Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nález těla ve Strakonicích
16.09.
Neví se, co se stalo

Záhadná smrt! Ve Strakonicích našli v řece mrtvého muže

Policisté a hasiči zasahovali v sobotu dopoledne na řece Otavě ve Strakonicích. Kolemjdoucí si všimli, že v řece plave zřejmě lidské tělo. Bohužel nešlo o figurínu, jak všichni doufali, ale o tělo přibližně padesátiletého muže.

V liberecké popelnici našli mrtvé miminko
08.09.
Testy DNA

V popelnici našli mrtvé miminko, hledá se matka. Prověří 400 žen

Už sedm měsíců pátrá Liberecká policie po matce mrtvého miminka, kterého mezi 10. a 11. únorem někdo vyhodil do kontejneru. Vyslechnuty byly stovky lidí. Novou nadějí by teď ale mohly být plošné odběry DNA, které budou provedeny u zhruba čtyř stovek vytipovaných žen.

Peníze a půjčka - ilustrační foto
08.09.
Nemá nárok

Strážnice našla 11 milionů! Vrátila je majiteli, ten jí nedal ani korunu

Brněnská strážnice při pochůzce objevila tašku s tureckými bankovkami v hodnotě přes jedenáct milionů korun. Neváhala ani chvíli a přinesla je na služebnu. Podařilo se jí dokonce vypátrat šťastného majitele. Ale za svoji poctivost nedostane ani korunu.

Prásk.tv píše:

Muž našel po roce ztracenou kameru
čtěte o tématu nález na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Křižník Indianopolis
aktualizováno 20.08.
nádhera! významný nález

V Pacifiku našli vrak amerického křižníku z 2. světové války! FOTO

V hlubinách Pacifiku našli výzkumníci vedení spoluzakladatelem Microsoftu Paulem Allanem vrak poslední potopené lodi v průběhu druhé světové války - americký křižník Indianopolis. Japonská ponorka ho poslala ke dnu 30. července 1945, z posádky o 1200 námořnících přežilo jen 316 lidí.

Důchodkyně - ilustrační
17.08.
poctivá nálezkyně

Důchodkyně našla na ulici v Brně téměř čtvrt milionu! Vše vrátila

Co byste dělali, kdybyste na ulici našli tašku se čtvrt milionem korun? Důchodkyně z Brna prokázala, že má srdce na pravém místě, a celý obnos vrátila.

Nález lidské kostry u Máslovic nedaleko Prahy
aktualizováno 14.08.
Děsivý objev

U Prahy našli v lese část kostry, ležela tam až dvacet let

Od soboty středočeští kriminalisté řeší záhadu - u obce Máslovice nedaleko Prahy totiž byly objeveny lidské ostatky. Na velmi těžko přístupném místě mohly ležet i dvacet let, uvedla agentura Aktu.cz.

Nález mrtvoly v Rakovníku
aktualizováno 14.08.
Objev u Jílového

Záhada na Děčínsku: V lese našli kostru člověka! Neví se, kdo to je

Lidé našli v lese nedaleko Jílového na Děčínsku kostru člověka. Policejní experti nebyli schopni na místě určit, jak dlouho tam ležela, ani zda šlo o muže nebo ženu. Kriminalisté proto nařídili pitvu, která by měla objasnit, jak došlo k úmrtí.

Zápřednice
aktualizováno 04.08.
pavouk v dětském bazénku!

Další případ: Žena v Kladně našla na zahradě jedovatou zápřednici!

Další případ výskytu jedovaté zápřednice ohlásila žena ze středočeského Kladna. Nebezpečného pavouka našla v pátek dopoledne v dětském bazénku na dvoře svého domu.

Peníze
aktualizováno 08.08.
poctivost se vyplácí!

Chtěl si trochu přivydělat a získá statisíce! Brigádník našel batoh

Nejmladší brigádník slovenské pumpy může přemýšlet nad tím, co udělá se štědrou odměnou 30 tisíc eur (asi 780 tisíc korun). Na tu si může dělat nárok, protože policii předal batoh plný peněz, který našel v práci. Měl by dostat deset procent z nalezené sumy.

Puma
aktualizováno 01.08.
našlo se

Hledané mládě pumy museli skolit střelou! Vběhlo lidem na zahradu

Mládě pumy, které v pondělí ráno prchlo z malé zoo ve Zvoli u Prahy, se podařilo najít. Jak informuje vedení města, kotě vběhlo na soukromou zahradu ve Vraném nad Vltavou, kde bylo také odchyceno. Nejprve ho ale museli uspat narkotizační střelou.