Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

hvězda internetu

Sháněla peníze pro rodinu a našla tisíce! Udělala něco neskutečného

Čeká třetí dítě a náramně by se jí proto hodily peníze. Ani ve finanční nouzi ale neztratila Jess Andersonová (22) charakter. Když v bankomatu náhodou našla zapomenuté stovky liber, celý obnos odevzdala. V očích rodiny i zbytku světa je nyní hrdinkou a odvděčil se jí i šťastný majitel peněz.

Děti našly peníze v Pardubicích
Aktualizováno 28.4. 2017 17:57
malí hrdinové Pardubice

Chlapci našli tisíce! Co udělali, strážníky tak dojalo, že je odměnili

Dva chlapci v centru Pardubic našli osm tisíc korun. Ani na vteřinu nezaváhali a okamžitě je předali Městské policii. Strážníky přitom tak dojali, že je za příkladné chování odměnili. Stalo se to už před několika dny, peníze ale stále nikdo nepostrádá.

Policejni pyrotechnik
Aktualizováno 26.4. 2017 19:53
zásah pyrotechnika

Podezřelý předmět uzavřel okolí americké ambasády v Praze!

Policejní pyrotechnik zasahoval nedaleko americké ambasády v Praze. Policie tam uzavřela okolí kvůli podezřelému předmětu. Nakonec se ukázalo, že poplach byl planý.

Prásk.tv píše:

Kufr
čtěte o tématu nález na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Dezert Omira, Dezert Billa
Aktualizováno 26.4. 2017 22:02
skryté nebezpečí

Tisíce pudingů mizí z trhu! Našli v nich kovové úlomky, nemáte je?

Státní veterinární správa (SVS) nařídila stáhnout z prodeje pudinkové dezerty od německého výrobce Neuburger Milchwerke GmbH & Co. V balení desertu se našly kovové úlomky. Po stažení výrobku z trhu budou pudinkové dezerty vráceny zpět výrobci, nebo zlikvidovány.

Muž našel poklad tam, kde by ho nikdo nečekal
Aktualizováno 15.4. 2017 20:54
moravský kras

Úžasný nález: Našel poklad tam, kde by ho nikdo nečekal

Na Blanensku se podařilo jednomu šťastlivci objevit stříbrný poklad na místě, kde by ho ani archeologové nehledali. Mince někdo schoval mezi skály na těžko přístupné stráni daleko od civilizace. Poklad si teď poprvé mohou prohlédnout návštěvníci Moravského Krasu.

Neví se, co se stalo

Další smrt u kolejí: V Kolíně našli u trati mrtvolu mladé ženy

Tělo teprve dvacetileté ženy našli v úterý u kolejí přímo v centru středočeského Kolína. Jak dlouho tam mrtvola ležela, policisté zatím neví. Neví ani, jestli ženu srazil vlak, místo nálezu totiž od kolejí odděluje plot. Co se stalo, prozradí zřejmě až soudní pitva.

Nález ženského těla v řece Jizeře u Mladé Boleslavi - 1
Aktualizováno 4.4. 2017 15:12
hrůzný nález

V Jizeře plavalo tělo ženy, policie pátrá po její totožnosti

Středočeští policisté se od úterý zabývají nálezem ženského těla v řece Jizeře. K případu vyrazili nejen kriminalisté, ale i hasiči, koroner a lékař. Při bližším ohledání nebylo zjištěno cizí zavinění, i přes to byla nařízena soudní pitva.

Nalezený předmět připomínající leteckou pumu - 3
Aktualizováno 24.3. 2017 16:44
okolí uzavřeno

Poplach v Praze: Na staveništi našli leteckou pumu! Část chyběla

V pražských Letňanech zasahovala policie. Na místě byl ohlášen při výkopových pracích nález předmětu připomínající leteckou pumu. Nakonec se ukázalo, že žádné nebezpečí nehrozí.

Záběry kamer

V restauraci zapomněl drahý notebook! Tohle udělali nálezci

Policisté zveřejnily záběry kamer z rychlého občerstvení na pražském Proseku. Zachycují mladíka, který u stolu zapomněl batoh s notebookem a dalšími cennostmi. O chvíli později ho odnáší trojice lidí, které teď hledá policie. Neviděli jste je?

Noční můra

Děti našly rodiče mrtvé: "Mamka a taťka jsou studení," volaly policii

Čtyři děti zažily opravdovou noční můru. Rodiče je nevzbudili do školy, a tak se rozhodly zjistit, co s nimi je. V ložnici však našly jen nehybná těla. Maminka s tatínkem se zřejmě předávkovali silnými drogami.