Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Čištění špinavé sedačky
aktualizováno včera 12:06
Vánoční úklid

Žena levně vyčistila sedačku. Její nápad je předvánočním hitem

Vánoce se blíží a tak se jistě ještě mnoho z vás chystá na úklid. Pokud plánujete čistit sedačku, seznamte se s metodou, se kterou přišla žena z Queenslandu v Austrálii. Vyjde vás totiž jen na pár korun!

Meghan Markle - 2
29.07.
královská rodina

Meghan ostře kritizoval bulvár, teď všem zavřela pusy!

Stejně jako Kate se i Meghan snaží neutrácet královské peníze. Nejenže používá oblečení, které si koupila za svobodna, ale opakovaně nosí i stejné doplňky. I když se styl Meghan po svatbě změnil a na oficiální akce se obléká odlišně, některých věcí se vzdát nehodlá.

Cestovní pas
25.07.
kdy nejvýhodněji nakoupit

V některých dnech jsou letenky výrazně levnější. Ušetřete balík!

Jezdíte na dovolenou raději autem, protože vám letenky přijdou moc drahé? Možná jen nevíte, kdy si je koupit. Existují totiž dny, kdy můžete ušetřit pořádný balík peněz.

Prásk.tv píše:

Amanda Holden
čtěte o tématu úspora na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Četl jsem reklamu Sberbank, kde nabízíte v rámci Vánoční akce bonusovou sazbu 2,89 % na půjčky a konsolidace. Dostane ji opravdu každý, nebo jsou v tom různé skryté háčky?

Horko - 2
17.06.
Klimatizace a větráky

Horké léto zvedá účty za elektřinu. Praktické rady, jak ušetřit!

Neobvykle teplé počasí přinutilo Čechy, aby začali mnohem dříve používat klimatizace. Energetici hlásí nárůsty odběrů, ale protože elektřina podražila, tak jsou teplé dny draze vykoupeny. Hlouběji do kapsy ale musíme sáhnout i kvůli zvyšování cen potravin nebo pohonných hmot.

Stavba domu
25.03.
stavební zákon

Změna v zákoně: Stavba domu teď vyjde až o polovinu levněji!

Za stavbu domu teď můžete výrazně ušetřit. Podle odborníků díky novele stavebního zákona vzroste mezi Čechy zájem o stavbu svépomoci. To hraje do karet především zájemcům o pořízení bungalovu, který si lidé vlastníma rukama staví nejčastěji.

Zimní a letní režim oken
03.03.
ušetřete za teplo

Táhne vám okny? Asi jsou špatně nastavená! Takhle to změníte

V současných mrazech se jen málokomu chce chodit ven. Jenže co když na vás netěsnícími okny doráží zima také doma? Důvodů může být několik – okna mohou být stará nebo špatně nastavená. Řešení na váš problém se ale najde vždycky!

Topení - 2
09.02.
topná sezóna

Ušetřete za teplo tisíce ročně. Vyzkoušejte jednoduchý trik!

Ačkoli zima zatím mírným počasím připomínala spíše jaro, v posledních několika dnech o sobě dala významně vědět. A to donutilo mnoho lidí více topit. Poradíme vám, co dělat, abyste se nemuseli děsit účtu za teplo.

Balení dárků
06.12.
tipy, jak ušetřit

Na Vánoce padnou hory papíru! Pokryje dálnici z Prahy do Ostravy

Vánoce by sice měly být svátky klidu a míru, kdy se celá rodina sejde pohromadě, v poslední době se ale tradiční význam Vánoc kamsi vytrácí. Pohodu střídá stres ze shánění dárků, pečení a nekonečného úklidu.

Rekonstrukce
04.09.
jak na to?

Získejte statisíce na zlepšení bydlení. Stát spustil nové dotace!

Dotaci ve výši až několik stovek tisíc korun mohou dostat ti, kteří se zapojí do programu Nová zelená úsporám (NZÚ). Ten startuje právě dnes. Pokud jej navíc zkombinují s kotlíkovou dotací, dostanou od státu bonus 40 tisíc korun.

Jak ušetřit doma za elektřinu, když jsme na dovolené
10.07.
rady a tipy jak ušetřit?

Největší žrouti energií: Elektřinu doma kradou, i když jste v cizině!

Ať už se válíte u moře, stanujete, nebo šplháte na vrcholky hor, účet za domácí spotřebiče zanechané v pohotovostním režimu dál roste, a výlet se vám tak může pořádně prodražit.