Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miminko - vražda v Teplicích
aktualizováno včera 20:31
tragédie v teplicích

Mrtvé dítě v popelnici: "Bylo to strašné," říkají lidé. Matku zadrželi!

Kriminalisté vypátrali matku mrtvého miminka, které bylo nalezeno ve čtvrtek večer v kontejneru na sídlišti v Teplicích. Ženu už policisté podle informací televize Nova zadrželi a během dne několikrát vyslýchali. Pitva včera prokázala, že se miminko narodilo živé a že ho někdo zabil. Proč - to zatím policie zjišťuje.

Nález munice u města Štúrovo
aktualizováno 20.04.
zásah pyrotechnika

Rekordní nález: Kvůli stokilovým bombám evakuují část Štúrova

Slovenští policisté ohlásili nebývale velký nález munice ze druhé světové války. Konkrétně našli na poli u města Štúrovo čtyři letecké bomby, každá má 100 kilogramů a všechny by měly být funkční. Policisté část města evakuovali a bomby přesunuli na bezpečnější místo, kde je zlikviduje pyrotechnik.

Nález mrtvého miminka
aktualizováno 20.04.
policie hledá svědky

Mrtvé miminko v popelnici: Někdo ho zabil, potvrdila pitva!

Bezdomovec našel ve čtvrtek večer tělo novorozence v kontejneru na odpad na sídlišti v Teplicích. Případ vyšetřují krajští kriminalisté, kteří na místě ještě zajišťují stopy a prohledávají okolí.

Prásk.tv píše:

Luca Malaschnitschenko - 1
čtěte o tématu nález na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Utonulý muž v Butovicích - 4
aktualizováno 20.04.
zásah policie

Tragický nález v Praze: Na hladině nádrže plavalo lidské tělo

V pátek brzy ráno našli kolemjdoucí v pražské nádrži Asuán mrtvého muže, zavolali proto okamžitě policii. Muž byl oblečen v plavkách, důkazy tak nenapovídaly, že by mělo jít o násilnou smrt. To následně na místě potvrdil i koroner.

Kvůli nalezené bombě z 2. světové války evakuovali část Berlína - 2
aktualizováno 20.04.
Nález bomby

V centru Berlína se zastaví provoz! Evakuují nemocnici i nádraží

Velká část Berlína musí být evakuována kvůli nálezu bomby z 2. světové války. Našli ji nedaleko hlavního vlakového nádraží, v pátek na místo zamíří pyrotechnici, kteří ji zneškodní. Policie předpokládá, že uzavírka vyvolá chaos a možná i kolaps v dopravě.

Poklad nalezený na německém ostrově Rujana - 3
aktualizováno 17.04.
archeologové se radují

Chlapec (13) našel kovový šrot. Vyklubal se z něj milionový poklad

Amatérský archeolog Rene Schön a jeho mladý pomocník Luca Malaschnitschenko (13) přispěli k velkému objevu pokladu starého přes tisíc let. Více než 500 mincí z doby krále Haralda I. našli historici na německém ostrově Rujána v Baltském moři.

Nález mrtvého těla
16.04.
Prosí o pomoc

Záhadná vražda! V Labi našli mrtvolu, i po letech policie tápe

Už tři roky vyšetřují středočeští kriminalisté vraždu 41letého muže. Jeho tělo našli v Labi na Mělnicku, v prostoru zdymadel. Mohl navíc zemřít několik týdnů před nálezem, k řece zřejmě přijel na kole. Ani to se ale nenašlo. I přesto policisté prosí o pomoc veřejnost.

Pirátská loď - Ilustrační foto
08.04.
masové pohřebiště

Posádka Prince pirátů objevena, archeologové našli pohřebiště

Archeologové objevili největší masové pohřebiště pirátů, podle všeho by se mohlo jednat o posádku legendárního kapitána Samuela Bellamyho, který se do historie zapsal jako nejbohatší pirát všech dob. Nález by tak mohl odhalit, co přesně se před 300 lety, kdy celá posádka zmizela i s lodí Whydah, vlastně stalo.

Nalezený poklad na slovenském sídlišti
08.04.
na horší časy

Policie objevila na sídlišti balík peněz! Zakopali ho tam zloději

Policie ve slovenských Levicích objevila na místním sídlišti doslova poklad. V zemi tam totiž našli zakopanou velkou sumu peněz. Celkem 1600 euro tam podle strážníků ukryla dvojice zlodějů, která si je šetřila na horší časy.

Svědci v Mukařově našli vážně zraněného muže
aktualizováno 04.04.
Záhada v Mukařově

U Prahy našli muže s krvácející hlavou. Neví se, co se mu stalo!

Policisté z Prahy-východ od úterního večera řeší záhadu. Svědci tu v obci Mukařov u silnice objevili vážně zraněného muže, kterému z hlavy crčela krev. Není jasné, jak se na místo dostal nebo co se mu přesně stalo.