Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

vyšetřování policie

Totožnost neznámá: Na břehu Berounky bylo nalezeno tělo

V Řevnici na břehu řeky Berounky bylo ve čtvrtek nalezeno lidské tělo. ČTK to dnes řekl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa. Zatím nejsou známy totožnost ani pohlaví mrtvého. Bližší okolnosti úmrtí určí až nařízená soudní pitva.

Kostra
Aktualizováno 8.6. 2017 12:55
Podivuhodný nález

Ohromující objev: Člověk existuje o 100 tisíc let déle, než se myslelo!

Vědci v Maroku našli fosilie člověka (Homo sapiens) staré 300.000 let. Jsou tak o 100.000 let starší než dosud známé nejstarší kosti člověka rozumného. O senzačním objevu mezinárodního týmu vědců informuje ve svém nejnovějším vydání časopis Nature.

Vrátili peněženku s penězi
Aktualizováno 30.5. 2017 18:15
nečekaný nález

Tomáš našel peněženku s 37 tisíci a vrátil ji. Odměna ho zaskočila!

Když Tomáš našel na toaletě čerpací stanice u Trenčína peněženku s 1400 eury (asi 37 tisíc korun), neváhal a na nečekaný nález upozornil dálniční policii. Společně pak vyhledali majitele, který neměl ani tušení, o jaké cennosti přišel. Jak se přiznal, peníze byly firemní - a podle toho se také nálezci odměnil.

Prásk.tv píše:

Muž si nechal nalezený mobil - 1
čtěte o tématu nález na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Otřesný nález na Mělnicku: Policii zaměstnává tělo neznámého muže

Čtvrteční odpoledne narušil nález mrtvého těla u obce Libiš na Mělnicku. Policisté zatím nedokázali určit totožnost neznámého muže, více světla by do případu měla přinést nařízená soudní pitva.

Nevrátil peněženku
Aktualizováno 10.5. 2017 13:39
povedený zlodějíček

Našel peněženku a slíbil, že ji vrátí. Pak si to rozmyslel! Poznáte ho?

Orlickoústecká policie pátrá po muži, který na toaletě čerpací stanice ve Vysokém Mýtě našel peněženku. Přestože slíbil obsluze, že ji donese na nejbližší policejní služebnu, ještě to neudělal. Teď má poslední možnost vyváznout bez trestu, jinak mu za krádež hrozí vězení.

Granát
Aktualizováno 9.5. 2017 22:35
mohlo to skončit tragédií

Muž našel na půdě granát. Odvezl ho před policejní stanici a odjel!

Policisté od včerejšího odpoledne vyšetřují případ nálezu munice v Mirovicích. Muž tam v rodinném domě našel dělostřelecký granát. Místo toho, aby zavolal policisty, odvezl ho před policejní služebnu a tam ho nechal. Zachoval se tak tím nejhorším možným způsobem.

Nález letecké pumy v Plzni
Aktualizováno 6.5. 2017 21:54
evakuace okolí

Oslavy svobody v Plzni narušil nález letecké pumy z války

Sobotní odpoledne v Plzni narušil nález letecké pumy z období druhé světové války. K nálezu u kolejiště poblíž ulice Jateční vyrazili policisté, hasiči a pyrotechnik. Kvůli nálezu byl přerušen provoz na trati v úseku Plzeň - Třemošná u Plzně. Krátce před půl sedmou se podařilo leteckou pumu zneškodnit.

hvězda internetu

Sháněla peníze pro rodinu a našla tisíce! Udělala něco neskutečného

Čeká třetí dítě a náramně by se jí proto hodily peníze. Ani ve finanční nouzi ale neztratila Jess Andersonová (22) charakter. Když v bankomatu náhodou našla zapomenuté stovky liber, celý obnos odevzdala. V očích rodiny i zbytku světa je nyní hrdinkou a odvděčil se jí i šťastný majitel peněz.

Děti našly peníze v Pardubicích
Aktualizováno 28.4. 2017 17:57
malí hrdinové Pardubice

Chlapci našli tisíce! Co udělali, strážníky tak dojalo, že je odměnili

Dva chlapci v centru Pardubic našli osm tisíc korun. Ani na vteřinu nezaváhali a okamžitě je předali Městské policii. Strážníky přitom tak dojali, že je za příkladné chování odměnili. Stalo se to už před několika dny, peníze ale stále nikdo nepostrádá.

Policejni pyrotechnik
Aktualizováno 26.4. 2017 19:53
zásah pyrotechnika

Podezřelý předmět uzavřel okolí americké ambasády v Praze!

Policejní pyrotechnik zasahoval nedaleko americké ambasády v Praze. Policie tam uzavřela okolí kvůli podezřelému předmětu. Nakonec se ukázalo, že poplach byl planý.