Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Márnice
aktualizováno včera 16:22
Jak zemřel?

Záhada: U obchoďáku v Liberci našli mrtvolu mladého muže (23)!

Liberečtí policisté od sobotního rána řeší záhadu. Před půl devátou ráno se totiž na lince 158 dozvěděli o bezvládném tělu. To svědci objevili v Ostašovské ulici nedaleko zdejšího obchodního centra.

Muž se psem
aktualizováno 10.11.
Vrátil ho?

Bezdomovec našel šek na stovky tisíc! Čtěte, co s ním udělal

Konečně si mohl koupit jídlo a pití, najít si bydlení a nějakou dobu si užívat peněz. Bezdomovec z Connecticutu, který našel šek na 10 tisíc dolarů, se ale rozhodl ho vrátit. Odměna ho naštěstí neminula ani tak.

Vražda ve slovenských Rajčanech
aktualizováno 08.11.
Vražda na Slovensku

Rodinná tragédie! Ženu našli na lavičce mrtvou, zabil ji zřejmě bratr

Slovenskem otřásá rodinná tragédie. Starší muž měl ve středu odpoledne zavraždit svou sestru, zřejmě ji ubil sekyrou. Na lavičce ji našla další sestra, která se vracela ze hřbitova.

Prásk.tv píše:

Žena našla obálku - 1
čtěte o tématu nález na Prásk.tv
Obchodní sdělení

O prodlouženém víkendu vyrazte do plzeňské Techmanie

Víte, z čeho se skládá naše atmosféra? Nová zábavná science show s pokusy vám to ukáže.

Kancelář - Ilustrační foto
07.11.
netradiční nález

Piráti zdědili kancelář po KSČM. Ve stole na ně čekalo překvapení!

Volby máme za sebou, díky tomu se proměnila i podoba Poslanecké sněmovny, stejně jako kanceláře poslanců. Piráti zdědili kancelář po poslaneckém klubu KSČM a na Ondřeje Polanského čekala ve stole dle jeho slov milá pozornost. Klíče by ještě nikoho nepřekvapily, kondomy poslanci v práci ale obvykle nepotřebují.

Majitel ztracených peněz
aktualizováno 06.11.
kauza ze Slovenska

Batoh s miliony se vrátil majiteli. Nálezce odměnu nedostal

Případ pohozeného batohu s 300 tisíci eury, který našel pracovník benzinové pumpy v polovině letních prázdnin u obce Štrba, má překvapivý konec. Batoh i s obsahem patřil bývalému řediteli slovenských železnic Štefanovi Hlinkovi. Policie začala peníze prošetřovat. Dosud však neprokázala, že by peníze pocházely z nelegální činnosti. Přesto se mladík, který batoh s hotovostí našel, nálezného prozatím nedočkal.

Japonská policie našla v bytě rozřezaná těla
31.10.
Hrůza v Japonsku

Policie našla v bytě rozčtvrcená těla devíti lidí! Rozřezali je pilou

Hrůzný pohled čekal na japonské policisty, kteří pátrali po nezvěstné ženě. V jednom z bytů, které prohledávali, objevili rozřezaná těla devíti lidí! Majitele okamžitě zatkli.

Policie - ilustrační foto
aktualizováno 20.10.
policejní vyšetřování

Jičínem otřásl hrůzný nález, v parku v centru města našli tělo

Policisté z Královéhradeckého kraje vyjeli v pátek odpoledne k hrůznému nálezu, v jednom z jičínských parků bylo ve vodní jímce nalezeno lidské tělo. Podrobnější informace policie uvolní až po skončení vyšetřování.

Euro - ilustarční foto
aktualizováno 20.10.
Měl dostat 780 tisíc

Brigádník odevzdal batoh s osmi miliony, nálezné asi nedostane

Mladý slovenský brigádník, který našel na začátku srpna na pumpě u města Štrba batoh, v němž bylo 300 tisíc eur, tedy v přepočtu skoro 8 milionů, se možná tučného nálezného nedočká. Policie pracuje s verzí, že peníze pocházejí z trestné činnosti. Pokud se to potvrdí, peníze propadnou státu.

V Malajsii našli podivného tvora - 4
19.10.
Tajemné stvoření

Po internetu letí fotky tajemného tvora. Policie řekla, co to je

Fotografie záhadného tvora, který měl být objeven na západě Malajsie, se rychle staly senzací internetu. Přinutily dokonce policisty, aby případ začali vyšetřovat. Ti ale veřejnost uklidňují, má jít o jeden velký podvod.

Nález ženských ostatků v Dunaji - srpen 2013
aktualizováno 20.10.
Záhada objasněna?

Policie ví, kdo je rozčtvrcená žena z Dunaje! Našli ji už před lety

Slovenští policisté více než čtyři roky pátrali po identitě ženy, kterou našli rozčtvrcenou v řece Dunaji. Podle zjištění TV Markíza nešlo o cizinku (Češku), jak se původně předpokládalo. Mladá dívka zřejmě pocházela z Dunajské Stredy a měla děti.