Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nevyvrácené spekulace

Zraněný chlapeček z babyboxu: Zemřel v nemocnici? Policie mlčí

Policie tají informace o zdravotním stavu novorozence, kterého našli zdravotníci před dvěma dny v plzeňském babyboxu. Dítě skončilo na specializovaném lékařském pracovišti a v úterý se objevily informace, že zemřelo. Policie ani nemocnice to zatím nepotvrdily.

Má vážná zranění

Chlapec z babyboxu bojuje o život! Případ vyšetřuje kriminálka

Policisté mají podezření, že se novorozeně nalezené včera v plzeňském babyboxu stalo obětí násilí. Případ si převzali krajští kriminalisté, kteří vyšetřují násilnou trestnou činnost. Zdravotní stav chlapečka se sice podle lékařů mírně zlepšil, ale v ohrožení života zůstává.

Americká policie při zásahu
Aktualizováno 23.7. 2017 16:39
Hrůzný nález v Texasu

V náklaďáku se mačkaly desítky lidí! Osm z nich zemřelo

Texaská policie našla v náklaďáku u obchodního domu osm mrtvých lidí. Dalších dvacet bylo ve vážném stavu převezeno do nemocnice, byli dehydrovaní. Podle amerických médií šlo o migranty.

Prásk.tv píše:

Čivava Chewy - 5
čtěte o tématu nález na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hybridní diamant se sportovní duší Toyota C-HR

Líbí se vám auta, která si nikdo nesplete? Hybridní crossover Toyota C-HR budí emoce všude, kde se ukáže.

Babybox - ilustrační foto
Aktualizováno 23.7. 2017 20:42
Nález miminek

Dvojčata? V babyboxu našli dva chlapce, jeden je v kritickém stavu

V neděli byli do plzeňského babyboxu odloženi dva chlapci. První chlapec byl do schránky vložen krátce po šesté hodině, druhý v devět hodin. Jedno z dětí je v kritickém stavu.

Nález na Džerbě
Aktualizováno 20.7. 2017 19:36
vzácný objev

Čech našel při potápění na Džerbě poklad! Nádobu z punských válek

Turista z České republiky objevil v moři u Džerbi velmi vzácnou nádobu - zachovalou kadidelnici z období punských válek. Nádoba je v dobrém stavu.

video mimořádný nález

Na Slovensku žili obři! Skrývali se v hlubinách moře, našli jejich zuby

Nedaleko Lučence našli paleontologové důkaz, že na Slovensku kdysi žili mořští obři. Teď se našly jejich zuby, z nichž ten největší má neskutečných osm centimetrů! Podle odborníků patří největším žralokům, kteří kdy obývali Zemi.

nález v boskovicích

Žena našla na ulici tajemnou tašku. Uvnitř byl ukrytý malý poklad

Nezvyklý nález čekal na sedmatřicetiletou ženu z Boskovic. Na ulici objevila dvě tašky plné starých věcí. Mezi nimi našla schovaný malý poklad.

Další smrt v Thajsku

Turisté v šoku! Přímo na pláži vykopali tělo mrtvé ženy! VIDEO

V Thajsku přibývá podezřelých úmrtí. Poté, co na oblíbeném ostrově Koh Tao objevili ohlodané tělo belgické cestovatelky, teď našli další mrtvolu přímo na pláži. Policisté ji objevili úplnou náhodou - když si turisté stěžovali na silný zápach. Z písku pak vyhrabali mrtvolu ženy.

i s pokladem

Neskutečný objev! Archeologové našli 1000 let staré hroby Avarů! 

Slovenští archeologové slaví jeden z největších objevů za poslední desítky let! Při průzkumu pod budoucím obchvatem u Bratislavy našli stovky hrobů starých přes tisíc let. Odkryli i vzácné předměty, včetně šperků a mincí.

vyšetřování policie

Totožnost neznámá: Na břehu Berounky bylo nalezeno tělo

V Řevnici na břehu řeky Berounky bylo ve čtvrtek nalezeno lidské tělo. ČTK to dnes řekl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa. Zatím nejsou známy totožnost ani pohlaví mrtvého. Bližší okolnosti úmrtí určí až nařízená soudní pitva.