Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie vyšetřuje
včera 07:57
Tragédie na jihu Čech

Policistu stíhali kvůli zfackování podezřelého, teď se zastřelil

Jeden z jihočeských kriminalistů stíhaných pro údajné napadení podezřelého muže, se zastřelil. Tragédie českobudějovickou kriminálku zasáhla minulý týden. Muž zřejmě neunesl obavy o ztrátu zaměstnání a trestní stíhání, které proti němu vedla Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Znásilnění
aktualizováno 09.12.
znásilnění v Budějovicích

Muž podezřelý ze znásilnění měl zkoušet oslovit další školačku

Policii se ozvalo několik svědků, které se pokoušel oslovit muž podezřelý ze znásilnění školačky v Českých Budějovicích. Štáb televize Nova mluvil s matkou dívky, kterou se údajně také pokoušel kontaktovat a to jen několik dnů předtím, než se měl dopustit znásilnění. Muž je ve vazbě.

Znásilnění
aktualizováno 07.12.
Sexuální útok

Muž v Budějovicích zneužil malou školačku! Obětí mohlo být i víc

Policisté z Českých Budějovic vyšetřují sexuální napadení malé dívky. Ta chodí teprve na první stupeň základní školy. Policisté sice zatím nemají informace, že by muž svůj útok opakoval, ale nevylučují to a hledají svědky a případné další oběti. Muž jezdil v zeleném peugeotu 206.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE !! Soutěž o 1+1 kompletní dioptrické brýle, které jinde nekoupíte a konzultaci odborníka

Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.

Úraz ruky
06.12.
Nebezpečná pyrotechnika

Mladík si chtěl zpříjemnit mikulášský večer, přišel o prsty!

O několik prstů přišel kvůli nebezpečné pyrotechnice 18letý muž z Českých Budějovic. S petardami si chtěl užít mikulášský večer, místo toho ho ale strávil v nemocnici. Podobných případů podle policie ke konci roku přibývá.

Hospitalizace v nemocnici
05.12.
frajeřina na internátě

Mladík (16) vypadl z balkonu ve třetím patře, nejspíš kvůli alkoholu

Českobudějovická policie vyšetřuje případ šestnáctiletého mladíka, který v noci na středu vypadl z balkonu ve třetím patře. S kamarády na pokoji nejspíš popíjel alkohol.

Prasklé potrubí v Českých Budějovicích
05.12.
nutné opravy

Mráz v Budějovicích poškodil potrubí, lidé stále nemají vodu

První mrazy přidělávají práci vodohospodářům. V noci vyjížděli například k prasklému potrubí v Českých Budějovicích. Bez vody tak během středy zůstalo několik domácností.

Brno vánoční trhy
aktualizováno 25.11.
Začaly s předstihem

Startují vánoční trhy. V Brně mají obří kolo, v Budějovicích kluziště

Advent nás sice čeká až za týden, ale na náměstích některých měst už přesto odstartovaly vánoční trhy. Začaly například v Brně, Olomouci nebo Českých Budějovicích. Náměstí v Hlučíně zase ozdobil obří vánoční věnec, který se připravoval tři týdny.

Divočák v Českých Budějovicích
aktualizováno 24.11.
Prase v Budějovicích

Divočák na ulici srazil ženu! Poničil obchod, pak přeplaval řeku

Divoké prase se v sobotu před polednem zatoulalo do centra Českých Budějovic. Zaběhlo do prodejny, kde poničilo část vybavení. Na ulici pak divočák porazil ženu, která musela do nemocnice. Přivolaní strážníci ho zahnali zpět do přírody.

Zloděj v obchodě - ilustrační foto
aktualizováno 20.11.
Zloději z Budějovic

Muž a žena kradli lubrikační gely. Policii ale neproklouzli!

O tom, že lidé jsou schopní ukrást opravdu cokoliv, se přesvědčila českobudějovická policie. Pár se v místním obchodním centru pokusil ukrást několik lahviček lubrikačních gelů.

Sanitka
06.11.
Tragédie v budějovicích

Matka s batoletem vypadla na jihu Čech z okna, chlapeček zemřel!

Obrovská tragédie se odehrála v úterý ráno na českobudějovickém sídlišti Šumava. V ulici J. Opletala tam ze čtvrtého patra spadla matka s malým dítětem. Batole bohužel zemřelo, žena je těžce zraněná.