Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

kauza Kramný

Nové důkazy pro Kramného? Je to nesmysl, rozčilují se protistrany

Spolek Šalamoun, který dlouhodobě bojuje za osvobození Petra Kramného, vyrazil do dosud nejtvrdšího útoku. Podle něj vzorky tkáně nedokazují smrt obětí elektrickým proudem. Státní zástupce i právnička pozůstalých to odmítají.

Petr Kramný - důkazy
Aktualizováno 20.6. 2017 21:24
šalamoun hledá pravdu

Zvrat v případu Kramný? Nové důkazy vylučují použití elektřiny!

Spolek Šalamoun vyrazil do útoku za obranu Petra Kramného. Chce dosáhnout jeho osvobození a vydal až nebývale ostré prohlášení. O nevině Kramného podle spolku svědčí to, že Monika a Klára údajně nezemřely po zásahu elektrickým proudem.

Jan Kočka přichází k soudu
Aktualizováno 23.5. 2017 12:57
Kauza TSK

Razie u podnikatele Kočky: V domě hledali detektivové důkazy!

Detektivové zajišťují dokumenty ke kauze ovlivňování zakázek pražské technické správy komunikací. Podle webu Echo24.cz byli i v domě podnikatele Jana Kočky. Jde o podezření z podplácení a sjednání výhody při zadání veřejné zakázky.

Prásk.tv píše:

Muž zavraždil jsvou rodinu - 1
čtěte o tématu důkazy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

Megalodon stále žije?
Aktualizováno 7.5. 2017 12:18
prastarý predátor

Obří žralok Megalodon: 30metrové monstrum žije v oceánu, tvrdí lidé

Obří žralok Megalodon byl miliony let postrachem oceánů. Měřil i třicet metrů a jeho zuby dosahovaly délky až 17 centimetrů. Podle některých vědců vyhynul už před 2 miliony let. Čas od času se ale objeví svědci, kteří tvrdí, že monstrum na vlastní oči viděli i v současné době!

Důležité rozhodnutí

Kauza Kramný: Policie řekla, jak to bylo s manipulací s důkazy!

Další rána pro Petra Kramného! Krom toho, že Nejvyšší soud zřejmě zamítl jeho dovolání, v případu údajné manipulace s důkazy padlo klíčové rozhodnutí. Brněnští policisté zjistili, že s důkazy skutečně bylo manipulováno, rozhodli ale, že jen vinou lidské chyby a trestní oznámení, které podal spolek Šalamoun, odložili.

Petr Kramný, Pavel Kučera
Aktualizováno 6.3. 2017 19:09
Pavel Kučera

Uznávaný soudce: Důkazů je málo, Kramného bych neodsoudil!

Spolek Šalamoun, který pomáhá odsouzenému Petrovi Kramnému, vytasil další eso. V rozhovoru pro stránky spolku vyjádřil své pochybnosti nad odsouzením Petra Kramného i dlouholetý místopředseda Nejvyššího soudu Pavel Kučera. Vyšetřovatelům vyčetl celou řadu věcí, které měli v průběhu kauzy provést a neprovedli.

Petr kramný - advokát Jan Černý
Aktualizováno 24.2. 2017 15:48
poslední možnost?

Kramného naděje na nový proces žije! Soudci čelí této ostré kritice

Petr Kramný sice byl loni odsouzen za vraždu své manželky a dcery k 28 letům vězení, stále se ale najde řada lidí, kteří věří v jeho nevinu. Snad nejvíce za něj bojuje Spolek Šalamoun. Ten tvrdí, že soudkyně mohla být podjatá a odposlechy, které poslaly Kramného za mříže, nelegální.

slepá spravedlnost?

Rath by mohl vyváznout bez trestu! Kvůli "špatným" důkazům

Existuje vážná obava, že David Rath by mohl zcela uniknout trestu za korupci. Jeho případ ještě není pravomocně uzavřený a teď to vypadá, že by obhájci mohli kvůli procesním chybám napadnout klíčové důkazy. V krajním případě by tak Rath ani nemusel být odsouzen, píší dnešní Lidové noviny.

Tisková konference k sestřelení MH17
Aktualizováno 29.9. 2016 12:23
sestřelení letadla

MH17: Spiknutí proti Moskvě? Rusko našlo chyby ve vyšetřování

Mezinárodní vyšetřování katastrofy letu MH17 ukázalo, že bylo malajské letadlo sestřeleno raketovým systémem BUK dovezeným z Ruska. Do popředí se nyní dostávají hlasy, které pochybují o pravdivosti vyšetřování, protože vyšetřovací tým z bezpečnostních důvodů nezveřejnil některé klíčové důkazy.

Robert Šlachta
Aktualizováno 24.6. 2016 21:37
spor o policii

Zklamání z výboru: Šlachta chce přednést důkazy před komisí

Zklamání. Tak popisuje odcházející šéf protimafiánského útvaru Robert Šlachta výsledek čtvrtečního jednání sněmovního bezpečnostního výboru, kde se poslanci ani po dvou hodinách nedomluvili na programu a policista tak nemohl promluvit. Šlachta ale stále věří, že bude šance informace, které prý dokazují údajné propojení špiček policie s podsvětím , přednést před parlamentní vyšetřovací komisí.