Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Voda z polí zaplavuje domy
aktualizováno 13.06.
Záplavy z polí

Na Jihlavsku vyplavuje obyvatele voda z polí. Viní z toho kukuřici

S bleskovými záplavami se opakovaně v těchto dnech potýkají na Jihlavsku. Většinou za ně může, po silných bouřkách a přívalových deštích, voda z polí, na nichž jsou vysázeny plodiny, hlavně kukuřice, které extrémní srážky nedokážou zadržet.

Smrtelná nehoda na dálnici D1 u Jihlavy
aktualizováno 08.06.
Komplikace na Vysočině

Hromadná nehoda uzavřela dálnici D1, jeden člověk zemřel!

Hromadná nehoda čtyř aut u Jihlavy zablokovala dálnici D1 směrem na Brno. Auta se srazila asi dvě hodiny po čtvrteční půlnoci a havárie má bohužel tragické následky - jeden z účastníků zemřel. Provoz se podařilo obnovit po více než pěti hodinách.

Blesková povodeň v Brtnici na Jihlavsku
aktualizováno 06.06.
Záplavy na Jihlavsku

Voda strhla silnici, ničila i domy. Škody za povodeň jsou milionové

V Brtnici na Jihlavsku, kterou vyplavily víkendové bleskové povodně, začali sčítat škody. Vedení města i likvidátor pojišťovny, který na místo ve středu přijel, odhadují, že jen na obecním majetku půjdou do desítek milionů korun. Další nejméně milionové škody mají na svých majetcích přímo vyplavení lidé.

Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Zapálené vatry
aktualizováno 30.04.
Zbylo jen spáleniště

Zkažené čarodějnice: Na Vysočině řádil žhář, zapaloval vatry

V pondělí nás čeká filipojakubská noc, a tedy oslava jara a pálení čarodějnic. Ve třech obcích na Vysočině, ale budou asi bez ohňů - někdo jim tam totiž připravené vatry zapálil už v noci na dnešek.

Dívku (9) srazilo auto
11.04.
Tragédie u Jihlavy

Dívka (9) spěchala do školy, na přechodu ji smetlo auto!

V Dobroníně na Jihlavsku se ráno stala vážná nehoda - na přechodu pro chodce tam auto srazilo malou dívku, kterou pak záchranáři převezli s vážnými zraněními do nemocnice.

Býk
aktualizováno 23.03.
vážná zranění

Býk nechtěl na porážku a napadl muže. Ten teď bojuje o život

S velmi vážným zraněním skončil v nemocnici pracovník masokombinátu v Kostelci u Jihlavy. Napadl ho býk, kterého vedl na jatka.

Ledovec na Jihlavsku
14.02.
rarita na jihlavsku

Úchvatná podívaná: Z trubky stříká voda, tvoří ledový skvost

Takhle umí čarovat jen příroda. V Lovětíně na Jihlavsku vzniká v těchto dnech obří ledový monument. Místní jsou na něj pyšní, i když zároveň vědí, že jim kvůli počasí brzy roztaje.

Pátrání po Jiřím D. bylo odvoláno
aktualizováno 16.12.
střelba v Jihlavě

Vražda v Jihlavě: Má už policie podezřelého? Z pátrání ho vyřadili

Jiří D. (63), exmanžel ženy, kterou zatím neznámý pachatel zastřelil v Jihlavě, byl zařazen v policejním pátrání. Podle kriminalistů je možným podezřelým z její vraždy právě on. Auto, po kterém policie pátrala, už bylo nalezeno. Stejně tak už policie pravděpodobně našla možného pachatele. Z databáze hledaných osob byl už odstraněn.

Diváci TV Nova pomohli rodině, které vyhořel dům
aktualizováno 13.12.
Vlna solidarity

Dům jim před Vánoci lehl popelem, diváci TV Nova se rozhodli pomoct

Obrovská vlna solidarity se mezi diváky televize Nova zvedla po pondělním odvysílání reportáže o rodině, které na Jihlavsku před Vánocemi vyhořel celý dům. Lidé chtějí pomáhat. Obec kvůli tomu teď zřizuje speciální účet.

Děravá silnice
aktualizováno 28.10.
Odfláknutá práce

ŘSD nechalo vloni za 262 milionů opravit silnici. Už je zas samá díra

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) se nestačí divit, jak také může vypadat silnice, kterou stavební firmy opravovaly loni za stovky milionů korun. Jeden takový případ mají na Jihlavsku. A přitom nejde o žádnou okresku, ale o část hlavního tahu. ŘSD požaduje nápravu.