Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda u Českých Budějovic - 4
aktualizováno 31.01.
Smrtelná nehoda

U Budějovic se srazil náklaďák s audi, hlavní tah na Písek stál

Tragická nehoda uzavřela ve středu ráno silnici I/20 z Českých Budějovic na Písek a dále na Plzeň. U rybníku Volešek se srazilo osobní auto značky Audi s kamionem. Řidič audi na místě zemřel. Na místě došlo také k dalším nehodám, když řidiči nedobrzdili a narazili do aut, která stály v koloně.

Policie ČR - ilustrační - 4
aktualizováno 31.01.
Pátrání policie

Našli těhotnou Janu (17), která utekla z nemocnice. Je v pořádku

Jihočeští kriminalisté pátrali po sedmnáctileté Janě, která utekla z nemocnice. Na gynekologii byla hospitalizována s podezřením na rizikové těhotenství. Dívce i dítěti může hrozit nebezpečí!

Šárka z Výměny manželek
24.01.
jak žijí dnes

Smutné přiznání po Výměně: Petr možná bude muset na léčení

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Šárka z Budějovic se dostala do pražské rodiny, kde žena vyznává veganství a manžel nejde pro kritické slovo daleko. Jak na natáčení vzpomíná?

Obchodní sdělení

Vyberete si saně, nebo lyže?

Nahoru za hodinu a půl, a to se saněmi na zádech. Dolů za 4 a půl minuty, ale na saních. Tak se dá charakterizovat výkon vítěze prvního sáňkařského závodu, který se na Černé hoře v Krkonoších jel před 120 lety. Po stejné trase se můžete projet i dnes, jen s tím rozdílem, že nahoru vás vyveze kabinková lanovka.

Dítě v nemocnici
aktualizováno 22.01.
stav zraněných

Auto srazilo děti na přechodu. Zraněný chlapec je stále na JIP!

Jedno ze čtyř dětí, které v sobotu na sídlišti Máj srazilo auto, stále zůstává v českobudějovické nemocnici. Se středně těžkým zraněním leží na jednotce intenzivní péče.

Nehoda v Českých Budějovicích
aktualizováno 20.01.
Nehoda v Českých Budějovicích

Auto po nehodě vletělo do dětí na přechodu. Čtyři zranění!

K vážné nehodě došlo v sobotu v podvečer v Českých Budějovicích. Na sídlišti Máj se srazila dvě osobní auta. Jedno z nich náraz odhodil na ostrůvek, kde čekala skupina dětí. Auto čtyři z nich zranilo, dvě mají vážná zranění.

Tragická smrt v Českých Budějovicích
13.01.
soudní pitva

Tragickou smrt páru v Českých Budějovicích stále halí nejasnosti

Závažný případ tragické smrti páru z Českých Budějovic stále nemá jednoznačné řešení. Jihočeští kriminalisté se po vyhodnocení všech nových poznatků přiklání k verzi vraždy a sebevraždy. Případ podle nich ale stále není jednoznačně vyřešený, vyhodnocování stop ještě zdaleka není na konci.

Zásah cizinecké policie
aktualizováno 21.12.
cizinecká policie

V Českých Budějovicích zadrželi tři uprchlíky, ukrývali se v kamionu

Celníci při úterní prohlídce odstaveného kamionu v Českých Budějovicích zažili pořádné překvapení. Uvnitř se ukrývali tři uprchlíci z Afghánistánu, kteří byli následně zadrženi policií. Řidičem kamionu je turecký občan. Ten by podle policie mohl figurovat jako převaděč, přestože uvedl, že o černých pasažérech nic nevěděl.

Meteorit spadl na České Budějovice - 3
aktualizováno 10.12.
galerie vzácný nález

Na Česko dopadly dva meteority. Pomozte je najít! MAPA DOPADU

Astronomové zachytili přesně před týdnem pád meteoritu nad Českými Budějovicemi. Ze záznamů vysledovali, že na zem dopadly nejméně dva větší kusy, které teď chtějí najít. Prosí o pomoc i veřejnost.

Vánoční stromy v Česku
aktualizováno 06.12.
pošlete fotky

Města rozzářily vánoční stromky. Který je nejhezčí?

Centra malých i velkých měst se rozzářila vánočními barvami. Na náměstích stojí ozdobené stromky. Které jsou ty nejhezčí? Pošlete i fotku z vaší návsi nebo náměstí, přidáme je do galerie.

Pobodání - ilustrační foto
05.11.
krvavý útok pátrání po svědcích

Muž na koloběžce srazil člověka, zabodl mu nůž do břicha a utekl!

Kriminalisté pátrají po svědcích útoku, který se odehrál v noci na sobotu před českobudějovickým barem Domino. Muž na koloběžce tam srazil vycházejícího z baru, po hádce mu zabodl nůž do břicha a z místa utekl.