracích. Našel kosterní pozůstatky vojáka z 2. světové války, u něj ležely ještě mince a náboje.

Samopal
19.05.
alkohol a zbraně

Opilý voják postřelil samopalem kolegu. Dostal rok vězení

Okresní soud ve Vyškově dnes poslal do vězení vojáka, který se chtěl pochlubit svými zbraněmi a v opilosti postřelil v hospodě svého kolegu.

Tajemný kufřík
29.01.
Galerie Historický důkaz UFO?

Záhada: V kufříku našli podivné nákresy mimozemšťanů! GALERIE

Internet obletěly fotografie kufříku, který ukrývá záhadné dokumenty z minulého století, u nichž vůbec není jasné, o co se jedná. Kromě osobních dopisů a technických nákresů obsahuje kufřík totiž i prapodivné nákresy mimozemských civilizací a dalších nadpřirozených zjevení.

Hradní stráž
02.12.
střídání stráží

Záhadné odvolání šéfa Hradní stráže. Hrad odmítá vysvětlit proč

Bez zveřejnění důvodů byl dnes z funkce odvolán velitel Hradní stráže Petr Prskavec. Hrad pouze potvrdil toto rozhodnutí. Spekuluje se ovše, že by za tím mohly bát neshody mezi vojáky a kancléřem Vratislavem Mynářem.

Požár domu v Japonsku
aktualizováno 23.10.
série výbuchů

Voják spáchal sebevraždu. Vyhodil do povětří sebe, své auto i dům

Hodně dramatický způsob sebevraždy zvolil vysloužilý japonský voják. Vyhodil se do povětří a časovanými náložemi zlikvidoval všechno, co po sobě na světě zanechal. Výbuchy zranily několik lidí.

Hradní stráž. Ilustrační foto
23.09.
dealer v uniformě

Skandál na Hradě! Voják Hradní stráže prodával drogy

Nebývalý skandál zasáhl Hradní stráž. Policie zadržela poddůstojníka Hradní stráže, když v centru Prahy nabízel k prodeji čtyři kila marihuany! Informuje o tom dnešní Blesk.