Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vražda na Písecku
dnes 14:25
smrt manželů u Záhoří

Zvrat v případu vraždy! Syn našel ubodané rodiče, dopadli podezřelé

Policistům na jihu Čech se podařilo pokročit v případu dvojnásobné vraždy na Písecku. Manželský pár našel v mobilním domku nedaleko obce Záhoří syn, policie v pondělí oznámila, že zadržela dva podezřelé.

Nález dvou mrtvol v pražských Vršovicích
aktualizováno 18.01.
Muž a žena

Horor v Praze! V bytě leželi dva mrtví. Není jasné, jak zemřeli

Pražští policisté od čtvrtečního rána vyšetřují úmrtí muže a ženy v bytě ve Vršovicích. Podle dostupných informací těla ležela v areálu ubytovny pro sociálně slabé.

Devětaosmdesátiletý Pavel se ztratil na Silvestra, teď ho našli mrtvého
12.01.
Vyděsily ho petardy

Mladík našel Pavla (†89) mrtvého. "Měl potrhanou tvář," popsal!

Příběh dědečka, kterého na Silvestra vyděsily petardy a zmizel, sledovalo celé Slovensko. Příběh ale neměl šťastný konec. Pavla našli o týden později mrtvého nedaleko nádraží. Nálezci teď popsali, jak děsivý to byl pohled.

Prásk.tv píše:

Alexander Bekasov - 1
čtěte o tématu nález na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

V Českých Budějovicích našli dvě těla! Není vyloučená sebevražda
aktualizováno 09.01.
policejní vyšetřování

V Českých Budějovicích nalezli dvě těla, není vyloučena vražda

Od pondělního odpoledne vyšetřují jihočeští kriminalisté nález dvou těl v jednom z domů v Českých Budějovicích. Zatím není jasné, co přesně se stalo, policie, která byla na místě činu až do pozdních hodin, ale nevyloučila násilný čin ani sebevraždu.

Letadlo společnosti Etihad
08.01.
porod ve vzduchu

Horor na palubě letadla: Na toaletách našli mrtvolku miminka

Hrůzný pohled se naskytl zaměstnancům letecké společnosti Etihad na palubě letadla, které přistálo na jakartském mezinárodním letišti. Na toaletě objevili mrtvé novorozeně, zabalené v igelitce. Odhodila ho tam matka, která dítě porodila přímo v letadle.

Požár dřevěnice v Horní Bečvě
aktualizováno 24.12.
rozsáhlý požár

Po požáru dřevěnice na Vsetínsku našli v troskách tělo

Štědrý den poznamenala tragédie v Horní Bečvě na Vsetínsku, kde jen hodinu po půlnoci začal hořet rodinný dům. S rozsáhlým požárem bojovali hasiči dlouhé hodiny. Uvnitř domu nad ránem hasiči objevili ohořelé lidské tělo. Zatím není jasné, o koho se jedná.

Zapadlé auto - Ilustrační foto
aktualizováno 20.12.
vyšetřování policie

Hrůzný nález: V autě uprostřed pole sedělo nehybné tělo

Kolemjdoucí u Týnce čekal v poli velmi hrůzný nález, v autě totiž seděl muž, který nejevil známky života. Přivolaní policisté a lékař už mu nemohli pomoci. Muž nicméně v zapadlém autě neumrzl, ale s velkou pravděpodobností spáchal sebevraždu. Není jasné, proč odjel do polí a co ho k činu vedlo.

Moniku měl ubít její přítel
14.12.
Brutální vražda

Monika předpověděla vlastní smrt! Poslala vzkaz, pak ji přítel ubil

Mladou Slovenku podle policie brutálně zavraždil její přítel. Moničino bezvládné tělo našli záchranáři v kaluži krve a už jí nedokázali pomoci. Žena přitom si přitom jen týden před smrtí konec předpověděla.

Dopis Ježíškovi
aktualizováno 08.12.
chlapce vypátrali

Tomáškův dopis Ježíškovi našli v Polsku. Přání mu chtějí splnit

Skupina přátel z polské Poznaně pátrá po malém Tomáši Slavíkovi z Čech. Našli totiž jeho dopis pro Ježíška a rádi by mu jeho přání splnili. Dopis, připevněný na balónku, urazil stovky kilometrů. Po autorovi dopisu pátraly stovky lidí na sociálních sítích a Tomášek se nakonec našel.

Želvy zelenavé v pražských Štěrboholích
aktualizováno 30.11.
Pozdvižení ve Štěrboholích

Želvy za statisíce běhaly po Praze! Nikdo je nechce, skončily v zoo

Ochranáři řeší záhadu 264 želv, které se pohybovaly v květnu po pražských Štěrboholích. Inspekce životního prostředí čekala půl roku, jestli se k nim někdo nepřihlásí. Majitele se ale najít nepodařilo, a tak želvy zelenavé zatím skončily v pražské a plzeňské zoologické zahradě.