Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - utonutí
07.07.
Nález v Tachově

Muž našel v potoce bezvládné tělo! Slovák spadl z lávky a zemřel

Bezvládné tělo 36letého cizince našel kolemjdoucí v tachovském potoce. Muži, kterým má být Slovák, už nebylo pomoci. Podle policie zřejmě v noci spadl z lávky.

Pyrotechnici u hotelu
aktualizováno 25.06.
zásah pyrotechnika

Poblíž hotelu našli trhavinu. Podle policie mohla kdykoliv bouchnout!

Ostrý výjezd mají za sebou královéhradečtí pyrotechnici. V domě jen pár metrů od hotelu v centru Potštejna na Rychnovsku totiž nový majitel objevil staré válečky s trhavinou. Pyrotechnici potvrdili, že výbuch mohl nastat prakticky kdykoli. Výbušnina byla velmi nestabilní, a tak ji museli odpálit hned na louce za obcí.

Nález dvou pytlů s živými hady v Praze - 4
25.06.
galerie nečekaný nález

Lovecký pes venku vyčenichal krajty! Živí hadi byli ukrytí ve křoví

Velké překvapení čekalo na majitele loveckého psa, který v křoví nedaleko pražské ulice Tupolevova o víkendu vyčenichal dva exotické hady. Podle strážníků šlo asi o metr dlouhé krajty uzavřené v pytli, skončily v útulku.

Prásk.tv píše:

Rodina našla poklad na půdě - 1
čtěte o tématu nález na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Sbírka meteoritů v muzeu
aktualizováno 22.06.
objekty z vesmíru

Na Karlovarsku hledají kámen z vesmíru. Takhle ho poznáte

Hledači pokladů zavětřili příležitost, když tento týden pronikla na svět zpráva, že do oblasti u Karlových Varů dopadly kusy meteoritu. Málokdo ale tuší, co konkrétně má hledat a jak po nálezu vlastně postupovat, aby se zachovala vědecká ale i komerční hodnota.

Nález těla v Hradební ulici - 2
aktualizováno 07.06.
nález těla

Záhadná mrtvola v centru Prahy. Tělo leželo ve světlíku delší dobu

Pražští policisté vyjeli ve čtvrtek odpoledne do Hradební ulice, kde bylo nalezeno lidské. Mrtvý muž byl ve světlíku delší dobu, tělo se již rozkládalo a silně zapáchalo. Policie zatím neví, o koho šlo, ani jak se tělo do světlíku dostalo.

Nález těla zaklíněného v kontejneru na Černém Mostě - 7
aktualizováno 07.06.
Smrt mezi textilem

V kontejneru v Praze ležela mrtvola, muž se nejspíš udusil

Pražští policisté od čtvrtečního rána řeší smrt zatím neznámého muže, který na Černém Mostě uvízl v kontejneru na textil. Podle prvotních informací vše nasvědčuje tomu, že se muž udusil.

Lebka - nález Blanensko
06.06.
Šokující nález

Muž v zemi našel lebku exmanžela své ženy s dírou po sekeře!

Obrovský šok má za sebou Rus ze Sibiře, který při sázení brambor na zahradě v zemi objevil lidskou lebku. Jeho manželka přispěchala s okamžitým vysvětlením, které mu ovšem na klidu nepřidalo.

Vyšetřování pádu kubánského Boeingu
aktualizováno 20.05.
letecká tragédie

Pád boeingu na Kubě: Nález černé skříňky, tři ženy dál bojují o život

Podle kubánských úřadů již byla nalezena první ze dvou černých skříněk z kubánského letadla, které se v pátek zřítilo těsně po startu z letiště Josého Martího v Havaně. Při strašlivé letecké katastrofě zemřelo 110 lidí, tři ženy jsou v kritickém stavu v nemocnici.

Nález trezoru v New Yorku
16.05.
Milionový nález

Pár uklízel zahradu. Našel trezor s diamanty, zlatem a bankovkami

Neuvěřitelný nález se povedl americkému páru z newyorské čtvrti Staten Island. Při úpravách zahrady našli manželé společně s dělníky starý trezor. Byly se v něm peníze a šperky v hodnotě přes milion korun. Pár si ale nález nenechal.

Melania Trump - 7
aktualizováno 14.05.
V nemocnici zůstane

Melania Trumpová musela náhle na operaci! Měla nález na ledvině

Americká první dáma musela na operaci ledviny! Lékaři Melanii Trumpové odstranili "nezhoubný nález", v nemocnici bude do konce týdne. Během zákroku byl přítomen i prezident Donald Trump.